Asus Sıfır Laptop Aldım Bozuk Çıktı Yardım Edermisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Sinanakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Herkeze İyi akşamlar

17/06/2017 Tarihinde Büyükçekmece Teknosa Mağzasından Asus K556UQ Model Laptop Satın Aldım Nakit Kampanyalıydı 3000 TL Küsürden düşmüş her neyse eve gittim cihaz windows felan kuruluydu sadece bazı şeyler yapmam gerekiyodu kullanmaya başladım cihazı kasma yaptığını farkettim sonra görev yöneticisini açtım performans ayarlarında disk sürekli %100 kalıyo hiç düşmüyor neyse 2-3 tane oyun yükledim knight online csgo felan bilgisayar oyunda acyip kasıyodu sonra müşteri hizmetlerini aradım bana dediği şey 2-3 gün kullanın aynı problem devam ederse getirirsiniz ilk kullanımlarda bu normaldir falan dedi.

bende baktım kullanılcak gibi değildi gittim pazar günü tekrar cihaz teknosa götürdüm verdim
bana cihazın servise gideceğini bakılcağını söylediler şimdi ben bu cihaz cumartesi günü sıfır olarak almışım pazar günü tekrar geri getirmişim hiç kullanmadan doğru düzgün ne para iadesi yapıyolar nede değişim onu geçtim bu urün servis daha bugün gitmiş kaç gün olmasına rağmen şimdi hafta sonu geldi bayram var o kadar gün beklemek normal mi ayrıyetten bu cihaz servis onarım yapıp geri bana gönderirlermi ?

BUDA TEKNOSA VE ASUS ADINA ALDIĞIM NOTLAR[/B]

Hızlı Resim - S

Hızlı Resim - Sss

https://i.hizliresim.com/4Mbmkp.png

Son düzenleyen moderatör:

Sinanakkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla Doğrudur belki benim olayımın çözümü Tam olarak Attığından dolayımı bilmiyorum ama bende aşırı derecede kasma vardı bende teknosa gönderdim serviste zaten sıfır olduğundan cihaz o yüzden pek fazla uğraşmak istemedim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
kullanıcı hatası ...
resim yüklemesinden belli.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
O kadar sorunsa kafana git Linux Mint kur, ne diyim ? :cool: Windows 10'un her zamanki çöpü.

paintedblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asusun UQ ile VX serisini kullananlar pek memnun değiller sanırım youtubedaki inceleme videolarının altında isyan başladı:)

Berke 7856

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Herkeze İyi akşamlar

17/06/2017 Tarihinde Büyükçekmece Teknosa Mağzasından Asus K556UQ Model Laptop Satın Aldım Nakit Kampanyalıydı 3000 TL Küsürden düşmüş her neyse eve gittim cihaz windows felan kuruluydu sadece bazı şeyler yapmam gerekiyodu kullanmaya başladım cihazı kasma yaptığını farkettim sonra görev yöneticisini açtım performans ayarlarında disk sürekli %100 kalıyo hiç düşmüyor neyse 2-3 tane oyun yükledim knight online csgo felan bilgisayar oyunda acyip kasıyodu sonra müşteri hizmetlerini aradım bana dediği şey 2-3 gün kullanın aynı problem devam ederse getirirsiniz ilk kullanımlarda bu normaldir falan dedi.

bende baktım kullanılcak gibi değildi gittim pazar günü tekrar cihaz teknosa götürdüm verdim
bana cihazın servise gideceğini bakılcağını söylediler şimdi ben bu cihaz cumartesi günü sıfır olarak almışım pazar günü tekrar geri getirmişim hiç kullanmadan doğru düzgün ne para iadesi yapıyolar nede değişim onu geçtim bu urün servis daha bugün gitmiş kaç gün olmasına rağmen şimdi hafta sonu geldi bayram var o kadar gün beklemek normal mi ayrıyetten bu cihaz servis onarım yapıp geri bana gönderirlermi ?

BUDA TEKNOSA VE ASUS ADINA ALDIĞIM NOTLAR[/B]

Hızlı Resim - S

Hızlı Resim - Sss

https://i.hizliresim.com/4Mbmkp.png
Asus lar sıkıntılı kardeş :( bende biliyom sen git o pc yi camdan at ;(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
resimler link olması hata doğru düzgün ekle tam boy ve asus şu sıralar bozdu keşke Monster alsaydın i5-7300hq ve gtx1050 yada i7-7700hq gtx1050 olan ssd m2sata olan bişey alırdın.
A5-V-12_Arka_large.jpg

örnek foto.

Son mesajlar