Asus FX504GD'ye SSD takılsa garanti bozulur mu?

Bu konuyu okuyanlar

zia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar,
Asus FX504GD cihazım var.M.2 SSD de var elimde bunu kendim taktığımda garantisi bozulduğuna dair duyumlar aldım.Diyelim ki bozuluyor, servise elimle götürsem gün içerisinde verirler mi sizce Kocaeli'de oturuyorum rahat giderim servise.Yarın telefonla arayacağım zaten.Bu saatte deneyimleyen varsa diye yazıyorum.Iyi forumlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
servise sor ama sanmam öyle bişey olmaz kimse almaz onu.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Selamlar,
Asus FX504GD cihazım var.M.2 SSD de var elimde bunu kendim taktığımda garantisi bozulduğuna dair duyumlar aldım.Diyelim ki bozuluyor, servise elimle götürsem gün içerisinde verirler mi sizce Kocaeli'de oturuyorum rahat giderim servise.Yarın telefonla arayacağım zaten.Bu saatte deneyimleyen varsa diye yazıyorum.Iyi forumlar.
Servise sor. Büyük bir ihtimalle garantiden çıkar eğer sen takarsan. Ayrıca servisin takacagini da sanmıyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ssd yi servis takacak diye şart koymuşlarsa yuh diyorum yani... Servis üzerinden para tuzakları veya zaman kaybı... Yeniden ara bu sefer teknik ekip ile görüş ama.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
saçmalıyorlar anakartı sökmedikçe garanti gitmemesi gerek hdd'yi çıkartması gerekse hatta bataryayı çıkartması gerekse yanması ihtimali olsa da? yanınca da garanti uçuyor...