Artık bitsin dediğimiz oyun klişeleri

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Artık bitsin dediğimiz oyun klişeleri

Sizler için hazırladığımız video ile oyunlarda artık baymaya başlayan klişeleri listeliyoruz. Bu klişelerden bazıları sizin de sinir olduğunuz şeyler olabilir.

Sizce en bayık oyun klişesi hangisi?

Son düzenleme:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
O sinematik mevzusu benim için en önemlisi çünkü adamların konuşma mevzusunu bilmiyorum ve tabi anlaşılması güç oyunlara mantık hataları yapılması hepten çileden çıkarıyor,oyun mu oynuyorum film mi seyrediyorum belli değil.:(

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Assassins Creed'deki sinematikler beni öldürüyor. Tüm hikayeyi sinametiğe döşüyorlar ben de atlıyorum sinematiği. Sonra noluyor tabiki pyunsa neyin ne olduğunu anlayamadan oyun bitiyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Oyunu sen değil oyunun kendisi bitiriyor zaten.:rolleyes:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Hiçbir oyun bana GTA vice city zevkini niye vermiyor belli zaten :)

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Yapay zeka en sinir olduğum. Rehineyi kurtarıyorum benimle gelmiyor 1 metrelik yerden atlıyorum o salak atlayamıyor ben eğilerek geçiyorum o eğilemiyor bende sinir olunca kenarı ya geçip canlı canlı gebermesini izliyorum. Tüm sinirim boşalıyor.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Yapay zeka en sinir olduğum. Rehineyi kurtarıyorum benimle gelmiyor 1 metrelik yerden atlıyorum o salak atlayamıyor ben eğilerek geçiyorum o eğilemiyor bende sinir olunca kenarı ya geçip canlı canlı gebermesini izliyorum. Tüm sinirim boşalıyor.
Adam siber câni :)