Aşk Hikayemi Anlatıyorum Tavsiyeler Veriyorum

Bu konuyu okuyanlar

coox1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar baslıktadada belirttiğim gibi yatmadan önce gireyim bir anlatayım bir içimi açayım tavsiyede bulunayım dedim ve burdayım başlıyorum
İlk önce kendimi tanıtayım benim adım mustafa yasım 18 lise 4 yabancı dil öğrencisiyim
arkadaslar size vereceğim ilk tasviye küfürü bırakın etmemeye calısın
kendi ilişkime geçiyorum kız arkadaşım kendi sınıfımdan ve lisenin ilk gününden beri tanıdıgım az cok muhabbettim olan bir kız ve kız o kadar akıllı terbiyeli görgülü bir aile cocugu ki mesela herkes farklıydı o kız hep farklıydı ben tabi lise 1 2 3 boyunca yavsak sulu erkek olarak takıldım fakat o kızın yanında küfür edemezdim ve kızın hiç sevgili ask mesk böyle işlerle ugrasmazdı yani yaklasmak isteyen kişi yaklasamazdı konusurdun sohbet ederdin fakat bir farklılık sezerse hemen keser cok akıllı bnir kız kendisi 1 2 sene birlikte okduuk ve geldik lise 3 e ismini söylemek istemiyorum böyle kardeşim diye sarılırdım benim lise 3 e hatta bu yaza bu kıza kadar hiç sevgilim olmadı hiçbir kızla konusmadım sevigli olarak yada aşık olarak cevremdeki arkadaslarımın sevgilisi vardı fakat ben acele etmiyordum hep kızlar belliydi ve benim geçen sene boyun 179 ve kilom 105 kiloydu oz güven eksikliği vardı kendime güvenemezdim reddeilmekten korkardım butun kızlarla konusurudum fakat sevgilim hiç olmamıstı neyse biz bu kız ile mayıs 2 de bana bir video yolladı ve ben izlemeyi unuttum bakarım dedim ve 2 gün sonra sorudugunda ise unuttum deyince baya bir kusmustu anne marie nin rockabye sarkısını yollamıs ed shreen le yaptıgı düeti ve ben izlemedim neyse izledim ve kıza bir gün günaydın yazdım oda yazdı bir iki sohbet muhabbet derken sınıfca bir kafeye gittik ve resim falan çekindik fakat farkında değilim kıza asık olmusum ama korkuyorum bu kız oyle bir kız değil sil oglum aklında olmaz bu kız baska diye istanbula geziye gidiyoruz yanımda onun oldugunu dusunuyorum gittim geldiğim yerde onunla buralara gelsek diye düsünüyorum falan yazın bir taraftan calısıyorum pidecide bir taraftan kız ile konusuyorum wp den aksama kadar beni beklermiş wp den ve hayatında hiç erkekle bulusmamıs kız birgün sağlık ocagına gidecem dedi ve yanlız gideceğim dedi ve bende dedim bende geleyimmi dedim ve 16 ağustosta bulustuk ve oyle bir güldü ki bana ayrılırken arkasını dönüp bundan 3 gün sonra gece buna sonunda dedim seni seviyorum diye ve oda dedi ki ben hayatımda ilk defa bir erkek beni sevsin diye dua ettim falan dedi öylelikle basladı ilişkimiz ve 2 ayı geçti ve 1 kere birbirimizi üzmedik kırmadık burdan size demek istediğim ARKADASLARIM KARDESLERIM SEVDİĞİNİZ SÖYLEYEMEDĞİNİZ OLDUYSA GİDİN SÖYLEYİN EN FAZLA 1 HAYIR DER VE 1 GÜN ÜZÜLÜRSÜNÜZ 2 GÜN MAX KORKMAYIN YASAMAK İSTEDĞİNİZ HAYATI SAMAK İÇİN BİR ADIM ATIN İSTEDİĞİNİZ ŞEYİ YAPMAK İÇİN 1 ADIM SADECE GEREKLİ OLAN SORMAK İSTEDİĞNİİZ OSURLAR DESTEK İSTEDİĞNİİZ KONULAR VARSA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ HER KONUDA KONUSUR DERTLESEBİLİRİZ İYİ FORUMLAR ...