Asphalt 9:Legends Oyuncuları Buraya

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

web-master

Üyecik
Benim wifide oyun açılıyor, hücresel veride açılmıyor. tel iphone 6, giriş ekranında kalıyor, internet hatası veriyor, bendeki asphalt9 legends...

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
Omu bizle oynuyor biz mi onu oynatıyoruz belli değil sinirimi bozdu oyun hiç güzel değil.

Drangleic

Profesör
Omu bizle oynuyor biz mi onu oynatıyoruz belli değil sinirimi bozdu oyun hiç güzel değil.
Klasik Gameloft tabii ki oyun içinde hızlıca ilerlemek ve diğer kullanıcılarla rekabet edecek seviyeye gelmek istiyorsan para vermen gerekli. Tek oyunculu kısımda da aynı şekilde yapay zekayı daha iyi yapmak yerine yapay zekaya senin sahip olduğun arabanın çok daha hızlısını vererek oyunu zorlaştırmaya çalışmış yani oyunda yetenek faktörü epey sönük kalmış. Eğer sen kendi çabalarınla araba açmaya kalkarsan bu çok uzun sürüyo ki kimse oturup bir mobil oyuna o kadar saatlerini vermez ayrıca saçma bir şekilde oyun içinde touchdrive kullanımına teşvik var ve ben bunu hiç anlamıyorum bence oyuna zarar veren bir durum. Kısacası gün içinde sıkılınca 10dk bakıp çıkayım veya otobüste filan oynarım kafasında oyun değil oturup işsiz gibi saatlerini vermen gereken bir oyun. İyi tarafı ise grafiklerin güzel olması asphalt 3 e göre devrimsel bir görüntü yok ortada ama mobile göre cidden iyi grafikler.

Eren5751

Üyecik
Yasaklı
evet grafikler güzel ama söylediğim gibi istediğim yere gidemezsem ne anladım grafikten yanlış mıyım araç bir şerit üzerinde gidiyor ve onunun görmesini istediğimiz şeyleri gösteriyor 8 de en azından ters dönüyorduk bir şeyler yapabiliyorduk bu kısıtlama hiç hoş değil o yüzden oyunu bıraktım 10 dakika oynadım sonra 8 e geçtim yine

Drangleic

Profesör
evet grafikler güzel ama söylediğim gibi istediğim yere gidemezsem ne anladım grafikten yanlış mıyım araç bir şerit üzerinde gidiyor ve onunun görmesini istediğimiz şeyleri gösteriyor 8 de en azından ters dönüyorduk bir şeyler yapabiliyorduk bu kısıtlama hiç hoş değil o yüzden oyunu bıraktım 10 dakika oynadım sonra 8 e geçtim yine
Touchdrive ayarını kapatırsan sorunun çözülür istediğin yere gidersin.

Kaleli76

Üyecik
Merhaba arkadaşlar asphalt 9 da C sezonunda aşağıda ki resimde bulunan arabanın çizimini nasıl tamamlayabilirim. Bütün bölümleri bitirdim ama bu arabayı açamadığım için doğunun parisi bölümünü oynayamıyorum...67405

Ekli dosyalar

Drangleic

Profesör
Merhaba arkadaşlar asphalt 9 da C sezonunda aşağıda ki resimde bulunan arabanın çizimini nasıl tamamlayabilirim. Bütün bölümleri bitirdim ama bu arabayı açamadığım için doğunun parisi bölümünü oynayamıyorum...Ekli dosyayı görüntüle 67405
Mavi jeton biriktirip kart paketi alacaksın sürekli içinde 6 lı şekilde çıkabiliyor bir de altın biriktirip sana özel mağzada o arabaya ait çizim teklifinin çıkmasını bekleyeceksin çıkınca 5 ini birden alacaksın.

Karal28

Üyecik
İyi oyunlar arkadaşlar Texas kulübüne katılımlarınızı beklerim Android 😉

KamtariR

Asistan
Telefon P20 Lite, sorunsuz oynuyorum.

Oyundaki adım: KamtariR
Takım: BABALAR

stat counter