Arkadaşlar max 2500 tl civarı telefon önerisi alabilir miyim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pdmustafaoz

Üyecik
Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Telefon almayı düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü. En önem verdiğim şeyler kamera ve tasarım. bi yardımcı olursanız sevinirim ya. (Nokıa 8,sony xz1, xzp, htc u11, mi 6 demeyin de ne derseniz diyin bu arada)

Harnapazade

Doçent
Saydığın telefonlar haricinde 2000-2100 TL civarına G6 alabilirsin. Tasarımı gayet güzel hiç bir şikayetin olmaz. Kamera konusunda ön kamera biraz tatmin etmeyebilir ama arka kamerası başarılı. Özellikle Oreo güncellemesiyle kamera başka bir hal aldı yani güncellemeden sonra Kamera'yı açınca başka bir telefona geçmişim gibi hissettim.:)

Blackangel11

Üyecik
P20 lite tasarım olarak iPhone 10 havasında kamera olarak bana yetiyor. Oyun falan da oynarsında ilk amacın tasarımsa bundan şaşma derim. Oyun oynarım dersen xioami yada Asus bakmalısın.

Jon Snow

Doçent
Tasarım kriterine de dikkat ettiğiniz için zenfone 5 öneririm. Çok şık duruyor. Onun dışında kesinlikle uzun zamandır kullanıp yakın zamanda değiştirmiş olduğum HTC U11 i öneririm çok stabil çok iyi bir telefon. Kamerası asla üzmez illa portre modu istersen gcam indirirsin. Müzik dinlemeyi seviyorsan hem kulaklığı hemde hoparlörünün ses kalitesi muazzam. Kısacası tasarım dışındaki her koşulda kesinlikle u11

stat counter