Arkadaşlar garantili İphone 5'e JB yapsam anlaşılırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

55adige1919

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Başlıkta belirttiğim gibi 1.5 aylık bir telofonum var JB'yi araştırdım + yönleri gerçekten çok fazla. :( Ben JB yapsam telofonda aylar sonra bir arıza çıksa telofonu restore felan yapsam garantide anlaşılırmı yardımlarınızı rica ediyorum.

1kamikaze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti dışı diye duymuştum doğrumu bilmem ama senin sürümün ne.eğer son sürüm olan 6.1.3 se ki 5 ler o sürüm sanırım ona jb yok . İos 7 ile birlikte gelcek. Çünkü 6.1.3 sürümünde yeteri değişiklik olmadığı için üretici firma ios 7 yi bkliyo yani jb yapamazsın. İphone 'un 4 ve altı olsaydı sürümünü düşürebilirdin ama seninki 5 4s ve 5lerde sürüm düşüremiyosun

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Jailbreakla garanti dışı kalmaz. Restore edip verirseniz daha iyi olur tabi.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
restore etsen allahın kulu anlamaz ama gel gör ki şöyle bi sorun var.telefonu düşürdün 8pin girişi kırdın nasıl restore edeceksin? tweak için ise saygı duyarım ama ücretsiz uygulamalar için... 2 kez kahve içme git teknosadan 25 liralık gift kart al kredikartı kullanmak istemiyosan.yada gift kart veren sitelere yönel.
karar senin.en kötü ihtimali yazdım ben ama:D
ben yaptım jb... kısayollar filan güzel ama öyle ahım şahım bişeyi yok.10-15 dolar ile istediğin herşeye ulaşıyorsun.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
En temizi yine telfonu aldığın gibi kullanmak JB bence gereksiz yaptıktan sonra sıkılırsn aslında hiçte gerekli olmadğını düşünürsün.O telefonu alan birisi zaten 10-20 dolar daha verir uygulamalar vs. için.
Hiç girme derim sana,karar senin genede tabi:dirol:

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
kardeş bence sen telefonu 2. el den sat karına görede bir telefon al

karacaerc

Müdavim
Reaksiyon puanı
18

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bedava uygulama istiyordun da niye iphone5 aldın? s3,xpeia z filan alsaydın.

55adige1919

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yanlış anlaşılıyor ve yanlı cevaplar veriliyor.Sevgili arkadaşlar sormak istediğim şu ben bluetooth,dosyalarımı şifrelemek istiyorum bunun için para vericem Apple'da böyle bir sistem yok tek seçeneğim JB'mi ? Ben buna para vericem ama bunu yasal olarak Store'den alamıyormuyum ? Sorum buydu bazıları bütçe meselesine girmiş ahlak dersi alıcam yaşı geçtim neyi ne zaman alacağımıda bilirim.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
@55adige1919 jb garanti bozmuyor diye biliyorum en azından türkiye dışında öyle türkiyedeki sistemi bilemeyeceğim ayrıca jailbreakı sadece uygulama diye görenler lütfen ellerinde iphone var ise usulca camdan aşağı atsınlar.jailbreak her türlü rahatlığı eklentiyi ayağınıza getiren bir işlemdir sadece bedava uygulama değil. ayrıca restore yaparsan bir Allah ın kuluda anlayamaz daha önce jailbreak yapılıp yapılmadığını."bluetooth,dosyalarımı şifrelemek istiyorum" şu kısmı tam anlayamadım bluetooth dosyalarını mı şifrelemek istiyorsun yoksa bluetoothu bütün cihazlarla kullanıp , telefonunda olan dosyaları şifrelemek mi istiyorsun. bluetoothu bütün cihazlarla kullanmak istiyorsan celeste yi indirebilirsin kullanımı internette mevcut.Dosya şifrelemesi içinde lockdown pro mevcut iki program içinde jb lazım.

55adige1919

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pilger,hocam bluetooth ile telofonlar arası veri göndermek istiyorum bilgisayardan dahi gönderemiyorum bu canımı çok sıkıyor. :( Bir müzik atıcam usb'yi takmam gerekiyor her taktığımda telofon kendini şarj ediyor bende bunun bataryaya zarar verdiğini düşünüyorum her gün 2,3 kere takıyorum veri göndermek için. :( Ve resimlerimi şifrelemek istiyorum.Telofon İos sürümüm 6.1.3 sanırım bu sürümdede JB yok. :( Beklicem gibi sürümü eski bir sürüme yükleme durumum varmıdır ?

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=343428]55adige1919[/MENTION] malesef 5te surum dusurulmuyor diye biliyorum islemcisinden dolayi.jbsiz baska cihazlarla bluetooth uzerinden paylasima izin veren programa hic rastlamadim ama bir bakmak lazim yinede

Son mesajlar