Arkadaşlar düdüklü tencerede hangisini önerebilirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

sumeyrademirci

Asistan
Reaksiyon puanı
1

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
düdüklü tencereden pek anlamam ama tefalinki daha modifiyeli duruyor sanki...:laugh:

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
fissler candır 5 yıldır kullanıoruz ve patlamaması ıcın ozel emnıyetlerı var(patlamama garantısı omur boyu verılıyor zaten) made in germany ;)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Düdüklü tencerede yapılan yemekler diğer tencerelerde yapılan yemeklerden daha lezzetli oluyor. Bu konuda uzman olan arkadaşımız [MENTION=63117]friendly[/MENTION] ne diyor acaba?..:D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION]

Özellikle kuru fasulye ve etli nohut yemegi :p

Bak canim cektim simdi.. yapsam mi ne :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Düdüklü tencerede yapılan yemekler diğer tencerelerde yapılan yemeklerden daha lezzetli oluyor. Bu konuda uzman olan arkadaşımız @friendly ne diyor acaba?..:D

Muratım hem doğru hem yanlış.
Yemeğine göre değişir. :)
Ama düdüklü tencere rahatlıktır, kolaylıktır.

Ben bir kere beceriksizliğimden dolayı elimi yüzümü yaktıydım o gün bugündür kullanmıyorum daha.
Ben sadece Çelik Tencere, Bakır Tencere ve Güveç Tencere kullanıyorum. :)

Bu arada sen bana çaktırmadan Pis Boğaz demedin di mi ? :p

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Muratım hem doğru hem yanlış.
Yemeğine göre değişir. :)
Ama düdüklü tencere rahatlıktır, kolaylıktır.

Ben bir kere beceriksizliğimden dolayı elimi yüzümü yaktıydım o gün bugündür kullanmıyorum daha.
Ben sadece Çelik Tencere, Bakır Tencere ve Güveç Tencere kullanıyorum. :)

Bu arada sen bana çaktırmadan Pis Boğaz demedin di mi ? :p
Yok canım sen niye öyle algıladınkii..:D Gurme demek istemiştim.:D Ama düdüklününkü daha lezzetli oluyor yavv.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Valla bilgisayarla telefonla ilgili bi problemin varsa sor çözelim ama düdüklü tencereden hiç anlamam.:D Bütün düdüklü tebncereler aynıdır diyecem ama saçma bi söylem olacak.

gozlukcuamca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düdüklü tencerede çok fazla bilinmese de güral'ın ürünleri hem çok iyi hem de kalitesine göre ekonomiktir. buradan inceleyebilirsiniz. kaliteli malzemeden mamül olduğu için gerçekten ağırdır. düdük kısmının tıkanması halinde devreye giren emniyet ventili bulunmaktadır. ayrıca klipsli kapağı sayesinde çok kolay açılır kapanır.

finrod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tefale o kdar para vermek bence saçma. Normal bi düdüklü tencere benim diyen yemeği max 1 saatte pişirir. O kadar da acele edilecek bir şey değil yemek yapmak. Annemde karaca klasik 6 lt var çokta güzel yani.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iyiden iyiye donanımhaber yaptınız burayı

turgay özsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tefal clipso almanızı tafsiye etmem çünkü üst aparatı kısa zamanda kırılarak düdüklü tencere üst aparatı tencerenin yarı fiyatı yedek parçaları pahalı yetkili servislerde 20 iş günü diye kendilerini yayıyorlar aslında 1 günlük iş düdüklü aparatı değiştirmek hatta eminönünde tamirciler herhangi bir düdüklü tencerenin 1 aparatını 10-15 dk sürde tesklim ediyolar 1 de çay ısmarlıyolar tefal ürünün alırken 1 daha düşünmenizi tafsiye ediyorum iyigünler iyi forumlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
adam almış ve patlatmış bile az daha ölüyormuş tvye bile çıkmış kuru fasülyeler tavana saplanmışlar...

Utopik83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tefalmiş hisarmış korkmazmış bunlar geçin abi.
Düdüklüde en iyi marka fisslerdir.Çelik kalitesi ve patlama emniyeti açısından bu işin vakkosusudur ve alman malıdır.Bütçenizi aşıyorsa Wmf marka alınabilir.Fislere rakiptir.Enplus mağazalarımda var ama wmf’i tefal satın aldı.Wmf türkiye pazarındaki payı azalacağa benziyor maalesef.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Klasik düdüklü tencereyi bilinçli kullanirsaniz, unutup, tv ye dalıp, pazara falan gitmezseniz patlamaz .d
en sağlamı onlardır :)

begum_bgm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar, ben fissler kullanıyorum bir arkadaşımın uzun uzadıya bana anlatması sonucu ikna oldum. öteki düdüklülerle sadece farkı fiyatı değil. patlama lüksü yok. ayrıca yemekleride çok hızlı pişiyor. özelliklerinin olduğu bir blog sitesi var ordanda inceleyip okuyabilirsiniz. aşağıya linkini bırakıyorum.