Artes tablet pc

Bu konuyu okuyanlar

ezgiİ-2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın da öğrenciyim, çalışmıyorum da kitaplarıma ayırdığım parada yüklü bir miktar. Kalkıp apple almayı bende beklemiyorum alacağım markadan onun kadar bir performansta.Ama yinede 350 lira ayırdıysan 350 liraya hangisi daha iyi oluyor diye düşünüyor insan. Mesela polypad var onada iyi diyorlar ama almadan bilemiyorsun işte.Sanırım teknoloji işi cidden şans işi birazda

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gold'a ve bimeks,teknosa'ya bak samsung galaxy tab 7 300lira mı ne görmüştüm link veremiyorum bulamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm;
artes i705 kullanıcısıyım ve bir türlü root yapamadım tableti. bu konuda yardımlarınızı ve teknik desteğinizi bekliyorum. teşekkürler.

bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. link kullanamadığım için mail adresimi okunuşu gibi yazıyorum :)
mail adresim : bazlama(alttire)u(et)hotmail(nokta)com
şimdiden teşekkürler.

lalos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler. sevgili artes teknik. bende de d9702 3g ve wifi özellikli 9.7 inç artes tablet var ve benim de sıkıntım var. birincisi açma kapama düğmesi sağlıklı çalışmıyor sanki düğmeye hiç basmıyor gibiyim hiç haraket etmiyor. ikincisi şarjı çalışmıyor. üzerindeki yeşil ışık yanıp sönüyor şarj olmuyor.ve bir de sürekli maalesef books provider durdu diye uyarı veriyor. ve ben bu ürünü alalı bir kaç ay oldu hala taksitini ödüyorum ve şuan için memnun değilim. yardımcı olur ve sorunlarımı çözerseniz sevinirim. cevabınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba;
Bende arte i701 var çok iyi ama şarj çabuk bitiyor o kötü birde artesteknik benim şarj aletim bozuldu ve yeni aldım şimdi şarjdayken oynuyamıyorum ekrana dokunduğumda 5 adat parmak dokunuyormuş gibi oluyor yeni şarj aleti göndere bilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar:
ben artes d821 almayı düşünüyorum cihaz hakkında yorum ve bilgi verebilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artesten kaçın o paraylan git ainol tablet al(LG nin alt yapısı) kullandım gayet sorunsuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KKTC den yazıyorum 31 mayıs 2013 te Sarpcom LTd den Artes marka bir tablet aldım ancak bu alet sürekli sorun çıkarıyor 31 mayıstan beri tableti sadece 3 gün kullanabildik geriye kalan günlerde hep servisteydi
ilgili firma bizi sürekli oyalamakta ve soruna herhangi bir çözüm getirememektedir. Sizin garanti belgenizde eğer alet 4 defa teknik servise giderse yenisi ile değiştirilir maddesi vardır bize yardımcı olabilirmisiniz

EmrecanKuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabletimi servise göndermiştim.Ekranı yukarısındaki tuştan kapatıyordum açmaya çalışınca açılmıyordu.Gönderdiğim şekilde geri göndermişler sadece yazılım guncellenmiş ve anakart tamir edilmiş.Bu sorunumun çözüleceğini umuyorum.Bayramdan sonra birdaha göndercem bu seferde yapılmamış olursa hakkımı savunacagım bu nedri arkadaş ya Size bir tavsiye Ucuz tablet alıyorsanız Çok ucuz almayın 180 tl ye piyu dan almıştım.2 ay sonra boyle bir sorun oluştu.Vede tablet servisten geldikten sonra baktımki cihazın arkasında bir sürü çizik var arka kapagıda tam oturtamamışlar ses tuşları açma kapama tuşu çok zor basıyor.Yani işin açıkçası ucuz Tablet almayın arkadaş bu kadar söylüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben antalyadan mustafa. bende de artes i701 tablet mevcut. ve android yazsındas takılıyor açılmıyor. ne gerekiyor olabilir. yardımlarınızı bekliyorum. iletişim numaram 544959**** yardımlarınız için şimdiden tşerkkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes i 703 format desen yanlış girildiğinden dolayı gmail hesabıda kabul etmio ne yapmamız gerekir

lordlordleon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba

Artes marka çok cihazı tavsiye edip aldırdım ve şükürler olsun hiç bir sıkıntı cıkmadı tabiki sıkıntılar çıkabilir bunlar kullanıcı hatalarıda olabiliyor ben çok memnunum ufak tefek sıkıntılar elbette olucaktır...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes Q812 tablet kullanıyorum. Bu fiyata bu ayarda tablet piyasada yok. Artı ne zaman arasam müşteri hizmetleri ve teknik desteğe ulaşabildim. Yeni android sürümüde çıkarttılar. daha ne istiyim.

Gladiotürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artes Firması Yerli bir firma kapıdan kapıya garanti ve sıfır ölü piksel sunan bir firma. Satış sonrası desteği sorunsuz birkaç firmadan biri. Lütfen Artes marka tablet kullanmadan kötülemeyiniz. Burada yapılan eleştirilerin çoğu taraflı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende a701 var ekranı kırıldı nasıl yaptırabilirim yardımcı olur musun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam artes i9701 tabletim var genel olarak sorunları vardı taraycıya girdiğinde kasılmalar falan oluyordu bazen android sistemi yanıt vermiyordu bazen şarjı tam dolu olmasına rağmen açılmıyordu kısa bir süredirde şarj tam dolu gösterdiği zaman fişini çektiğimde %93 şarj olmuş olarak görünüyordu her neyse yine bunlara katlandım ama tableti ters olarak koltuğun üstüne bıraktım alarm çaldığında duymak için ama kendi kendine nasıl olduğunu anlayamadığım bir biçimde(bu arada tabletim desen ile şifrelendirmiştim) saate bakmak için çevirdiğimde çok fazla desen hatası yapıldığını ve bu yüzden google hesabıyla giriş yapmam gerektiğini söyleyen bi yazıyla karşılaştım kapatıp açtım bu yazı gitmedi (bazen böyle oluyodu kapatıp açınca düzeliyodu çünkü) google hesabını hatırlamıyorum senkronizasyonunu durdurmuştum ve marketten pek bişey indirmiyodum şu anda tabletim açılmıyor içinde fotoğraflarım videolarım var bunların silinmesini istemiyorum nasıl düzelir lütfen bana yardım edin

bsilver79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, hızlıal.com aracığı ile tabletimi 5-6 ay önce aldım. DR9704 modeli. son denememden önce firmware güncellemesini artescorp sitesinden indirdiğim dosyalar ile yapmıştım. Yine aynı dosyaları kullanıyorum, orijinal data kabloyu kullanıyorum ancak PC, tableti tanımıyor. Ne yaptıysam sürücüyü güncelleyemedim, diğer aygıtlarda (tanınmayan) görünüyor. Hatta win8 kullanıyordum format atarak win7 kurdum. Burada bir nebze tanıdı DR9704 olarak göründü ama yine güncelleme yapamadım. USB ayıklama modu açık/kapalı denedim yine olmadı. Farklı data kablosu denedim kopmalar oluyor sürekli. En ileri gidebildiğim nokta şu: Win7 ile farlı bir data kablosu kullanarak bağlandım. DR9704 olarak görünüyor. Ancak RKPatch Tool pembe olmasına rağmen switch butona bastığımda tablet kapanıyor, port yeşile dönmüyor. İlginizi bekliyorum ve şimdiden teşekkürler. Mail: [email protected] / (532) 220 91 10 veya (224) 443 50 90

ozkandlgc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl firma anlamadım cözemedim q812 tablet aldım 2 gün içinde cihaz kapandı bi hada açılmadı kargoyla yolladım cihaz 1 hafta istanbulda bekledi almadılar cihazı geri getittirdim ankaraya aldıgım yere yolladım cihaz degişti yenisiyle besmeleyle actım cihazı açıldı 2 kucuk program yukledim kapandı açılmadı gene nerden aldım bunlardan bunu lanet olsun kendi sitelerindeki firemwareler bile bozuk indiriyon rar açılırken sonuda dosya bozuk hatası veriyo bir çok progmla ve pc denememe ragmen uzun lafın kısası ben aldım denedim sizinde başınız agrımasın diye yazdım bunu bu olaylar 24.12.2013 tarihinde meydana geliyor.fazla para verip en iyisini alın daha iyi

ozkandlgc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullandık ekran siyah olunca ölü pikseller ortaya cıkıyor 6 tane en son yorumu okursanız neler yaşadıgımı anlarsınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de bugün artes q 812 aldım. fakat sürekli maalesef gmail durdu hatasıyla karşılaşıyorum ve marketten hiç bir uygulama indiremiyorum sonrasında da tabletim donup kapanıyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam artes tteknik tablette karincalanma gordum bu ucretsiz teknik servis tarafindan yapilir mi ve kac gun de elime geri doner

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Tabletiniz garanti kapsamı içerisinde ücretsiz olarak yapılır. Teknik Servise ücretsiz gönderim ile ilgili olarak [email protected] adresine mail atarsanız size gerekli bilgiler verilecektir.
Teşekkürler,

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar ben de bugün artes q 812 aldım. fakat sürekli maalesef gmail durdu hatasıyla karşılaşıyorum ve marketten hiç bir uygulama indiremiyorum sonrasında da tabletim donup kapanıyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba;
Tabletinizde bahsettiğiniz sorun yazılımsal olup And. 4.2.2 güncellemesi yapmanız halinde sorun düzelecektir.
Yazılımı www.artescorp.com internet sitemizden indirip yükleyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benim tablet tin ekranı kırıldı ve aldığım yere götürdüm bunun için 100tl kadar bir fiyatta bulundular acaba servise direk ben göndersen ne kadar alırlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bende artes i705 tablet bi türlü açılmıyor ne yapmalıyım servisi bilen varsa adres ve telefonu alayım memnun olurum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu arada tabletim serviste tablet muhteşem ama kullanıcı hatasından bozdum tablet 2 ay oldu hergun arıyoruz dıyorlarkı daha serviste kargoya vercez bu ne abi yaa

aureaf01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artes tablet almayın. servise gönderdim tableti otg yuvası flash belleği görmemeye başladı sim kart yuvasında da sim kartım vardı aldım geri girmedi bende servise gönderdim. aradılar yuvalar kırılmış ve yanmış. son durumda hepsi çalışıyor idi. sim kart yuvası dahil onarım için 175 tl sadece otg yuvası için 40 tl ücret isteniyor. hepsinin bağlantıları kırılmış sözde ana kart onarımı imiş bu da. değişecek olsa hep 350 tl isteyeceklermiş. müşteri hizmetleri de sesini yükseltip ya ücretle yaptırın yada yaptırmayın diyor. beni hiç konuşturmuyor adam. neyse ki ses kaydı tutruyorum. tüketici haklarına başvuracağım hemen orada görüşecez. gönderdiğim de email atmıştım cvp bile vermeye tenezzül etmediler. gönderdikten 10 gün sonra arıyorlar.