Artes tablet pc

Bu konuyu okuyanlar

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Pm'den size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası verirseniz sizi arayıp yardımcı olalım.
Teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende artes i697 tablet var. USB bağlantısı ile bilgisayara veya flash belleğe bağladığımızda tanımıyor veya okumuyor. bununla ilgili bilgi verebilirmisiniz? şu an ne yapmalıyım..

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Belirttiğiniz sorunun çözümü için arzu ederseniz ürünü Teknik Servise gönderim yapınız.
Gönderim yönlendirmesi konusunda info@artescorp.com adresine mail atabilirseniz size konu hakkında bilgi verilecektir.
Teşekkürler...

cdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar valla sizin yuzunuzden bir daha forumlara guvenmeyecegim.

cdemir isimli arkadas bastan tahtakaleden mal almista sonra adamlar maydonuzu mudur bu kardesim derdini buraya anlat demisler gibiydi. Konuyu acan arkadas ile neredeyse ayni fikirdeydi sonra tesekkurleri uc uca baglayip adamlara resmen minnettar kalmis.

Kim tahtakaleden mal almış. Olayların akışını bilmeden kafanda saçma sapan şeyler kurgulama..
Tableti Hızlı Al 'dan aldım ve ürünüm faturalı ve Artes Garanti kapsamında.
Ben Hızlı Al' a gönderiyordum, hatta gönderi onayını da almıştım.
Ama burdaki arkadaş, ilgileneceğini direkt servise gönderebileceğimi söyleyince.
Servise gönderdim.

Ayrıca sorun olduğu halde sesimi çıkartmayıp kerizlik mi yapsaydım..
Bahsettiğim tüm sorunlar o tablette vardı.
İlk servise gönderdiğim zaman da o sorunlar çözülmemişti ve bunu bildirince yeni bir tablet gönderildi.
Gelen tablette o sorunlar yoktu. Servis sorunumu çözdüğü halde Allah belanızı mı versin demeliydim.

Bir tarafımızdan uydurupta yazmadık yazdıklarımızı.
Git öfkeni başka yerden çıkart..

Senin ima etmeye çalıştığın gibi ne yalakalıp yaparak hakkımı aldım nede sus pus olup elimdeki bozuk cihaza razı oldum.
Beni yalakalık, dönmelikle vb ihtam etmişsin ama kendin cesaret edipte hangi marka tablet aldığını yazamamışsın..

Biz açık açık yazdık. Şu şu marka cihazımın şu sorunları var diye. :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes D 821 model bir tablet aldım. facebook dahil bazı programları acmıyor. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz . simdiden tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes teknik benim i701 tabletim var sitede anlatılana göre format atamıyorum bi türlü tableti pc tanımıyor deli olucam artık daha önce ekranı kırılıdı garantiye gönderdim gönderdikten 32 gün sonra döndünüz hatta teknik servisteki nurullah beydi arayan. bida göndermek istemiyorum hem 65 tl verdim geçen sefer 150 tl lik tabletin için neyse bu sefer göndersem bi 40 gün daha beklemek istemiyorum . o yüzden bu tableti nasıl tanıtıp format atıcam ? neden format atmak istiyosuna gelince desen kilidi yüzünden kitlendi işte . lütfen yardımcı olll

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artes D 821 model bir tablet aldım. facebook dahil bazı programları acmıyor. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz . simdiden tesekkurler

Merhabalar;
Belirttiğiniz sorunun çözümü için Tabletinize yazılım güncellemesi yaparsanız sorun düzelecektir.
İnternet sitemizden aşağıda belirtilen linkten yazılımı indirip yükleyebilirsiniz.
Yazılımın nasıl yükleneceğine dair bilgi yine internet sitemizde mevcuttur.
Teşekkürler...

http://www.artescorp.com/urun/tablet-d821.aspx?ttype=Documents#pt

- - - Mesaj Güncellendi - - -

artes teknik benim i701 tabletim var sitede anlatılana göre format atamıyorum bi türlü tableti pc tanımıyor deli olucam artık daha önce ekranı kırılıdı garantiye gönderdim gönderdikten 32 gün sonra döndünüz hatta teknik servisteki nurullah beydi arayan. bida göndermek istemiyorum hem 65 tl verdim geçen sefer 150 tl lik tabletin için neyse bu sefer göndersem bi 40 gün daha beklemek istemiyorum . o yüzden bu tableti nasıl tanıtıp format atıcam ? neden format atmak istiyosuna gelince desen kilidi yüzünden kitlendi işte . lütfen yardımcı olll

Merhabalar;
Arzu ederseniz size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını Pm'den iletin sizi arayıp yardımcı olalım.
Teşekkürler...

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3

32 Gün mü afedersiniz ama ohaaa.

agnaday3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan Bilgisayardan Artes i709 adlım. Ekranın içinde çatlak çıktı, götürdüm değişim için servis onayı gerekiyor dediler. 8 gün geçti alet nerede belli bile değil.
Geçen cumartesi akşamı sadece kitap okumak için 7" bir tabletim olsun diye Vatan bilgisayardan bir i709 aldım. Almadan önce kutuyu açtırmıyorlar. Kasadan geçtikten sonra kutu içeriğine baktım içerik tamamdı. Eve geldim şarja koydum. Sabah tabletin ambalajını söktüm. Ekran üzerinde ambalaj jelatinin altında birde ekran koruma filmi vardı. Evimde galaxy notu uda sayarsam 3 tabletim var. Hiçbiri de ekran koruması ile gelmemişti. Yalnızca filmin altında ekranın en kenarında 3-5 mm büyüklüğünde bir kıl kalmış. Çok rahatsız etmedi filmi sökmeye değmez dedim. Sonra tableti kullanmaya başladım. Ekrana dokundukça o 3-5 mm lik izin değişik renklerde parladığını gördüm. Filmi söküp yakından bakınca onun ekran camının içinde bir çatlak olduğunu farkettim. Moralim bozuldu ucuz etin yahnisi işte dedim. Tüm parçaları kutusuna koyup sabah işe gitmeden Vatan bilgisayara uğradım. Bana ekran kırığı olan tabletlerin değişim için yetkili servisine gitmesi gerek dediler. Ürünü kullamadan param çöp oldu.

1. Hiç kullanılmamış bir ürüne neden koruma filmi çekiyorlar. (Bence kırık olan ekranı saklamak için)
2. Hadi madem ekranda problem var gözünüzden kaçtı. Çünkü dikkatle bakmadan kesinlikle belli olmuyor. Neden hemen değişim yapıp müşterinin daha fazla mağdur olmamasını sağlamıyorsunuz.
3. Ekran kırık. Vatan’a gittim. Servise göndereceğiz onay alacağız dediler. Bir hafta sonraki pazartesi yani bu gün Artes'in servisini aradım bizde yok dediler. Vatanı aradım. Artes'e değil Penta Teknoloji'ye gönderdik dediler. Penta'yı aradım biz Artes'e gönderdik dediler. Tekrar Artes'i aradım bizde de yok dediler. Gelirse beni arayacaklarmış. TABLET NEREDE?
4. Artes bu ayıbı nasıl örtecek!!!

agnaday3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artes'den uzak durun. Vatan Bilgisayar'a uğramayın bile. Bu gün servise verdiğim 10. gün. Ama servise ulaşmayı bırakın tabletin nerede olduğu belli değil. Artes tabletin ekranı kırılınca Vatana yolladım o Penta diye terbiyesizlerin çalıştığı bir yere yollamış. Arayınca biz son kullanıcıya cevap vermeyiz bizim işimiz değil biz haftada bir yollarız gelen ürünü laflarını sokak ağızlarıyla kullanan terbiyesiz biri ile telefonda görüşmek zorunda kalıyorsunuz. Beni orayı aramam için Artes servisten Anıl Bey diye biri yönlendirdi. Tabletin yerini Penta'dan Veli Bey diye biri bilirmiş. Veli yoktu bir terbiyesiz onun yerine konuştu ve telefonu suratıma kapadı. Sonuç Tablet nerede hala belli değil. Para çöpte. Keşke 3 katı para verseydim bu insanlarla muhatap olmasaydım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artes d712 aldım. Çok kullanılmamamsına rağmen 2 hafta sonra tamamen göçtü. artık açılmıyor ve elektrik gelmiyor. müşteri hizmetlerini telefonla iki kez aradığımda ödemeli olarak gönderin dendi. Gönderdim fakat gelen cevap yurtiçi kargodan lütfen ücretini ödeyin oldu. 6.10 tl ödedim. Daha önce email attım asla geri dönüş olmadı. Kaliteli hizmetten bahseden kimdi cevap bekliyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya kardeşim yalan yanlış şeyler uydurma...

Bende Artes i701 var fakat hiç memnun değilim. Geçen sene Haziran ayında tabletimi aldım. Biraz kullandıktan sonra kutusuyla bir yere kaldırdım. Ocak ayında açtığımda ekranın içinde bir çizik gibi bir şey vardı.(ekranda değil içinde) Buda, Çiziğin arkasında kalan ekranın görünmemesine neden oluyordu. Servise gönderdim. Kullancı hatası demişler. 85 TL'ye cam değişilsin mi? diye sordular. bende "hayır" dedim. Geri geldi tablet. Şimdi bir sorun daha çıkardılar başıma. Ekran parlaklığı en sonda olduğu halde ekran karanlık. Berbat bi tablet. Param çöpe gitti. Keşke almasaydım. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bnm artes tabletin ekranının camı kırıldı garantiye yolladım henüz gelmedi ekranı yapılırmı sence ? ücretli olursada yaptırırız yapılıyorsa

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o fiyata tabletlerden zaten cacık olmaz kalite bakımından berbatlar onun yerine 2. el psp falan al veya telefonunu sat 0 daha iyi bir telefon al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:bunu kim diyo anladım bende de artes var yanlışlıkla jarz takılılma girişine kulaklık sokulduğu için için eparça kaçtı çokta güzel tamir oldu ayrıcageçen günde aşırı donma nedeniylede kendi sitesinden restledim süper oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Artes d821 Kullanıyorum Şuan a Kadar Bir Sorun Yaşamadım Ama Sadece Facebook Uygulamasını Kullanamıyorum Şifremi Girdikten Sonra Bağlanmaya Çalışıyor Sonra Bir Hata İle Karşılaştı Diyor Güncelleme Filan da Yapılı Fabrika Ayarlarına Döndüm Ama Bir Türlü Yapamadım Sorun Neden Olabilir Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes D821 Tablet Pc Aldım Hiç Sorun Yaşamadım Herşey Güzel Facebook Filan Sorunluydu Onu da Çözdüm Şİmdi Klavye ve Mause Alıp Tv ye Bağlandıktan Sonra Çatır Çatır Oyun Oynamak İstiyorum Mause ve Klavye Ne Almam Gerek Kılıflı Bir Takım Artesci Arkadaşım Ne Tavsiye Edersin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben artesi702 tablet almıştım . çok güzel çalışıordu en başta sonradan şarj cihazı koptu ve ekranı kırıldı teknik servise verdik 15 gün içinde geldi. daha sonra tabletimin geri tuşunun çalışmadığını anladık. Artık tabletim 2 dk da bir donuyor oyunlardan kendiliğinden cıkıor kendi bazende kendi istediklerine basıyor düzelmesi için reset attık o kadar uygulamanın boşa gitmesine ragmen düzelmedi. Yavaşlama da var . 4-5 saatte şarj oluyor ama şarjı cok cabuk bitiyor:cursing:helede internet açıkken internet kapalı 2-3 saat oynuyorum . ama internet açık olunca yaklaşık 1 saat oynaniyorbazı uygulamalar açmıyor lütfen çözüm ver artesteknik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletiminde ekranı kırılmıştı tamire gönderdik halledilmişti cam değiştirmede iyiler ama tabletin içindeki sprunları çözemiorlar 10-15 günde yenisi geldi cam tertemizdi birtek çizik bile yoktu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
D 821 aldım cihaz güzel face mail youtube videoları izleme, oyunlar çoğunu denedim sorunsuzca açıyor 3 gün oldu alalı ben memnunum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yorumlarinizi okuyorum fakat artes d821 mi yoksa d712 mi alayim karar veremedim net cevap istiyorum d721 nin içindede navigasyon var mi ve/veya uygulamalari nereden yüklüyoruz yardım yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler. Yeni çıkan Artes D1003 hakkında bilgi sahibi olan birisi bilgi verebilirse sevinirim. Teşekkürler. :biggrin: :thumbup1:

fkara08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalargünlerdir artes ervise telefon ve mail yoluyla ulaşmaya çalışıyorum ama telefonuma operatörden başka kimse cevap vermiyor günün her saatinde denedim ama kimseye ulaşamadım. attığım maillere de kimse cevap vermedi telefon numaramı defalarca yazmış olmama rahmen kimse aramadı sanki artes diye bir firma yokmuş gibi davranıyorlar. Benim sorunum usb den bağladığım flash disklerimi görmüyor indirmediğim program kalmadı gittim bir salak gibi paralı bir program da indirdim ama yok flash diski hiç görmüyor. mause takıyorum görüyor ama usb çoklayıcı ile klavye ve mause takıyorum çalışmıyor ikiside yardım almak için bir çok forum da sordum bu sorunla karşılaşan var mı diye bir dokun bin ah işit artes i701 cocuk oyunu oynamak içinmiş meerse...:))) tablet uyku moduna geçince internet bağlantısı kesiliyor kesmemesi için bir sürü ayar yaptım yok gene de kesiliyor usb ethernet dönüştürücü aldım sağlam kontrol ettim denemediğim yol kalmadı ama çalışmıyor kablo ile bir türlü internete bağlanamıyorum. servisdeki arkadaşlar da sağolsunlar hiç geri dönüş bile yapmıyorlar ben tüketici mahkemesine vermek yerine alacam elime otomatik tüfeğimi 50 metre ileriye de koyacam tableti delikdeşik edene kadar durmayacam bunu video ya çekip gerekli sitelere artesin ölüşü diye upload edecem herkez mutlu olacak. ucuz diye de bu kadar da olmaz ki...

harun yılmazkol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende kızım için 22 nisan da (23 nisan hediyesi olsun diye) hızlıal dan artes d9702 modeli sipariş ettim. tablet 24 nisanda yani bugün elime geçti. kargo paketinde hiçbir darbe ezik göçük yoktu. kızımla beraber paketi hemen açtık. ekranın ortasında yaklaşık 8-9 cm. çapında bir karaltı. dedim ekran koruyucusundan olabilir diye ama nafile. ekranda sorun. kızım da büyük bir burukluk ve ağlama. teknik servisi aradım. hemen cevap verildi. ufuk bey karşı ödemeli olarak gönderilmesini istedi. hızlıal dan geldiği gibi aynı kutusuyla bende paketledim ve gönderdim. bakalım ne olacak ne kalacak? inş iyi olur.

yucelsimsek6058

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar bende artesden yana dertliyim D1002 aldım 1,5 ay önce fakat cihazdan hiç memnun değilim ve servise göndermekten dilim yandı.sorunda çihazın güç ünetisinin ordan bir sanki eski tüplü televizyonları açarken bir uğultu çıkar ya o sesden sesiz ortamda beni rahatsız edecek gibi bir ses çıkıyor.ve 3 kez servise gönderdim onlar 2. serviste değiştirdi ama ondada ses çıkıyor buda akla ya kronik sorun var yada cihazlar tam çin malı bilmiyorum ama umarım paramı iade ederler sözde ses anfinin regülatör devresinden geliyormuş arge bölümü böyle diyor ama bende elektronikle ilgilenen biri olarak kaliteden dolayı bu ses çıkıyor diyorum.bana söylenen sözlerle profesyonellikle alakası olmayan şeyler vardı oda beni çok ama çok üzdü.Size tavsiyem paranız kadar tablet değildle kaliteli alın bir kere alın benim dilim yandı sizin yanmasın :(

ezgiİ-2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan bilgisayardan artes d821 almayı düşünüyorum ama bunca yorumdan sonra aklım karıştı alıp almamakta kararsız kaldım, ayriyetten android işlemli tabletlerde whatsapp yüklenebiliyormuş deneyen var mı acaba.Ya da casper falan mı almalıyım .Cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

sonicar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun artes martes değil kardeşim. ucuz etin yahnisi yavan olur bunu kabul etmek lazım. apple 1000 liraya, samsung 800 liraya satacak diğerleri 170 liraya... ucuz satanlar uyanık ve müşteri dostu da apple-samsung keriz ve zalım mı?
ucuzculuk yapıyonuz sonra da üründen ipad performansı bekliyonuz...
ben de i705 aldım, dünya kadar sorunu var ama "bu fiyata bu kadar olur" deyip idare ediyorum.