Asus VS Gigabayte

Asus Mu - Gigabayte Mı

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Performans.....Gigabayte
Görünüm........Asus
Fiyat.............Gigabayte

3 Kategoride değerlendirme yapınız benim değerlendirmem yukarıda şekilde gözüktüğü gibidir.

O Kıymetli yorumlarınızı esirgemeyiniz.:icon_:
Motherboard Chategory(c)

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bence:
Performans...ASUS:icon_:
Görünüm......ASUS:icon_:
Fiyat..........GİGABYTE:icon_-1:
Asus'daki performans ve görünüm değişmez bi gerşek,ama gigabyte'deki görünüm ve performans asus'un yanına bile yaklaşamaz.TMM fiyat konusunda hem fikiriz gerçekleride görmek lazım.:)

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Performans... GİGABYTE :icon_:
Görünüm...... GİGABYTE :icon_:
Fiyat..........GİGABYTE :icon_:

Ben duygusal davrandım biraz GİGABYTE sempatım var her zaman

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bence de Performans:ASUS
Görünüm:ASUS
Fiyat:Gigabyte

Asus bana göre de çok iyi ama artık gigabyte hızla ilerlemeye başladı (hele fiyat konusunda)yakında ASUS'U geçer.ASUS yavaş oynuyor ama bir kere oynadımmı birkerette çok fazla adım atıyor.
Kısaca:ASUS

worsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aua kullanmadım ama asus iyi bilifdiğim kadarıyla ama ben gıgabyt kullanıyorum memnunum ama biraz performans sornu yaşıyorum

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Zamanında Gigabyte 8IR2003 anakartım vardı, onun dışında kullanmak nasip olmadı. O yüzden bir karşılaştırma yapamam. Ama iki firma da güzel işler çıkarıyor. Tabi Asus'un kalitesi başka oluyor. Şu an bilgisayarımdaki güç kaynağı, DVD yazıcı, CD yazıcı, anakart, ekran kartı ve dizüstü bilgisayarım Asus marka.

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Performans.....Gigabayte
Görünüm........Gigabyte (Ultra Durable olan mavi anakartların görünümü mükemmel)

kısaca, Gigabyte Forever =)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Asus iyidir...
Yıllardır bir yamuğunu görmedim...

beyazad

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
her ikisinden de orta seviyede anakartları bizzat kendi bilgisayarımda kullandım. ben GIGABYTE diyorum.

T_oretto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gigabyte diyorum...

ASUS'a kötü demiyorum ama, ASUS'un adı var sadece.

Hani, 10 yaşında birç çocuğa Hakan Şükür' kimdir desen cevabı anında verir ya işte

ASUS'un da öyle adı var. Ve pahalı ürün satıyor

peace_86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gigabayte kalan dım gzl asus kulanmak nasip olmadı gecen hafta asus al diye yenimi gonderdim esc diye marka almıs su anda onu kulanıyorum pc cok yavas acılıyo ne yapacam ben de bilmiyorum asus secerim ben..bu arada esc naıl .??

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
sürekli satışını yaptığım için benim görüşüm şöyle asus amd serisinde ucuz modellerinde gigabyte a göre kötü. Özellikle Tümleşik ekran kartı kullanan bir board ve crt monitörle kullanılırsa arıza durumu kaçınılmaz oluyor. Aynı şekilde intel işlemciler içinde geçerli fakat onda şöyle bir sorun var diyelimki 80 $ asus bir boarda 1066 mhz ocz ram takacaksınız yaklaşık 130 $ :D sorun kaçınılmaz her ne kadar board 1200 mhz e ye destek verdiği yazsada yok tavsiyem 70-130 $ arası bütçeyle board alacaksanız 800 mhz ve üstü ram kullanacaksanız kesinlikle gigabyte ;) fakat daha yüksek modellerde asus da işler değişiyor asus overclock potansiyteli ve gelişmiş bios seçenekleri ile hemen öne çıkıyor ve emsallerine oranla daha uygun fiyat sunuyor ! kısacası uygun fiyatlı board arıyorsanız gigabyte derim diğer türlü asus ;)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Performans.....Gigabayte
Görünüm........Gigabayte
Servis...........Çizgi :icon_:

Aslında ikisi birbirine yakın ürünler. Tabi bu "diğerleri kötüdür" anlamına gelmez.

Red-White

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ikiside çok kaliteli marka.. ikisinide kullandım.. ilerde ne olur bilinmez.

hfy44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben Asus anakart kullanıyorum anakartın ses çıkışları yandığı için garantiden gelene kadar yerine Gigabayte anakart taktılar 1 ay kullandım sistem acayip derecede yavaşladı iki anakart arasında %20-30 arası hız farkı oldu diyebilirim,tabi her iki ürünüde aynı sınıflarda olan kartlarıyla karşılaştırmak lazım

Performans.....Asus
Görünüm........Asus