arkadaşssız kaldım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Allah'ın Kulu

Doçent
Gelin buraya, Komarovo biletim burada. İlk buraya geldiğim zaman beynim yıkanmış bir şekildeydim. Bu arada çok nadiren de olsa ben sinirimi kontrol altına alamayabiliyorum haberiniz olsun. İşte ban sebeplerden birisi:

Sana bir söyleyeyim, lütfen bu konuyu kapatalım, ortalığı karıştırmayalım ki problem çıkmasın. Lütfen ahlaklı konuş, ben iyiliği düşünerek söyledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca ...[Ağır sözlerim iyi niyetli birisi tarafından silinmiştir].
@Usain bile ne olduğunu anlamamıştı:

4 yaşında biriydi üstte boş mesajlar yazan şahıs
Geldi geçti

Beyin yıkayan birisi işte burada:

Vallahi billahi de kendini hoca diye tanıtan din istismarcısı sayesinde beynim yıkanmıştı. Kendini o kadar çok alıcı çekti ki güvenilir birisi zannetmiştim. Atatürk'ü bilerek hakaret eden, toplumu ayıran, aileleri zedeleyen şarlatana bir kaç ay takip ettim ve Allah'a şükür ki fark ettim değişikliği ve şarlatana kış kış dedim. İnşallah yine karşılaşmam.

Kadınlar bize emanet olduğunu gayet iyi biliyoruz ve sosyalleşmek insanın en temel ihtiyacı konumunda. Son olarak eğer hata yapmış isem özür diliyorum.

Son düzenleme:

Gamerüs

Üyecik
Gelin buraya, Komarovo biletim burada. İlk buraya geldiğim zaman beynim yıkanmış bir şekildeydim. Bu arada çok nadiren de olsa ben sinirimi kontrol altına alamayabiliyorum haberiniz olsun. İşte ban sebeplerden birisi:

@Usain bile ne olduğunu anlamamıştı:

Beyin yıkayan birisi işte burada:

Vallahi billahi de kendini hoca diye tanıtan din istismarcısı sayesinde beynim yıkanmıştı. Kendini o kadar çok alıcı çekti ki güvenilir birisi zannetmiştim. Atatürk'ü bilerek hakaret eden, toplumu ayıran, aileleri zedeleyen şarlatana bir kaç ay takip ettim ve Allah'a şükür ki fark ettim değişikliği ve şarlatana kış kış dedim. İnşallah yine karşılaşmam.

Kadınlar bize emanet olduğunu gayet iyi biliyoruz ve sosyalleşmek insanın en temel ihtiyacı konumunda. Son olarak eğer hata yapmış isem özür diliyorum.
sorun değil kardeşim senin iyiliğin yeter üstteki tüm yorumlarını okudum çok bende sinirlendim sana ama çok temiz kalpli iyi niyetli birisiymişsin.

beleşadam

Profesör
lise 1 e bu sene geçtim ankaradaki bir Anadolu lisesinde okuyorum geçen sene çok sosyaldim ve hergün dışardaydım herkez beni çok severdi benim eviminetrafında oturan 4 kişi var 3 ü bana kötü davranmaya başladı bende hepsinle arkadaşlığımı kestim sonuçta liseye geçerim arkadaş yaparım niyetine fkatdevamsızlığım yüzünden evimin yanındaki liseye gidemedim onun yerine 4 km uzaklıktaki bir Anadolu lisesine gidiyorum burda herkez çok boş geçen seneki gibi muhabbetyok hiç alışamadım salak salak hareketleryapıyorlar evim uzak olduğu için arkadaşım olsa bile buluşamam bütün gün evde oturuyorum haftasonları o tek arkadaşım da evimin yanındaki liseye gidiyor malum yaz gelicek ben 90günü evde geçirmek istemiyorum ne yapmalıyım evimin yanındaki lisye nakil yaptırmak istiyorum hem daha yüksek puanlı hemde yeni bir şans evimin yanında oturan insanlarla arkadaş olabirim diye okulun kapanmasına son 1 ay kala nakil yapmaya başlıyacağım malum 10. sınıfa geçince tekrardan karma oluyor sınıflar ben erken gidersem arkadaş bulmam zor olucak gruplaşmışolucaklar o yüzden son 1 ay kala yapıcam ki daha a gün kalsın birde ben o küstüğüm arkadaşrımla barışmalı mıyım hergün biyerlere giderdik ama dediğim gibi bana kötü davranıolardı aradan 1 sene geçti ve spora başlamalı mıyım hem yazın aktivitem olur nolur yardım edin daha sosyal olabilmek için neler yapmalıyım sıkıldım artık bu hayattan
evinin yanındaki lise meslek lisesimi anadolu mu

Byilmaz91

Asistan
Unutma dostum, tek olmak; çakal sürüsü ile beraber olmaktan iyidir. Herkesin anlatmadığı anıları vardır, ancak emin ol sen kafanı kaldırıp insanları umursamadığın sürece sadece kendini harap edersin. Mesela arkadaş bulmak olmamalı, sen kendini bulmalısın. Nesin? Ne için çabalıyorsun, bunlara cevap bulduğun zaman emin ol senin yolunda seni takip eden insanlarla karşılaşacaksın.

kmurat

Dekan
Hayat tecrübesi yanlızlıkta edinilemez. Tecrübe eksikliği ileri yaşlarda büyük sorunlarla başa çıkmada eksiklik olarak karşınıza çıkar. İnsanları tanımak için, insanlar içinde yaşamalnız gerekiyor.

Justjust

Üyecik
lise 1 e bu sene geçtim ankaradaki bir Anadolu lisesinde okuyorum geçen sene çok sosyaldim ve hergün dışardaydım herkez beni çok severdi benim eviminetrafında oturan 4 kişi var 3 ü bana kötü davranmaya başladı bende hepsinle arkadaşlığımı kestim sonuçta liseye geçerim arkadaş yaparım niyetine fkatdevamsızlığım yüzünden evimin yanındaki liseye gidemedim onun yerine 4 km uzaklıktaki bir Anadolu lisesine gidiyorum burda herkez çok boş geçen seneki gibi muhabbetyok hiç alışamadım salak salak hareketleryapıyorlar evim uzak olduğu için arkadaşım olsa bile buluşamam bütün gün evde oturuyorum haftasonları o tek arkadaşım da evimin yanındaki liseye gidiyor malum yaz gelicek ben 90günü evde geçirmek istemiyorum ne yapmalıyım evimin yanındaki lisye nakil yaptırmak istiyorum hem daha yüksek puanlı hemde yeni bir şans evimin yanında oturan insanlarla arkadaş olabirim diye okulun kapanmasına son 1 ay kala nakil yapmaya başlıyacağım malum 10. sınıfa geçince tekrardan karma oluyor sınıflar ben erken gidersem arkadaş bulmam zor olucak gruplaşmışolucaklar o yüzden son 1 ay kala yapıcam ki daha a gün kalsın birde ben o küstüğüm arkadaşrımla barışmalı mıyım hergün biyerlere giderdik ama dediğim gibi bana kötü davranıolardı aradan 1 sene geçti ve spora başlamalı mıyım hem yazın aktivitem olur nolur yardım edin daha sosyal olabilmek için neler yapmalıyım sıkıldım artık bu hayattan
Merhaba spora başlamalısın
Ankara da yaşıyorsan Aile yaşam merkezlerine gidebilirsin orada gençlere yönelik üniversiteye hazırlık kursları ve bir hobi edinebileceğin kurslar var
Çalışabilirsin para kazanırsın harçlığın çıkar
oğlumu şimdi spora başlattım fitnessa gidiyor
Aile yaşama gideceğiz bu hafta hafta sonlarını orada geçirsin
Yaz içinde oğluma iş ayarlarım mutlaka geçen sene de çalıştı aylak aylak gezip gündüz evde yatacağına çalışsın diye düşünüyorum yoksa arkadaş çevresi çok kötü onlarla görüşmesini hiç istemiyorum

Allah'ın Kulu

Doçent
Naptin kardes gecebildin mi yeni lisene
Evet açıkta okuyorum.
Neden beğendin ki benim saçma sapan yazdıklarım cevabı? Ben o zamanlarda psikopattım ve çok sinirliydim. Şu Allah'a şükürler olsun en iyi doktordan tedavi oluyorum, bunu dedirttiğin için sana çok teşekkür etmek zorundayım, bunu söylemek istemedim ama artık zorunda kaldım.

crna

Üyecik
sen dragon2004 musun :D ben gecen yıl yazan cocuga yazmıstım ama bu soruyu :) begendigim yoruma gelirsek kim ne yazmıs ve neyi begenmisim hatırlamıyorum begenmisim ki begene basmısım bunun nedeni mi olur :D veya yanlıslıkla da olmus olabilir :) ne icin tesekkur ettin bana anlayamadım :)

Allah'ın Kulu

Doçent
sen dragon2004 musun :D ben gecen yıl yazan cocuga yazmıstım ama bu soruyu :) begendigim yoruma gelirsek kim ne yazmıs ve neyi begenmisim hatırlamıyorum begenmisim ki begene basmısım bunun nedeni mi olur :D veya yanlıslıkla da olmus olabilir :) ne icin tesekkur ettin bana anlayamadım :)
Hiç alakası yok. :D Ben o zamanlarda foruma kayıtlı değildim bile. :D :D :D İlk kayıt olduğum zaman dengesizdim sadece. :confused:

crna

Üyecik
tamam ben dragona yazmıstım :) sen degilsen cevap vermeseydin keske. eger sensen de gecmiste kalan biri diyorsan da anlarım okey.ne icin tesekkur ettin sorusuna cevap alamadım ? ayrıca yoruma hahayı nasıl yaptın :D

Allah'ın Kulu

Doçent

crna

Üyecik
teskkurler ama anlamadım ki türkçe degil neyse onemsiz

rtakak

Profesör
Aslında bu özellik gizlenmiş bu site için ve bu yüzden İngilizce. Sağ olasın @Froseth tarafından ifşa oldu.
Gizlenmemiş olsa da Türkçe olmayan kısımlar var.
Bende @rtakak'ın profilinde gördüm ondan sonra çok kullanınca yayıldı :D
:D

Aslında bu özellik gizlenmiş bu site için ve bu yüzden İngilizce. Sağ olasın @Froseth tarafından ifşa oldu.
Gizlenmemiş olsa da Türkçe olmayan kısımlar var.
Bende @rtakak'ın profilinde gördüm ondan sonra çok kullanınca yayıldı :D
:D

stat counter