Arkadaşlar Tuhaf Bir Hata İle Karşılaştım

Bu konuyu okuyanlar

DeBaTR13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonum s3 frimware upgarde encountered an issue Please Selcet Recovery mode in Kies & try again hatasını alıyorum odin ile yazılım falşlamam gerek fakat telefonun ses açma tuşu bozuk downloader moda giriyorum ama volum up diyip ilerleyemiyorum acil yardım lütfennnnn

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Forum Kuralları
4- Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
5- Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır.

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Telefonum s3 frimware upgarde encountered an issue Please Selcet Recovery mode in Kies & try again hatasını alıyorum odin ile yazılım falşlamam gerek fakat telefonun ses açma tuşu bozuk downloader moda giriyorum ama volum up diyip ilerleyemiyorum acil yardım lütfennnnn
Önce ses açma tuşunu tamir etmen lazım. Ardından telefona yapmak istediğin şeyi yapabilirsin.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yeni saçma arka kapağını açcan tamir etcen ya da servise ver.garantisi var mı ?servis yapamazsa telefon tamircileri ne işe yarar ?kardeşim.onlar da yapamazsa tek çare arka kapağını açıp tamir etmen.
bmBu çağda yeni alınmaz biliyosun değil mi ?
çok pahalı.
anladığım kadarıyla serviste 50 tl isterler o bile pahalı geliyor sana.
garantisi varsa da yoksa da şansını dene.
Hiçbir şey çöp diyil tamammı yapılır o.

DeBaTR13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorun düzelttim hata ekranında rom atabildim ama şimdide telefon açılıyo samsung yazısı geliyo sonra uygulamalar optimize ediliyor 1/98 diyo bittikten sonra yani 98/98 olunca telefon kapanıp samsung ekranında donuyor