Asus k52j model laptop upgrade

Bu konuyu okuyanlar

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
beyler 4gb ram ati hd5470 i5 işlmeci barındıran laptopum bf3 adlı oyunu baya kastı
sorum şu:acaba bu laptopa ne gıbı bı upgradeler yapabılırız ram olsun ekran kartı para sorun deıl
yanı laptop al gibi önerilerinizi kendinize saklayın lütfen teşekkürler

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Ekran kartının mxm türü olup olmadığını, eğer öylese mxm kaç olduğunu öğrenmelisin 1 var 2 var 3 var 3 te de 2 tür var var da var <:D Ayrıca sorun değil demişsin de diyelim ki var tahminimce o kart 250 ila 500 doları arasında olacaktır. Çünkü ati nin mobile kartları pahalı ve zor bulunuyor.

Ram'e gelince 2+2 değil de tek modüldür muhtemelen yani bir tane daha 4 alırsın tamamdır. Ama portları kontrol etmek gerek belki de 2 +2 dir o zaman 4 alırsın biri boşa çıkar.

Ayrıca oyun performansına az da olsa ssd etki edebilir. O da pahalı ocz marka olarak önde <:)

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kardeş mxm demıssın onu nasıl öğreneceğiz ayrıca bu upgradeleri yapmak garantı kapsamı dısına cıkarırmı pc yı

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
kardeş mxm demıssın onu nasıl öğreneceğiz ayrıca bu upgradeleri yapmak garantı kapsamı dısına cıkarırmı pc yı

Allah'ın emri o. Kendi servislerinde yaptırırsan belki etkilemez ama fahiş fiyat alırlar. Sen bu konuda Asus servisini arayıp sor. Ben yurtdışından almıştım kendim taktım. Tabi garantisi geçmişti <:)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161