asus rog gl553v

Bu konuyu okuyanlar

berkaybuyukbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben iki ay önce asus rog gl553v model laptopu aldım laptopun özelliklerini de söyleyim;16 gb ram, 4gb ekran kartı ddr5, 1tb hd 128 gb ssd, gtx1050, 7700hq 7.nesil fiyat:5600 tl
Arkadaşlar özelliklerini saydığım pc normal şartlarda çoğu oyunda kasma yapmadan oynaması gerekiyor fakat hafif oyunlarda bile takılma yapıyor oyunlar hiç akıcı değil zaten oyun oynayan arkadaşlar bilir akıcı değil derken ne kastettiğimi oyunda mesela 3,5 saniye takılmalar böyle titreme tarzı kasmalar oluyor hemde en basitinden nfs mostwanted gibi gayet sıradan bir oyunda bile oluyor gta5 oynuyorum aynı şekilde oluyor pubg oynuyorum fps iki üç saniyede bir 30 lara 20 lere düşüp kasma yapıyor yani kısacası her oyunda yapıyor bunu oyunun ağırlığı ile alakası yok ki saydığım özelliklerde bir pc bu oyunları rahat oynamalı arkadaşımda lenovo var benim pc özelliklerinden çok daha alt seviye bir laptop ama gta5 de o laptop bile ultrada sorun vermeden oynuyor ayrıca pc de şöyle bir sıkıntı var oyun oynarken toplamda iki ay içinde 6,7 kere oldu sanırım kendi kendine tak diye kapanıyor özellikle fan boostu maximuma verdiğim zamanlar oluyor bu çok canımı sıkmaya başladı bilgisayarda yazılımsal bir sıkıntı mı var bilmiyorum ama söylediğim hatalar var gaming laptop diye alıp oyun oynayamamak çok sinir bozucu yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Bilgisayar hazır Windows ile geldiyse temiz bir format işini görür ama art arda kapanması iyi değil. Servis ile konuş çok geç kalmadan.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
yine bir asus faciası...
geçmiş olsun servise gitmeli.