Assassin's Creed Unity Acu.exe Çalışmayı Durdurdu Hatasını Nasıl Düzeltebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

AC hayranı olarak Unity satın almak istiyordum ama yorumları okuduktan sonra hayal kırıklığına uğradım gtx 980 ile düzgün oynayamıyorlarmış oyunu fakat yeni updateler ile yavaş yavaş optimize falan olmuş diyorlar kimisi olmamış diyor.

Bende 170-180tlmin boşuna gitmemesi için korsan indirdim ve crack yaptım 1.5 update yaptım ve oyunu açtığımda ise şu hatayı alıyorum, bir sürü yöntem denedim ne yazık ki düzeltemedim biri yardımcı olabilirmi acaba? eğer rahat bir şekilde oynayabilirsem ona göre satın alıcam, 20 50tl'lik oyun olsa tamamda 170 180tl'de az para değil, o yüzden korsan indirmek zorunda kaldım.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Merhaba,

AC hayranı olarak Unity satın almak istiyordum ama yorumları okuduktan sonra hayal kırıklığına uğradım gtx 980 ile düzgün oynayamıyorlarmış oyunu fakat yeni updateler ile yavaş yavaş optimize falan olmuş diyorlar kimisi olmamış diyor.

Bende 170-180tlmin boşuna gitmemesi için korsan indirdim ve crack yaptım 1.5 update yaptım ve oyunu açtığımda ise şu hatayı alıyorum, bir sürü yöntem denedim ne yazık ki düzeltemedim biri yardımcı olabilirmi acaba? eğer rahat bir şekilde oynayabilirsem ona göre satın alıcam, 20 50tl'lik oyun olsa tamamda 170 180tl'de az para değil, o yüzden korsan indirmek zorunda kaldım.

Şu an elimde bulunan AC Unity ' i sırf ekran kartı + işlemci yetersizliğinden dolayı (!) oynayamıyorum. Medium da bile kasıyor ara sıra sinir oluyorum , oyun dediğin akıcı olucak :glare: fx6300 + gtx 760 kullanıyorum önerilerde fx8350 + gtx770 öneriyor , yok devenin nalı derler adama :mrgreen:

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Maalesef öyle, GTX 980 bile kasma yapıyormuş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya benim olayım kasma değil kassın 20 25 30 fps alıcakmıyım bide hangi grafiklerde alıcam bunu görmek istiyorum, bir oyun test edicez 2 gün indirmek 1 günde çalıştırmakla uğraşıyoruz...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler denemediğim yöntem kalmadı galiba oyunun dosyaları bozuk, reloaded indirmiştim şimdi skidrow iniyor bakalım umarım aynı hatayı almam.

Şimdi bekle 2 gün daha üf.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Beyler denemediğim yöntem kalmadı galiba oyunun dosyaları bozuk, reloaded indirmiştim şimdi skidrow iniyor bakalım umarım aynı hatayı almam.

Şimdi bekle 2 gün daha üf.
CODEX harici oynanmıyor bende CODEX cracklisi var , bilgin olsun .... Crack olarak CODEX i bul , crack yap ve oyna ...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
CODEX harici oynanmıyor bende CODEX cracklisi var , bilgin olsun .... Crack olarak CODEX i bul , crack yap ve oyna ...

Abi ciddimisin? skidrow denedinmi? 10gb indi baştanmı bekleyecem şimdi :D valla skidrowu indiririm çalışmazsa satın alıcam öyle deneyecem oynanabilicek gibi değilse yeni pc topladığımda oynarım artık.

Crack olarakmı sadece codex gerekiyor? yoksa oyunmu?

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Abi ciddimisin? skidrow denedinmi? 10gb indi baştanmı bekleyecem şimdi :D valla skidrowu indiririm çalışmazsa satın alıcam öyle deneyecem oynanabilicek gibi değilse yeni pc topladığımda oynarım artık.

Crack olarakmı sadece codex gerekiyor? yoksa oyunmu?
crack olarak codex indirsen de olur

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

Assassins crees'in dosyasina girip overlay64.dll'yi sil tekrar dene. Gecen bir arkadasin isine yaramisti bu cözüm. Seninki kürekli oyun belki olmayabilir.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings

Assassins crees'in dosyasina girip overlay64.dll'yi sil tekrar dene. Gecen bir arkadasin isine yaramisti bu cözüm. Seninki kürekli oyun belki olmayabilir.

Abi yanlışlıkla iso dosyasını sildim yani oyunun kurulum dosyasını o yüzden tekrar indiriyorum, reloaded diye bir şeyden indirmiştim şimdiki skidrow indiriyorum :D

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Maalesef öyle, GTX 980 bile kasma yapıyormuş.

Ya benim olayım kasma değil kassın 20 25 30 fps alıcakmıyım bide hangi grafiklerde alıcam bunu görmek istiyorum, bir oyun test edicez 2 gün indirmek 1 günde çalıştırmakla uğraşıyoruz...

Oyun çıktıktan sonra 5 tane update ve 2 DLC geldi artık kasma sorunu yok. Üstelik laptopta oynuyorum.
Sistemin yeterliyse gönül rahatlığı ile satın alabilirsin.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Oyun çıktıktan sonra 5 tane update ve 2 DLC geldi artık kasma sorunu yok. Üstelik laptopta oynuyorum.
Sistemin yeterliyse gönül rahatlığı ile satın alabilirsin.

Tamamdır çok teşekkür ediyorum o zaman indirme işlemini iptal edip satın alıyım? eminsiniz dimi kesin?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Tamamdır çok teşekkür ediyorum o zaman indirme işlemini iptal edip satın alıyım? eminsiniz dimi kesin?
Bana güvenebilirsin. Kasılma olayları oyun ilk çıktığı zamanlarda vardı. Ardından 5 tane düzeltme güncellemesi geldi şu an stabil hiçbir sorun yaşamıyorum o kadar çok oynadım ki rütbem Champion oldu artık [emoji1]
Hatta update 6 yoldaymış bakalım neler getirecek yeni co op görevlerin geleceği söyleniyor.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bana güvenebilirsin. Kasılma olayları oyun ilk çıktığı zamanlarda vardı. Ardından 5 tane düzeltme güncellemesi geldi şu an stabil hiçbir sorun yaşamıyorum o kadar çok oynadım ki rütbem Champion oldu artık [emoji1]
Hatta update 6 yoldaymış bakalım neler getirecek yeni co op görevlerin geleceği söyleniyor.

Tamamdır teşekkür ederim, indirmeyi iptal ettim akşam satın alıcam.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar oyunu satın aldım indirme işlemimde biraz önce bitti yaklaşık 40 45 dakika oynadım Very High ayarlarda, kasma donma ve takılma olmadan.

Fps düşmesi yaşamadım nasıl yaşamadım yani ani düşüşler yok mesela 100 fps alıyorsam birden 50 fpsye düşme gibi bir durum söz konusu olmadı 40 fps alıyorsam bazı yerlerde 30 oluyorsa 30 oluyor gibi yani normal şeyler kısaca performansı beğendim oyunda çok hoşuma gitti.

4GB 1333mhz ram, Asus R9 270 ve AMD Phenom II X4 B35 2.90GHz işlemci ile very high ayarlarda oynayabiliyorum sorunsuz :D oyunu cidden iyileştirmişler zaten Oğuz abi demişti oyun çıktı, çıktıktan sonra 40 gb güncelleme geldi toplamda optimizasyon için :D

Uzatmayalım herkese teşekkürler...

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar oyunu satın aldım indirme işlemimde biraz önce bitti yaklaşık 40 45 dakika oynadım Very High ayarlarda, kasma donma ve takılma olmadan.

Fps düşmesi yaşamadım nasıl yaşamadım yani ani düşüşler yok mesela 100 fps alıyorsam birden 50 fpsye düşme gibi bir durum söz konusu olmadı 40 fps alıyorsam bazı yerlerde 30 oluyorsa 30 oluyor gibi yani normal şeyler kısaca performansı beğendim oyunda çok hoşuma gitti.

4GB 1333mhz ram, Asus R9 270 ve AMD Phenom II X4 B35 2.90GHz işlemci ile very high ayarlarda oynayabiliyorum sorunsuz :D oyunu cidden iyileştirmişler zaten Oğuz abi demişti oyun çıktı, çıktıktan sonra 40 gb güncelleme geldi toplamda optimizasyon için :D

Uzatmayalım herkese teşekkürler...
Senin adına sevindim.:)

creed90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 12542Arkadaşlar resimde işaretlediğim noktaya doğru ilerleyince oyundan atıyor onun dışında her yerde oynayabiliyorum. Nostradamus Bilmecelerini tamamlamaya uğraşıyorum ama burdakine bir türlü gidemedim. Oyum Reloaded sürüm. Var mı bir bilgisi olan?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Edit:Yanlış ileti(tarihe bakmamışım)

Jonathan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ali213 1.1.0 versiyonunda minimumda sorunsuz oynuyorum.

Ayyıldız 55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar acil yardım istiyorum acu exe çalışmayı durdurdu diyo nasıl olacak

Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Monster Abra A7 V.1.1 Pc aldım İ7 7700 HQ 16 GB Ram GTX1050 Ekran kartı var ve aynı hatayı yaşıyorum bu ne ya...