Asus Wt425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama Özellikli Mause

Bu konuyu okuyanlar

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba,
Bu ürünü kullanan var mı ? Screenshot_20191018-174641.jpg

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Merhaba. Görüntüsü pek estetik durmuyor, kavrama konusunda sıkıntı yaratmaz umarım.

YNY

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yumuşak, az sesli (tıklama), büyük eller için küçük, avuca tam oturmuyor, avucuna tam oturtursan parmaklar dışarıda kalıyor.
Bakınız Resimler:

Ekli dosyalar

• bir.jpg
    bir.jpg
    83.7 KB · Görüntüleme: 249
  • iki.jpg
    iki.jpg
    105.4 KB · Görüntüleme: 186
  • uc.jpg
    uc.jpg
    93.1 KB · Görüntüleme: 212

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
iş amaçlı olacaksa tavsiyem ergonomik olan dikey tip mause kullanın en azından karpal tünel sendromuna yakalanmazsınız. (=

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
iş amaçlı olacaksa tavsiyem ergonomik olan dikey tip mause kullanın en azından karpal tünel sendromuna yakalanmazsınız. (=

Üstad bu mouse dan hiç denemedim ama eğer alacak olursam sipariş vermeden önce bir mağazada eğer fırsat olursa denemek isterim. Daha önce hiç dikkatimi çekmemişti ergonomik mouse :laughing:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yumuşak, az sesli (tıklama), büyük eller için küçük, avuca tam oturmuyor, avucuna tam oturtursan parmaklar dışarıda kalıyor.
Bakınız Resimler:
Resimler için çok teşekkür ederim. Anlaşılan biraz ufak kalıyor. Avuç içi yerine parmak uçlarıyla tutmak gerekecek.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Üstad bu mouse dan hiç denemedim ama eğer alacak olursam sipariş vermeden önce bir mağazada eğer fırsat olursa denemek isterim. Daha önce hiç dikkatimi çekmemişti ergonomik mouse :laughing:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resimler için çok teşekkür ederim. Anlaşılan biraz ufak kalıyor. Avuç içi yerine parmak uçlarıyla tutmak gerekecek.
emin ol akşam iş bitip eve gittiğinde bana dua edersin ben uzun süre normal mause kullandım onun yüzünden karpal sinirlerim zedelenmiş 2 ay fizik tedavi oldum bir daha tövbe ettim normal mause (=

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
emin ol akşam iş bitip eve gittiğinde bana dua edersin ben uzun süre normal mause kullandım onun yüzünden karpal sinirlerim zedelenmiş 2 ay fizik tedavi oldum bir daha tövbe ettim normal mause (=
Sen tövbe ettin. Bende çok merak ettim şimdi ? en kısa sürede deneyeceğim. Tavsiye için çok teşekkürler

Son mesajlar