Assassins creed syndicate giriş noktası hatası

Bu konuyu okuyanlar

gdzy15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,ac syndicate i 1 aydır oynuyorum ve bilgisayara yeni format atıldı ancak sadece c diskine atıldı ve ac syndicate ve diğer bütün oyunlar d diskindeydi. Şimdi oyuna girdiğim zaman _crtcreatesymboliclinkw yordam giriş noktası,oyunun bulunduğu klasör/msvcp110.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası veriyor.
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center bağlantısındaki hem x64 ü hem de x86 yı yükledim bilgisayarda directx ve diğer bütün sürücülerde kurulu,windows da güncel. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

process monitor raporu da aldım. https://docs.google.com/uc?export=download&id=1KtFeB7IzgM7E8w4-CYRDaXTV6duCleO5

Son düzenleme:

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Oyunların D kısmında kurulu ama C kısmında da Regedit diğer bilşenler olduğundan ve format ile beraber hoşçakal dediğiniz için yeniden kurulum yapmanız gerekli (=

gdzy15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oyunların D kısmında kurulu ama C kısmında da Regedit diğer bilşenler olduğundan ve format ile beraber hoşçakal dediğiniz için yeniden kurulum yapmanız gerekli (=
Ya onları tespit edip yüklememin bi yolu yok mu :(

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
veri kurtarma yazılımları ile bir şeyler deneyebilirsin ama istikrarlı olacağını düşünmüyorum açıkçası )=