ASUS - Airties - TP Link Hangisi??

Bu konuyu okuyanlar

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba dostlar. Yeni bir modem alacağım, şu ttnet'in verdiği modemlerde sürekli bir sıkıntı çıkıyor. Birinde internete telefon bağlanınca internet kopuyor diğerinde ping var saçma saçma şeyler. Şöyle 100-250 tl arası güzel bir modem arıyorum. Marka olarak hangisini önerirsiniz? Asus mu Airties mi TP Link mi?? Önerebileceğiniz bir modem var mıdır?

Aykutisk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
güvenlik ve kalite açısından açıkcası airties öneriyorum ancak oyunlarda vs ping veya yüksek hız için asus öneriyorum . tp linke hiç bulaşma bile

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
TP-Link iyidir kullanmasını bilene ...
Asus ve TP-Link iyi 1.Asus 2.TP-Link ucuz kalite TP-Link uygun olur.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tamam fiyat aralığı da vermişsin ama bu iş sadece fiyat aralığıyla olmaz.
Kullandığın internet nedir?. Fiber vdsl adsl?. Nasıl bi modem olacak. İnternet hızınız nedir?.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Tamam fiyat aralığı da vermişsin ama bu iş sadece fiyat aralığıyla olmaz.
Kullandığın internet nedir?. Fiber vdsl adsl?. Nasıl bi modem olacak. İnternet hızınız nedir?.
ADSL bir modem arıyorum. TTNET 8mbps internet'e sahibim. Oyunlarda ping sorunu istemiyorum ve telefon için de aynı zamanda çekim gücünün iyi olmasını istiyorum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
ADSL bir modem arıyorum. TTNET 8mbps internet'e sahibim. Oyunlarda ping sorunu istemiyorum ve telefon için de aynı zamanda çekim gücünün iyi olmasını istiyorum.
Tamam dostum hemen f/p ürünü bi cihaz önereceğim sana hiç çok para vermeye gerek yok. Modemi kullanan herkes memnun. Hatta bbi arkadaşım da kullanıyor memnun.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Tamam dostum hemen f/p ürünü bi cihaz önereceğim sana hiç çok para vermeye gerek yok. Modemi kullanan herkes memnun. Hatta bbi arkadaşım da kullanıyor memnun.
Ucuz falan önerme sen 250'ye kadar en kaliteli bulabildiğini öner boşver parayı şimdi. Bekliyorum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Şimdi sen sadece adsl hızlar 8 ve ya 16 megabit hızlar kullanacaksan şu modem tam sana uygun bi modem.
Tenda D301 4Port WiFi-N 300Mbps ADSL2+ Modem+USB Fiyatı

Ama yok yakın gelecekte vdsl hızlar 24 ve ya 32 ve ya 35 megabit gibi hızlar kullanırım dersen şu modemleri tavsiye ederim.
Tenda V300 4Port WiFi-N 300Mbps VDSL Modem Fiyatı
ve ya:
Tenda V300 4Port Wifi-N 300Mbps Vdsl Modem Fiyatı
ve ya:
Asus DSL-N16 300Mbps EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü Fiyatı

Bu modemlerle kesinlikle pişman olmazsın. Belirttiğin fiyat aralığında en iyi f/p ürünleri.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
önerim airties; 300Mbps olan bir model seç

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Şimdi sen sadece adsl hızlar 8 ve ya 16 megabit hızlar kullanacaksan şu modem tam sana uygun bi modem.
Tenda D301 4Port WiFi-N 300Mbps ADSL2+ Modem+USB Fiyatı

Ama yok yakın gelecekte vdsl hızlar 24 ve ya 32 ve ya 35 megabit gibi hızlar kullanırım dersen şu modemleri tavsiye ederim.
Tenda V300 4Port WiFi-N 300Mbps VDSL Modem Fiyatı
ve ya:
Tenda V300 4Port Wifi-N 300Mbps Vdsl Modem Fiyatı
ve ya:
Asus DSL-N16 300Mbps EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü Fiyatı

Bu modemlerle kesinlikle pişman olmazsın. Belirttiğin fiyat aralığında en iyi f/p ürünleri.
O attığın Asus modem'i bir süre düşündüm, hala düşünüyorum. Bazı kişiler çekim gücü berbat 2 oda sonra 1 dişe düşüyor falan diyorlar. Elimde olmadığı için emin de olamıyorum. İnsanın içini karartıyorlar.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
O attığın Asus modem'i bir süre düşündüm, hala düşünüyorum. Bazı kişiler çekim gücü berbat 2 oda sonra 1 dişe düşüyor falan diyorlar. Elimde olmadığı için emin de olamıyorum. İnsanın içini karartıyorlar.
Yok sanmıyorum Asus iyi markadır. Sana uygun modemler bunlar. Ama geleceğe yönelik olsun diyorsan vdsl bi modem almalısın.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yok sanmıyorum Asus iyi markadır. Sana uygun modemler bunlar. Ama geleceğe yönelik olsun diyorsan vdsl bi modem almalısın.
Şu son attıklarını şu anki internetimle kullanabilirim değil mi? ADSL olarak. Yani sadece VDSL için değil?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
AirTies da olabilir tabi ama Airties bu işi biraz bıraktı gibi. Çok pasif kaldı. Vdsl destekli modemleri falan piyasada pek yok.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu son attıklarını şu anki internetimle kullanabilirim değil mi? ADSL olarak. Yani sadece VDSL için değil?
Hepsini kullanabilirsin. Sadece adsl olan 16 megabitin üstünü desteklemez. 16 nın üstü için vdsl modem olması lazım.

Son düzenleme:

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
AirTies da olabilir tabi ama Airties bu işi biraz bıraktı gibi. Çok pasif kaldı. Vdsl destekli modemleri falan piyasada pek yok.

Hepsini kullanabilirsin. Sadece adsl olan 16 megabitin üstünü desteklemez. 16 nın üstü için vdsl modem olması lazım.
Teşekkür ederim.

invizibıl ninja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
tplink'in w9970 veya w9977 modeline de bi bak derim üstad. Ben w9970 kullandım bir dönem sonra vr600 aldım tplinkten memnunum baya. Bir arkadaşıma da geçen w9977 aldırdık oda performansından memnun. f/p için tplink iyidir.

TheFlowers

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tplink'in w9970 veya w9977 modeline de bi bak derim üstad. Ben w9970 kullandım bir dönem sonra vr600 aldım tplinkten memnunum baya. Bir arkadaşıma da geçen w9977 aldırdık oda performansından memnun. f/p için tplink iyidir.
Bu asuslarda antenlerin desibeli yazmıyor belli değil çok çekmiyor galiba youtubede incelemeye baktım bi tane. Gözüm Tp Linke kaydı cidden.

altınışık12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana önerim kardeş asus DSL-N16 300mps VDSL2/ADSL2 ben kullanıyorum eski modem TP-LİNK idi hiç memnün kalmadım hem hız konusunda hemde çekim konusunda wep sayfası yaparken tp-link çok yavaş ve .ekmiyordu şimdi asusun bu belirtiğim modelini aldim on numara ebevin koruma ayarı olsun istediğin isteye girmeme engellemeri olsun kalıtesıolsun 10 numara 5 yıldız kardeşim ama sanım onun fiyatı 260 tl cıvarında ben adldığımda öyleydi yani

ben test ettim eski modem evden 10 metre uzaklaştığımda 1 diş zor çekiyordu şimdi yeni modemle 100 metre ilerdeki babanemin evinde 2 diş gosteriyor ve hızıdadüşmeden bence al derim

Son düzenleme:

Harbiye Nazırı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
İleriye yönelik bir mu-mimo destekli harici antenli fp ürünü bir modem almayı düşünüyorum tp-link ile asus modemler arasında kaldım. Hattım 12 mbps destekliyor gördüğüm net hız 10.6-11 mbps ancak ilerde taşınma ihtimalim var ve fiber bir altyapıda olma ihtimalim var. Bana pişman olmayacağım bir modem tavsiyesinde bulunur musunuz? fiyat şimdilik 350 tl ile sınırlı.

Amarhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tp-link archer-vr2100 yoksa asus dsl ac-68u modem mi? sizce hangisi?