ASUS K53SV-SX144D Elektro World Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
mormani.com 'da bu pc 1317 TL. tabi ordaki de freedos. windowsu kendin kurman gerekir.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
mormani.com 'da bu pc 1317 TL. tabi ordaki de freedos. windowsu kendin kurman gerekir.
elektroworld daha cazip duruyor güvenilirlik açısından da bakarsak:)

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

cok fazla oyun oynamayacak olanlar ıcın guzel bır urun.Fıyatı da gayet uygun.. ARAŞTIRIRKEN ŞÖYLE BİR YORUM GÖRDÜM DE GARİP GELDİ BİRAZ. OYUN İÇİN ÖNERDİLER ZATEN BU BİLGİSAYARI ELEKTROWORLD DE

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
gt540 oyun için yeterli bir ekran kartı. işlemci de yeni nesil i5. gayet iyi bence. zaten max ekran çözünürlüğü 1366 x 768. oyunları da bu çözünürlükte oynayacağın için sorun olmaz. güncel oyunları da oynarsın. ama bilgisayarı bir harici monitöre veya hdtv ye bağlayıp 1920x1080 çözünürlükte oynamaya kalkarsan sıkıntı yaratır muhtemelen. :)

freedos olması da güzel. windowsa para vermekten kurtuluyorsun.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
elektroworld daha cazip duruyor güvenilirlik açısından da bakarsak:)

Daha bir hafta önce aynı makineyi mormani.com'dan aldığımız için önerdim ve hiçbir sorun çıkmadı. Anında gönderdiler. Güvenilirliğini bilmediğim siteyi önermem zaten.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Daha bir hafta önce aynı makineyi mormani.com'dan aldığımız için önerdim ve hiçbir sorun çıkmadı. Anında gönderdiler. Güvenilirliğini bilmediğim siteyi önermem zaten.

memnunmusun peki. Arkadaş al bunu dermisin yoksa araştır o fiyata daha iyi bir oyun pc si bulursun mu dersin. Bu arada bu ürün de ısınma problemi neredeyse hiç sorun yaratmıyormus. Bu faktör secmemde büyük rol oynadı açıkçası.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Valla 1300-1400 civarı alınabilecek en iyi oyun bilgisayarı bu bence. Bu fiyat seviyesindeki pc'lerin ekran kartları genellikle gt520 veya gt525. Fakat bu ise gt540. Tabi aşırı fark yok aralarında ama bu da bir değer sonuçta.

Soruna gelirsek. Makineyi kendime almadım. Arkadaşıma aldım. Ama o da oyun oynayan biri değil. O yüzden oyun performansı nasıl bilmiyorum. Bir de oyun için alacaksan i7 işlemcili bir makine almanı öneririm.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Valla 1300-1400 civarı alınabilecek en iyi oyun bilgisayarı bu bence. Bu fiyat seviyesindeki pc'lerin ekran kartları genellikle gt520 veya gt525. Fakat bu ise gt540. Tabi aşırı fark yok aralarında ama bu da bir değer sonuçta.

Soruna gelirsek. Makineyi kendime almadım. Arkadaşıma aldım. Ama o da oyun oynayan biri değil. O yüzden oyun performansı nasıl bilmiyorum. Bir de oyun için alacaksan i7 işlemcili bir makine almanı öneririm.

i7 hiç görmedim ben daha:) veya dikkatimden kaçmış.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Şuan bu ürünün freedos modelini kullanmaktayım ve gayet memnunum.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Asus K Serisini hiç sevmiyorum çok kaliteli durmuyor