Aşırı sinirliyim ne yapsam?

Bu konuyu okuyanlar

Heveslidusunur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Benim 5 yıllık çok yakın bir arkadaşım var. Ve eski okulumuzda da beraberdik yeni okula geçtik burada da öyle. Sınıf arkadaşlarımla kaynaşmak için onları evime davet ettim ama duydum ki en yakın arkadaşım benden habersiz evime geldikten sonra başka bir yere gitmeyi planlamış onlarla. Ve bana hala söylemedi. Çok sinirliyim. Ne yapmalıyım? Bu arada evime yarın gelecekler.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Belki sana sürpriz yapılacak ne malum? Biraz iyi yönünden bakmaya olmadı bir ara sor düzgün şekilde ne diyecek öğren.

leroycarter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu daha iyi olaylar, beni hep arkadaşlarım ekerdi okuldayken, şimdi de ben onları ekiyorum :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Adam kendi hayatını yaşamasın mı senin yüzünden? Çok garipsiniz.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhabalar. Benim 5 yıllık çok yakın bir arkadaşım var. Ve eski okulumuzda da beraberdik yeni okula geçtik burada da öyle. Sınıf arkadaşlarımla kaynaşmak için onları evime davet ettim ama duydum ki en yakın arkadaşım benden habersiz evime geldikten sonra başka bir yere gitmeyi planlamış onlarla. Ve bana hala söylemedi. Çok sinirliyim. Ne yapmalıyım? Bu arada evime yarın gelecekler.
Ya boş versene takma yanında olmak isteyen hertürlü olur zaten boş işler bunlar

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
bunu öğrenmen senin adına daha iyi olmuş üzülmen yerine sevinmelisin en azından sahte dostların olmuş olduğunu öğrendin