arkadaşlar en fazla 1700 tlye kadar fp telefonu önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
arkadaşlar benim için android güncellemeleri önemli.
buna bakarak android q alacak şekilde dediğim gibi bu bütçeden cihaz önerilerinizi almak istiyorum... ve bataryası da iyi olacak iyi oyun oynatacak bir cihaz.

Sevgiler......

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Realme 3 pro yakında gelecek onu bekle bence.
Meizu note 9 önerirdim ama android güncellemesi almaz. Redmi note 7 alacağı kesin değil ama alır büyük ihtimalle. General mobile gm 9 proya da bakabilirsin.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam ben çok merak ediyorum. Sizin eski telefonunuza ne oldu hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Emre hocamın dediği gibi Realme 3 pro bekleyin.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
arkadaşlar benim için android güncellemeleri önemli.
buna bakarak android q alacak şekilde dediğim gibi bu bütçeden cihaz önerilerinizi almak istiyorum... ve bataryası da iyi olacak iyi oyun oynatacak bir cihaz.

Sevgiler......

Redmi Note 7’ye bakmanı öneririm. Bataryası, işlemcisi ve kamerasıyla tam bir F/P telefonu. Daha piyasaya tam çıkmadı ama Realme 3 Pro ön sipariş fiyatıyla devam ederse daha mantıklı bir seçenek olarak gözüküyor. RN7’ye göre daha iyi işlemci ve kameraya sahip. Ayrıca Android Q beta programında olduğundan dolayı çoğu cihaza göre erken güncelleme alıcak bir model. Göze çarpan tek eksisi micro-usb kullanması.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Hocam ben çok merak ediyorum. Sizin eski telefonunuza ne oldu hocam?

Hocam Emre hocamın dediği gibi Realme 3 pro bekleyin.
eski telefon derken hocam?

Redmi Note 7’ye bakmanı öneririm. Bataryası, işlemcisi ve kamerasıyla tam bir F/P telefonu. Daha piyasaya tam çıkmadı ama Realme 3 Pro ön sipariş fiyatıyla devam ederse daha mantıklı bir seçenek olarak gözüküyor. RN7’ye göre daha iyi işlemci ve kameraya sahip. Ayrıca Android Q beta programında olduğundan dolayı çoğu cihaza göre erken güncelleme alıcak bir model. Göze çarpan tek eksisi micro-usb kullanması.
m20 nasıl?

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
eski telefon derken hocam?

m20 nasıl?
Hocam yani aklınızdakini sorun. Ona bir şey diyemem. Ama hocam siz fazla şekilde telefon soruyorsunuz. Yani bu bir telefonunuzun arızalandığını bana bildiriyor.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Hocam yani aklınızdakini sorun. Ona bir şey diyemem. Ama hocam siz fazla şekilde telefon soruyorsunuz. Yani bu bir telefonunuzun arızalandığını bana bildiriyor.
evet hocam bu aralar 10 a yakın konu açmışımdır gerçekten.Yani hocam buradaki cevaplar çok iç açıcı. soru sormamak elde değil gerçekten
telefon arızalandığı doğrudur.böyle hepsini karşılaştırıp ve foruma sorup iyi bir tel almak istiyorum açıkçası

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
evet hocam bu aralar 10 a yakın konu açmışımdır gerçekten.Yani hocam buradaki cevaplar çok iç açıcı. soru sormamak elde değil gerçekten
telefon arızalandığı doğrudur.böyle hepsini karşılaştırıp ve foruma sorup iyi bir tel almak istiyorum açıkçası

Bekle realme 3 pro çıksın ilk alan yorumları ve kıyaslamalara göre yorumlansın öyle karar ver malum türkiye'ye ilk defa giriyor ama bence 100/100 iyi bir şey geliyor bbk grubu kötü yazılımlı telefon yapmıyor xiaomi ve meizudan iyi o konuda.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Realme 3 Pro Note 7'yi tokat manyağı yapar tasarım ve donanım olarak daha iyi tek eksiği micro usb girişine sahip olması bence artık type-c girişi standart bir hale getirilmeli şahsen micro usb'den nefret ederim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Realme daha yeni bir cihaz yazılımsal veya donanımsal sorunları olabilir
Eğer hemen alacaksanız redmi note 7
Veya honor 8x de olabilir tercih sizin

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Redmi Note 7 bence fiyatına göre alınası en iyi cihazdır. Realme 3 Pro daha çıkmadı. Fakat yabancı inceleme videolarında baktığımda Realme 3 Pro için malzeme kalitesi plastikmiş. Ayrıca işlemci olarak aralarında öyle dağlar kadar fark yok. Çünkü bazı arkadaşlar biraz abartıyor. Realme 3 Pro micro usb olması bence komik olmuş. Bunun dışında sadece bir tık daha iyi donanım artısı var. Xiaomi Redmi Note 7 bana göre avatajı yedek parça konusu ülkemizde daha iyi olacaktır. Çünkü Xiaomi artık ülkemizde biliniyor. Yani çoğu telefoncuda bile ekran olsun parça bulunuyor. Realme 3 pro nasıl olacak bilmiyorum. Dediği tarihte çıkamadı. Çünkü incelemek istiyordum. Bakalım göreceğiz.