Artes tablet pc

Bu konuyu okuyanlar

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Teknik Servisimize göndermiş olduğunuz Artes Q1003/3G Model Tabletiniz Kullanıcı Hatası nedeni ile (Sim Kart Girişi, Sd Kart Girişi ve Usb Girişi kırılmış yada zarar görmüştür) Anakartı bozulmuş. Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik'in 10. Maddesi gereğince Garanti Dışı bırakılmıştır. Bahse konu Yönetmeliğin Ekli Listesi ve 10-12 ve 14. Madde hükümleri gereği cihazın tamiratının yapılması için tarafınızdan ücret talep edilmiştir. Tarafınıza iletilen ücret kabul edilmemiş ve Tabletin iadesi tarafınıza yapılmıştır.
Saygılarımızla,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
artes q1003 marka tabletim var. Kamerayı çalıştırdığımda galeri çalışmayı durdurdu. Mesajı alıyorum yardımcı olur musunuz?

Gladiotürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes Q812 tabletimin desen kilidini açamıyorum yardım edermisiniz???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar artesQ812 tabletim var ana kart bozuldu ve gönderdım 2 ay gectı sorna geldı ama her aradıgımda actılar ve içtenlikle karşıladılarönerırım dığer tabletlete göre belkı begenmezsınız artes bılınmedık marka ama gercekten aldıgınıaza deger snra tabletım kırıldı bi miktar 40 tl kadar ücret istediler veremeyız dedık onlar kendılerı yapıp 1 gun içerisinde gönderıler hem anlayışla karşıladılar hemde ben tabletımden çok memnunum gayet gzl bi şekilde kullanıyorum tabletım ilk bozuluğ gönderıldıgınde ise 2 ay gectı ama tabletımı full degıstırdıler TEŞEKKÜRLER ARTES Q812 TABLET

hido66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aman artes ten uzak durun q1003 modeli var bende 600 tl para verdim vatandan aldim.tertemiz kullandim ne darbe aldi ne de cizigi var ama iç ekrani kirilmis servise gonderdim 205 tl istediler simdi kara kara dusunuyorum ne yapacam diye,aman uzak durun.dış ekraninda nokta kadar iz yok dusurmedim masanin ustune koydum sabah kaldigim da ekrani gitmisti servis bana baski gormustur diyor kardesim yapmadim diyorum 205 lira diyor napicam bilmiyorum..205 lira nedir yaa hadi dusursem cam kirilsa haklisin ama benden kaynaklanan hic bir sıkınti yok...

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
[MENTION=311101]artesteknik[/MENTION] geçengün hatırlarsanız tabletimin servisteki durumunu sormuştum size, Tablet elime ulaştı ben şarz soketinde arıza var şarz olmuyor diye göndermiştim ama bana gelen arıza formunda hem şarz girişinin tamir edildiği hemde işlemcinin değiştiği yazıyor tabletten hiç memnun kalmadık cok sık donuyor ve donunca 30 saniye hiç işlem yapmıyor

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Tabletinizi Teknik Servisimize Ekranı Arızalı şikayeti ile göndermişsiniz. Tabletiniz bize ulaştıktan sonra incelemesi yapılmış olup Lcd Ekranının kırık olduğu tespit edilip tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Tabletin Lcd Ekranının kendi kendine kırılması veya çatlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Lcd Ekranın kırılması Garanti Kapsamına girmemektedir ve bu sebebten dolayı Lcd Ekranı ücretli olarak değiştirilmesi gerekmektedir.
Saygılarımızla,
Aman artes ten uzak durun q1003 modeli var bende 600 tl para verdim vatandan aldim.tertemiz kullandim ne darbe aldi ne de cizigi var ama iç ekrani kirilmis servise gonderdim 205 tl istediler simdi kara kara dusunuyorum ne yapacam diye,aman uzak durun.dış ekraninda nokta kadar iz yok dusurmedim masanin ustune koydum sabah kaldigim da ekrani gitmisti servis bana baski gormustur diyor kardesim yapmadim diyorum 205 lira diyor napicam bilmiyorum..205 lira nedir yaa hadi dusursem cam kirilsa haklisin ama benden kaynaklanan hic bir sıkınti yok...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tabletinizi tekrar bize gönderin, ürün gelir gelmez kontrol edip size bilgi verelim. Servise gönderim ile ilgili olarak Pm den size mesaj attık.

@artesteknik geçengün hatırlarsanız tabletimin servisteki durumunu sormuştum size, Tablet elime ulaştı ben şarz soketinde arıza var şarz olmuyor diye göndermiştim ama bana gelen arıza formunda hem şarz girişinin tamir edildiği hemde işlemcinin değiştiği yazıyor tabletten hiç memnun kalmadık cok sık donuyor ve donunca 30 saniye hiç işlem yapmıyor

hido66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=311101]artesteknik[/MENTION] Benim anlamadığım:
Garanti sartlarında 2.madde: malin butun parcalari dahil olmak üzere tamami firmamizin garanti kapsamindadir.
6.madde ise: Malın kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamının dışındadır diyor.ben musteri olarak diyorum ki benden kaynaklanan bir sorun yok tablette ne zerre kadar kırılma var ne de çatlama bildigin mekanik bir sorun var 6. Maddeye gore kullanma kılavuzuna aykırı hangi davranışım sonrasında bu sorun oluştu ???

hido66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=311101]artesteknik[/MENTION] kullanma klavuza göre yaptığım hatayı söylermisiniz???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes q972 kullanıyorum 2 gündür retina ekranı süper. tavsiye ederim arkadaşlar. sesi biraz az ama olsun kulaklıkla kullanıyorum. Yanında gelen hediyeleride güzel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes digital world d9702 marka tabletim desen kilidi fazla girildi kilitlendi nasıl yardımcı olabilirsiniz çözüm yolu varmı?

Gladiotürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes Q972 tabletini aldım Bir ay geçmeden kafayı yedi,kendi kendine dokunuyor sinir oluyorum:scared:

yukselertekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar q1003 tablet sahibiyim dsmart blu izlemek istediğimde cihazda google kayıtlı olmayan cihazlarda içerik izlenememektedrir diyor çözüm varmı tesekurler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes d710 tablet ayarlardan sıfırladım fakat tablet açılmıyor tam olarak ekranda androıd ve artes yazısı geliyor öylece kalıyo ne yapmam gerekiyor acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
flaş sonra hiçbir ses ve görüntü yok klipleri Kurşun artes i709

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar artes i 697 ekranı kırıldı bu ekran değişimi içiin fiyat nedir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes QD1002 modelinden kullanıyorum 3aydır. ancak tabletin kılıfı yırtıldı nereden bulabilirim arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
n11de var hocam. bende Artes olidata wb9 kullanıyorum. kutusundan şarz aleti çıkmamıştı telefon açtım gönderdiler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamınaleyküm. artes qd 1002 hızlıalda şuan indirimde almayı düşünüyoruz tavsiye edermisiniz. youtubede videolarını izledik oyunlarda iyi gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes i702 modelını aldım bende cok oldu ama aldıktan yaklaşık iki üç ay sonra kapandı bıdaha açılmıyor tablet.. servise gönderdik olmuyo bu deyip geri geldi ne yapacağım .. bi öneriniz var mi:mad::(

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artes i702 modelını aldım bende cok oldu ama aldıktan yaklaşık iki üç ay sonra kapandı bıdaha açılmıyor tablet.. servise gönderdik olmuyo bu deyip geri geldi ne yapacağım .. bi öneriniz var mi:mad::(

Merhabalar;
Tabletin bize kimin adına geldiğini veya seri numarasını bilemediğimiz için şu anda bilgi veremiyoruz. Fakat şunu net olarak ifade edebilirizki Servisimize gelen Garanti Kapsamındaki bir ürün olmuyor diye geri gönderilmez. Arzu ederseniz konuyla ilgili olarak [email protected] adresine mail atabilirseniz size bilgi verebiliriz.
Saygılarımızla.

oucakkaya121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam alacaktim artes q972 almaktan vazgectim bu ne arkadas bir suru sikinti saydiniz ettiniz zaten iki kurus tasaruf edelim diye ucuz bisi olsun iyi olsun dedik. Forumu acip bir okudum bir suru sey ya [emoji53] ne guzel gidip alacaktim gene kararsiz kaldim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
q972 tablet aldım fakat 5 ay kadar kullanabıldım. suan tablet açılırken donuyor ve acılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes tablet alacaktım, yorumları okuduktan sonra gerçekten vazgeçtim. Dark Tablet ya da Reeder Tabletlere bakacağım.