Asus 7750 - Sapphire 7750

Bu konuyu okuyanlar

aliemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sapphire'in fanı güzel asus'unkide iyi ama asus daha pahalı ve ben genelde sapphire ile daha çok bağlantılı olarak görüyorum amd'yi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Dedigim gibi: AMD'nin en büyük is ortagi sapphire'dir. Piyasada bulunan cogu kartlari sapphire üretiyor.

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bakın ben şöle bir örnek vermek istiyorum ben reklam ajansında asus 1 gb 256 bit ekran kartı ile hiç zorlanmadan after effect corel photoshop çalıştırıp aynı anda olmak şartıyla bir de oyun oynardı.

aliemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şunu sakın düşünmeyin, Ben asus'u kötülüyor felan değilim. Aksine iyi olduğunu biliyorum fakat bütçe çok fazla değil. Ve asus'la sapphire arasında yaklaşık 30-40 TL fark var. Durum böyle olunca sapphire'e yöneliyorum. Zaten şuan kullandığım kartta sapphire.

djvahset

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
kardeşim 30-40 tl fark varsa bu iş senin zevkine kalmış yani ya aynı marka devam edersin yada asus alırsın ama aynı durumda ben olsam asus alırdım

aliemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam bu fiyat konusu bir yana ben şuan ekstra fan koydum ekran kartına çok fark etti. AC3 oynuyorum 60 dereceye gelmiyor. Peki ben bunu 7750 GPU'sunun üstüne yerleştirsem (takınca alt tarafı üste geliyor) bir fark olur mu ?

rdilbaz990

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sen çizgi elektroniğe hiç ürün göndermedin galiba servis konusunda asus ta iyi demen doğru olmaz

ekran kartında sadece asus sakın denemeyin derim pover color alan çoğu arkadaşım saçlarını yoldu aynı şekilde sappıre kullanırken kulaklarınızı kapatmalısınız

aliemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani sizce en iyisi asus mu ?

aliemci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
170 TL ye en iyi ekran kartı hangisidir ?
Hd 6670 Nasıldır ?
nvidia'nın 170 TL'ye güzel modeli var mıdır ?