Ashampoo WinOptimizer 15 Ücretsiz Tam Sürüm

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Lisans Bul

Asistan
Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
163
Puanları
43
Konum
İstanbul
Ashampoo WinOptimizer 15 Ücretsiz Tam SürümSistem performansını otomatik olarak optimize et!
Ashampoo WinOptimizer 15, Windows PC'niz için bir optimizasyon paketidir. Program gereksiz dosyaları siler, sistem hatalarını düzeltir ve bilgisayarınızın performansını ve kararlılığını en üst düzeye çıkarır. Üç popüler temizlikçi, en yeni tarayıcıları destekleyecek şekilde güncellendi ve şimdi de makinenizi tarama izlerini, geçici dosyaları (Java, Flash vb.) Ve kurulum artıklarını atmak için otomatik temizlemeyi destekliyor.

Windows 10 Gizlilik Kontrolü ve AntiSpy, kişisel bilgilerinizi sizin bilmeniz veya rızanız olmadan göndermek için kullanılabilecek hizmetleri ve sistem işlevlerini devre dışı bırakarak gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur. WinOptimizer 15, Autostart uygulamalarınızı, sistem hizmetlerinizi ve işlemlerinizi de etkili bir şekilde yönetebilir. Tweaking modülü, Windows'unuzun görünüşünü ve verdiği hissi ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanıza izin verir. Kapsamlı sistem ve donanım analizi yetenekleri sayesinde Ashampoo WinOptimizer 15, sisteminizin sağlığını ve bütünlüğünü de tam olarak takip eder. Sabit disklerinizin durumu, veri biçimlerine göre disk alanı kullanımı veya takılan bileşenlerle ilgili ayrıntılar her zaman yalnızca birkaç tık uzaklıktadır.

Tüm modüller elden geçirildi ve şimdi önceki modele kıyasla 50 kat daha hızlı çalışıyor. Kullanıcı arayüzü ve program yönetimi de netlik ve okunabilirlik için tamamen yeniden tasarlandı. Bir SSD sürücüsü kullanıyorsanız, yeni SSD Sihirbazı modülünden oldukça faydalanacaksınız.

Özellikler
- Otomatik sistem bakımı ve koruması
- Gelişmiş sistem kararlılığı ve performansı
- Modern, sezgisel kullanıcı arayüzü
- Sabit sabit disk performansı ve sistem sağlığı
- Gelişmiş güvenlik için güvenlik açığı analizi
- Geliştirilmiş sistem arızası güvenliği
- Etkili gizlilik koruması
- Dosyalarınızı silmek, kurtarmak ve paylaşmak için çeşitli araçlar

NOT: Ashampoo WinOptimizer 15'i kampanya sayfasından indirin ve yükleyin. Yükleme sırasında sizden lisans anahtarınızı girmeniz istenecektir; Bu pencerede, Ücretsiz Lisans Anahtarı Al butonuna tıklayın. Lisans anahtarınızı almak için o sayfadaki formu doldurmanız (lisans anahtarı almak icin email aktivasyonu gerekiyor) gerekir. Lisans anahtarına sahip olduktan sonra Ashampoo WinOptimizer 15'e giriniz. Lisans anahtarınızı girdikten sonra, kurulumu tamamlayın ve keyfini çıkarın!

Kampanya Sayfası: BURADAN

Kaynak
 
Üst
stat counter