Arkadaşlar Justin Bieber a benzemek istiyorum ne yapmalıyım (ciidi olun, lütfen)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

sancar khan

Üyecik
bence sen kendin ol diğerlerinin dediği gibi 5 10 yıl sonra saçma dicen

mesela ben küçükken Süpermen olcam dedim 4 yıl geçti şu an pişmanım

sancar khan

Üyecik
ehkjre<sufhsugruırheı<fguı<fgeuıgfsuı<fgsduıfgUIF benim vanda nasıl arkadaşım olsun sjsjsjsjjs😂😂😂😂😆😆😆

|SeYYaH|

Rektör
benim resmim derken Justin bieber in resmi bu
Resim derken kendi tipini kastettim yeğenim. Ressam derken de Allah Tealayı elbette.
Yani seni de benzemek istediğin kişiyi de yaratan O'dur.
Şimdi senin kalkıp bir başkasına benzemek istemen demek seni yaratanın sanatını beğenmemek oluyor. "Beğendiğimi güzel yaratmışsın ama beni güzel yaratmamışsın" demek oluyor.

O zaman şöyle yapalım, anasından sakat doğanların resimlerini al karşına bir bak, özürlü, otist vs. yaşamak zorunda kalanların resimlerine bir bak. Sonra da ayna'da kendine bir bak. Sonra da Allah'a dön ve "Sen beni yaratmayı becerememişsin" de... Beğenmedim senin yaratmanı de...

Bakalım yüreğinden ne cevap gelecek...

Ben de merak ettim doğrusu! :)

BossTeach

Üyecik
Resim derken kendi tipini kastettim yeğenim. Ressam derken de Allah Tealayı elbette.
Şimdi senin kalkıp bir başkasına benzemek istemen demek seni yaratanın sanatını beğenmemek oluyor. Beğendiğini güzel yaratmışsın ama beni güzel yaratmamışsın demek oluyor.

O zaman şöyle yapalım, anasından sakat doğanların resimlerini al karşına bir bak, özürlü, otist vs. yaşamak zorunda kalanların resimlerine bir bak. Sonra da aynada kendine bir bak. Sonra da Allaha dön ve "Sen beni yaratmayı becerememişsin" de... Beğenmedim seni yaratmanı de...

Ama siz çok yanlış anlıyorsunuz benim estetik olarak değişme niyetim yok sadece tarzımı biraz değiştirmek istiyorum hani bazen sıkılıp saç stilimizi giyim tarzımız değiştiririz ya o şekil

Kararsız23

Profesör
Şimdi senin kalkıp bir başkasına benzemek istemen demek seni yaratanın sanatını beğenmemek oluyor. "Beğendiğimi güzel yaratmışsın ama beni güzel yaratmamışsın" demek oluyor.

O zaman şöyle yapalım, anasından sakat doğanların resimlerini al karşına bir bak, özürlü, otist vs. yaşamak zorunda kalanların resimlerine bir bak. Sonra da ayna'da kendine bir bak. Sonra da Allah'a dön ve "Sen beni yaratmayı becerememişsin" de... Beğenmedim senin yaratmanı de...

Siz çok yanlış anlamışsınız konuyu.

Youtubeye gir david beckhama benzemek isteyen adam yaz belki sana ışık olur artık ışık mı olur ders mi bilinmez 😀

kmurat

Dekan
Sen onları dinleme.
Her akşam yatarken yüzüne Hıyar maskasi yap, öyle yat. Bir ay içinde kendini Justın Biber gibi görmeye başlayacaksın. Ama aralıksız her gece yapmalısın. Mutlaka Hıyar olmalı. Evde kalmamış diye Domates falan kullanma, çok yanlış yapmış olursun.

BossTeach

Üyecik
Sen onları dinleme.
Her akşam yatarken yüzüne Hıyar maskasi yap, öyle yat. Bir ay içinde kendini Justın Biber gibi görmeye başlayacaksın. Ama aralıksız her gece yapmalısın. Mutlaka Hıyar olmalı. Evde kalmamış diye Domates falan kullanma, çok yanlış yapmış olursun.
Ciddi mi dedin yoksa Justin e hıyar mı demeye çalışıyorsun?

stat counter