Arkadaşlar msn adresim hacklendi acil yardım!!

Bu konuyu okuyanlar

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar msn adresim hacklendi adrese giremiyorum.Microsofta mail gönderdim geri dönmediler.Ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim...!

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Gizli sorunun cevabını hatırlıyorsan veya diğer e-posta adresini önceden ayarladıysan yeni parola ile msn ine kavuşabilirsin.

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
gizli soruyuda değiştirimiş!

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
enderknt dedi ki:
Arkadaşlar msn adresim hacklendi adrese giremiyorum.Microsofta mail gönderdim geri dönmediler.Ne yapmam lazım yardım ederseniz çok sevinirim...!

Gizli soruna kadar herşeyin değiştirlmişse illegal yöntemlere başvurcaksın. Bunu yapan kişiye keyloger veya trojan yedirmek gibi.. Onlarıda burda anlatamam.
Sıfırlama adresini belirttiysen sıfırlama gönder. Birde her zaman elinizde sıfırlama linki bulundurun bu link 30 gün boyunca çalışır. Bir yerde muhafaza edersiniz adresin başına bi iş geldiğinde kullanırsınız.

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bunun üstüne soğuk bir bardak su içilir, geçmiş olsun.

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ikxan dedi ki:
Bunun üstüne soğuk bir bardak su içilir, geçmiş olsun.

Haklı gibi. İllegal yöntemleri hasma yedirme çabası olcak şimdi. Şifrenizde özel karakterler (#<>"*/[]'!) yazı rakam karşık olursa bulunması zor olur ve her gördüğünüz linke tıklamayın bu aralar xss hack yine coştu açıklar diz boyu benden söylemesi...

AdRaMiTi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ilk başta geçmiş olsun fakat bence konu başlığı yannış adresim hacklendi yerine calındı tabiri bence daha anlamlı olurdu cünkü Msn hack bence yoktur kullanıcı kendi zaafları yüzünden msn'sini kaybeder bu sözümdede bugüne kadar durdum daimada durucam.Ben bu konuyu vermiştim Msn güvenliği diye istiyorsan oraya bi bak Tahminimce gizli sorundan veya fake'den kaptırmışsındır.Yapacak şeyler ise eğer cok önemli ise savcılığa ver microsofta mail çekmeyi dene parola sıfırlama gizli soru dene bunlar olmuyorsa alan kişi ile iletişime geçmeyi dene sosyal mühendislik yapmayı dene eğer hiç biri olmuyorsa soguk su iç

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Microsoft'a mail attıysan bekle biraz, tek mail değil 5-10 tane at.Ben şifremi unutmuştum, kimi bilgilerimi yazmasam da geri dönmüşlerdi.

superman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesin çözüm alternatif posta adresi varsa sorun yok başka türlü çözğm yok kafayı yersin çözüm bulacan diye

enderknt

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkürler yeni bir hesap aldım çünkü başka türlü olmadı hepinize çok teşekkürler...

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
enderknt dedi ki:
Arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkürler yeni bir hesap aldım çünkü başka türlü olmadı hepinize çok teşekkürler...
buraya yapmadan önce deseydin daha iyi olurdu ama haber verdiğin için çok teşekkürler.