Arzum Mürdüm ve Papatya Serisi

Bu konuyu okuyanlar

Türk Gücü

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Arzum’un baharın enerjisini ve ışıltısını mutfaklara taşıyan Mürdüm ve Papatya serileri ile annelerin mutfağı bu yaz rengârenk olacak.

woman-blender-preparing-cake-kitchen-footage-011569397_prevstill-730x480.jpeg

Mutfaktaki Yeni Yardımcılarınız Mürdüm ve Papatya Serisi

1492154452_papatya_murdum_-768x825.jpg

Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, hareketli filtreli Çaycı Heptaze Çay Makinesi, OKKA Minio Türk Kahvesi makinesi, Cezveli Lüx Türk Kahve Makinesi ve Prostick 1500 Blender ürünlerinden oluşan ve Arzum’un mutfaklarda 2017 modası estiren Mürdüm ve Papatya serisinde yer alıyor.

Plus X’ten dizayn ve kullanım kolaylığı ödüllü Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, yüksek çizilme direncine sahip çift taraflı döküm granit efektli plakaları sayesinde uzun süre aşınmadan, yapışmadan, daha sağlıklı ve ekonomik bir kullanım ömrü sağlıyor.

Her Daim Taze Çay

Arzum, Papatya ve Mürdüm serilerinde Plus X’te yüksek kalite, dizayn ve fonksiyonellik ödüllerini alan ve hareketli filtresi ile çayı uzun süre taze tutan Çaycı Heptaze Çay Makinesini sunuyor. Hem çay makinesi, hem su ısıtıcısı olarak kullanılabilen ve hareketli filtre inovasyonu ile Sadece Arzum’da bulunan Çaycı Heptaze, hareketli filtresi ile geleneksel çay makinelerinin lezzetinin de ötesine geçecek bir demleme performansı sergiliyor, güvenle kullanım rahatlığını sunuyor.

Mis Gibi Türk Kahvesi

Plus X’ten dizayn ve kullanım kolaylığı ile iF Design’den en iyi ürün ödüllerinin sahibi Arzum OKKA Minio, 4 fincan kapasitesi, taşma önleme sistemi ile ağır ateşte pişmiş lezzetteki Türk kahvesini keyifli sohbetlerinize taşıyor. Kompakt tasarımı ile farklılaşan Arzum OKKA Minio aynı zamanda yıkanabilir pişirme haznesi özelliğine sahip.

Türkiye’nin ilk elektrikli cezve üreticisi Arzum, Papatya ve Mürdüm serilerinin parçası olan Cezveli Türk Kahve Makinesi, doyumsuz sohbetlere eşlik edecek kahveden alacağınız lezzetin ve keyfin garantisini veriyor. Paslanmaz Çelik gövdesi sağlamlığın, kalitenin ve performansın garantisi iken hem sağ hem sol el ile kullanım özelliği tüketici odaklı tasarımın göstergesi niteliğinde.

Lezzetli Yemeklerin Yardımcısı

Arzum’un yeni tasarım kimliğinde geliştirdiği, Plus X’ten fonskiyonellik ödülü sahibi Prostick 1500 Blender seti, 1500W’lık üstün motor gücü ile çırpıyor, parçalıyor, karıştırıyor ve hepsini saniyeler için de yapıyor. Arzum Prostick 1500 Blender turbo fonksiyonu ile işleri hızlandırarak zamandan tasarruf sağlıyor.

kaynak: https://pembeteknoloji.com.tr