Asus Tuf B450 Plus Gaming Ethernet Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

tugay1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar başlıkta olduğu gibi anakart modelim ASUS TUF B450 PLUS GAMING.
ethernet kablosu yeşil/turuncu ışık yanmakta. ama ne yaptıysam (2 bilgisayarcıya da götürdüm) yine ağ bağlantılarımda kablolu ethernet seçeneğini göremiyorum. 5 gündür bunu çözemedim.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Denetim masamsından kaldırdınız mı ? Ağ bağlantılarından devre dışı mı bıraktınız ? Aygıt yöneticisinde durum nasıl ?

tugay1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunu 3 gün önce denemiştim ve kurulum sonunda deep sleep mode hatası aldım yine olmadı yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denetim masamsından kaldırdınız mı ? Ağ bağlantılarından devre dışı mı bıraktınız ? Aygıt yöneticisinde durum nasıl ?
şuan kasa yine başka bir bilgisayarcıda. ağ yöneticisinde ağ bağdaştırısında modeme dair hiç bir şey gözükmüyor. 2. format atışında driver cdlerini tekrar almıştı kurmuş olması lazım adamın ama yine de yok

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sürücü hata verirdi diye düşünüyorum eğer hiç görmese, yanlış kurulum bile olsa. Sonuçta ışıklar yanıyor bir şekilde veri transferi mevcut.
Aygıt yöneticisinde gizli aygıtlar diye bir bölüm duymuşmuydunuz ? Veya biostan kapatmış olabilir misiniz ?

tugay1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücü hata verirdi diye düşünüyorum eğer hiç görmese, yanlış kurulum bile olsa. Sonuçta ışıklar yanıyor bir şekilde veri transferi mevcut.
Aygıt yöneticisinde gizli aygıtlar diye bir bölüm duymuşmuydunuz ? Veya biostan kapatmış olabilir misiniz ?
ben de düşündüm onu. sonuçta anakart girişinde sorun olsa ışık yanmaz ya da anakartta sorun olsa pc açılmaz. ayarlar çakışıyor bir yerde ama nerede

Son düzenleme: