Asus M51sn Bluetooth Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

emxq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba...
2 yıldır sorunsuz kullandığım asus m51sn laptobumu 1 ay önce garantisi dolmak üzereyken son bi bakım olsun ayrıca ufak tefek sorunlar halledilsin diye servise yolladım ve rekor bir sürede (2 hafta) bütün sorunlarım halledilmiş hatta kasanın iç kısmı sorun olarak belirtmediğim halde komple değiştirilmiş.Çok memnun kaldım ancak dün bluetoothun çalışmadığını farkettim.saatin yanındaki wireless consoleda eskiden bluetooth ve wireless varken şuan sadece wireless var.Bilgisayarın arkasını açtım (kısmen açılıyor ram ve işlemci kısmı gözüküyor) acaba bluetootha giden kablo mu çıktı vs. nedenlerle ancak bluetoothu göremedim. format attım tüm driverları yükledim ancak sorun çözülmedi.aygıt yöneticisinde bluetooth a dair hiçbişi yok. Sorunun nerede olduğuna dair fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...:helpsmilie:

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
bluetooth ana kartla tümleşik olabilir benimde başıma böyle bir olay gelmişti dell pc de aradım dell teknik destek hattını bana farklı bir driver indirtip kurdurdu ve sorun çözüldü. benzer bir durum olabilir.

emxq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bluetooth ana kartla tümleşik olabilir benimde başıma böyle bir olay gelmişti dell pc de aradım dell teknik destek hattını bana farklı bir driver indirtip kurdurdu ve sorun çözüldü. benzer bir durum olabilir.

önce kendi cdsindeki driverı kurdum daha sonra asusun sitesinden driver denedim ikisinde de yükleme doluyor bittikten sonra değişen bişi yok sorun donanımsal olabilir mi diye şüphe etmeye başladım sizde de tam anlattığım gibi miydi yani bluetoothla ilgili hiçbişeye raslayamadım bilgisayara takılı ama tanınmamış olsa aygıt yöneticisinde ünlemli bi şekilde gözükürdü heralde??