Ask.fmde anonim öğrenilecek dedikodular ?

Bu konuyu okuyanlar

aliumut27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ask.fmde anonim öğrenilecek gibi dedikodular var doğrumudur doğruysa nasıl öğrenicez??:hammer::hammer:

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
En fazla Ip adresini öğrenirsin adam giriş yapmadan sorduysa onuda sanmam göstersinler

aliumut27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten bende öyle tahmin etmiştim :D

BrainPaid

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiçbir zaman dedikodulara inanmayın.
7aralıkta eminem öldü dedikodusu çıktı ama adam ölmedi üstüne albüm çıkardı :D

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yapabileceği şeyleri sıralayım.
1 - IP'ni bulabilir.
2 - IP'ni taratıp nerede oturduğuna bakabilir. ( Şehir / İlçe )
3 - Modemine girebilir, ayarlarıyla oynayabilir.
4 - Bir hacker ise PC'ne girebilir, ağına bağlanabilir. :D

devrim66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deli kanlı hacker benim bilgisayar girsin nasıl giriyorsa görelim çağır gelsin hadi yemiyomu vuruyum mu sırtına

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
deli kanlı hacker benim bilgisayar girsin nasıl giriyorsa görelim çağır gelsin hadi yemiyomu vuruyum mu sırtına

Boş konuşup beni rahatsız etmeye başladın. Her mesajımın olduğu konuya mesaj yazma peşimden. Eğer tavrın bu şekil devam edecekse itinayla " Mesajı Moderatöre Bildir " butonu kullanılır.

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Yapabileceği şeyleri sıralayım.
1 - IP'ni bulabilir.
2 - IP'ni taratıp nerede oturduğuna bakabilir. ( Şehir / İlçe )
3 - Modemine girebilir, ayarlarıyla oynayabilir.
4 - Bir hacker ise PC'ne girebilir, ağına bağlanabilir. :D

1 - Site paylaşmadığı sürece IP'ni bulamaz hiç bir sitede paylaşmaz.
2 - 1'e bakınız.
3 - 1'e bakınız.
4 - 1'e bakınız.
Senimi takip ediyorum nedir her konuda peşindeyim :p

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 - Site paylaşmadığı sürece IP'ni bulamaz hiç bir sitede paylaşmaz.
2 - 1'e bakınız.
3 - 1'e bakınız.
4 - 1'e bakınız.
Senimi takip ediyorum nedir her konuda peşindeyim :p

1 - Yeter ki işini bil. IP bulunuyor kardeşim. Bir aralar kendim de buluyordum MSN'den falan. Sonra bıraktım o işleri. İşini biliyorsan bulursun kolaylıkla.
2 - 1. maddeye göre ilk mesajımdaki 2, 3 ve 4. maddelerim geçerliliğini korumakta.
3 - Aynen. :D

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Evet nasıl bulunduğunu biliyorum ama onunlamı uğraşıcaksın yani kimin yazdığını nerden bilipte o kişiyle msnde konuşucaksın.

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet nasıl bulunduğunu biliyorum ama onunlamı uğraşıcaksın yani kimin yazdığını nerden bilipte o kişiyle msnde konuşucaksın.

MSN'den konuşmayacaksın. Nasıl ki MSN'den konuşurken karşındakinin IP'sini alabiliyorsun. Bu sitede de aynı şekilde alabilirsin IP'sini. :)

devrim66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boş konuşup beni rahatsız etmeye başladın. Her mesajımın olduğu konuya mesaj yazma peşimden. Eğer tavrın bu şekil devam edecekse itinayla " Mesajı Moderatöre Bildir " butonu kullanılır.
seni ne takip edeceğim arızalımısın sen iyice paranoyak olmuşsun git tedavi ol burda gözüken bütün konulara yazdım ben 2011 üye olmuşsun ben 3 saat anca oldu üye olalım sana yetişmişim demekki çok yere yazı yazıyorum seninle bi alakası yok umrum dışısın

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
seni ne takip edeceğim arızalımısın sen iyice paranoyak olmuşsun git tedavi ol burda gözüken bütün konulara yazdım ben 2011 üye olmuşsun ben 3 saat anca oldu üye olalım sana yetişmişim demekki çok yere yazı yazıyorum seninle bi alakası yok umrum dışısın

Windows 8 konusundan sonra mesajımın bulunduğu 3 konuya mesaj yazdın. Hem de bunların içinde güncel olmayan konu da var. Burada tedavi olması gereken biri varsa sensin. Ben 2011'de üye oldum ama forumu aktif olarak son 1 haftadır kullanıyorum. Ayrıca senin gibi sırf post kasmak için boş mesajlarla değil insanlara yardım edecek cinsten mesajlar yazıyorum. Daha fazla seninle tartışarak seviyene düşecek değilim. Bir sonraki mesajında direk moderatöre bildireceğimden kuşkun olmasın.

devrim66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 konusundan sonra mesajımın bulunduğu 3 konuya mesaj yazdın. Hem de bunların içinde güncel olmayan konu da var. Burada tedavi olması gereken biri varsa sensin. Ben 2011'de üye oldum ama forumu aktif olarak son 1 haftadır kullanıyorum. Ayrıca senin gibi sırf post kasmak için boş mesajlarla değil insanlara yardım edecek cinsten mesajlar yazıyorum. Daha fazla seninle tartışarak seviyene düşecek değilim. Bir sonraki mesajında direk moderatöre bildireceğimden kuşkun olmasın.
yürü git işine bak kime de şikayet ediyorsan et kendi kendine moda girdin sen kimsin ben seni takip edeyim

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
sabah sabah bu ne enerji arkadaslar? sakin olun biraz....

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
isteyen varsa... ister burdan ister pm den ip adresimi yollayım.ne yapabileceksin ip adresini aldıktan sonra görelim.