Asus DSL-N16 ve Tenda v300

Bu konuyu okuyanlar

lafalaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
VDSL modemleri araştırdıktan sonra Asus DSL-N16 ve Tenda v300 arasında kaldım. 3 katlı bir yerde ve modem en alt katta olacak şekilde kullanılacak. Şu anki eski modemde en üst katta 2-3 çubuk arasında çekiyor. Bunlarda da en azından 3 çubuk olmasını bekliyorum. Hangisinin çekim gücü daha kaliteli? Hangi değere bakarak anlayabiliriz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hangi değere bakarak modemin çekim gücünü anlayabiliriz, bilen yok mu acaba?

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
wifi anteni desibel değerine bakacaksın yüksek olması iyidir artı chip seti bilinen marka olsun...

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Kendim DSL N16 kullanıyorum. Önceki eski iki tek antenli 5db TP link den biraz daha iyi. Öte yandan benim tavsiyem bir üst model Asus alman olur dahili usb ile torrent, NAS olarak kullanma imkanına kavuşursun.

ABurakB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendim DSL N16 kullanıyorum. Önceki eski iki tek antenli 5db TP link den biraz daha iyi. Öte yandan benim tavsiyem bir üst model Asus alman olur dahili usb ile torrent, NAS olarak kullanma imkanına kavuşursun.

Bu modemi vdsl olarakmı kullanıyorsun adsl olarakmı ? oda göre 1-2 soru sormak isterim

kerem2018

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Asus dsl-n16 vdsl modem kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim. Bu arada; Modemdeki hafıza ne anlama geliyor ? Mesela Tenda v300 ile Asus dsl-n16 yı kıyaslayınca; dsl n16 modem 64mb bellek görünüyor. Bu ne anlama geliyor ?