Arkadaşlar düdüklü tencerede hangisini önerebilirsiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

fissler candır 5 yıldır kullanıoruz ve patlamaması ıcın ozel emnıyetlerı var(patlamama garantısı omur boyu verılıyor zaten) made in germany ;)

Düdüklü tencerede yapılan yemekler diğer tencerelerde yapılan yemeklerden daha lezzetli oluyor. Bu konuda uzman olan arkadaşımız friendly ne diyor acaba?..:D

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
muratflash

Özellikle kuru fasulye ve etli nohut yemegi :p

Bak canim cektim simdi.. yapsam mi ne :D

Düdüklü tencerede yapılan yemekler diğer tencerelerde yapılan yemeklerden daha lezzetli oluyor. Bu konuda uzman olan arkadaşımız @friendly ne diyor acaba?..:D
Muratım hem doğru hem yanlış.
Yemeğine göre değişir. :)
Ama düdüklü tencere rahatlıktır, kolaylıktır.

Ben bir kere beceriksizliğimden dolayı elimi yüzümü yaktıydım o gün bugündür kullanmıyorum daha.
Ben sadece Çelik Tencere, Bakır Tencere ve Güveç Tencere kullanıyorum. :)

Bu arada sen bana çaktırmadan Pis Boğaz demedin di mi ? :p

Muratım hem doğru hem yanlış.
Yemeğine göre değişir. :)
Ama düdüklü tencere rahatlıktır, kolaylıktır.

Ben bir kere beceriksizliğimden dolayı elimi yüzümü yaktıydım o gün bugündür kullanmıyorum daha.
Ben sadece Çelik Tencere, Bakır Tencere ve Güveç Tencere kullanıyorum. :)

Bu arada sen bana çaktırmadan Pis Boğaz demedin di mi ? :p
Yok canım sen niye öyle algıladınkii..:D Gurme demek istemiştim.:D Ama düdüklününkü daha lezzetli oluyor yavv.

Valla bilgisayarla telefonla ilgili bi problemin varsa sor çözelim ama düdüklü tencereden hiç anlamam.:D Bütün düdüklü tebncereler aynıdır diyecem ama saçma bi söylem olacak.

düdüklü tencerede çok fazla bilinmese de güral'ın ürünleri hem çok iyi hem de kalitesine göre ekonomiktir. buradan inceleyebilirsiniz. kaliteli malzemeden mamül olduğu için gerçekten ağırdır. düdük kısmının tıkanması halinde devreye giren emniyet ventili bulunmaktadır. ayrıca klipsli kapağı sayesinde çok kolay açılır kapanır.

Tefale o kdar para vermek bence saçma. Normal bi düdüklü tencere benim diyen yemeği max 1 saatte pişirir. O kadar da acele edilecek bir şey değil yemek yapmak. Annemde karaca klasik 6 lt var çokta güzel yani.

tefal clipso almanızı tafsiye etmem çünkü üst aparatı kısa zamanda kırılarak düdüklü tencere üst aparatı tencerenin yarı fiyatı yedek parçaları pahalı yetkili servislerde 20 iş günü diye kendilerini yayıyorlar aslında 1 günlük iş düdüklü aparatı değiştirmek hatta eminönünde tamirciler herhangi bir düdüklü tencerenin 1 aparatını 10-15 dk sürde tesklim ediyolar 1 de çay ısmarlıyolar tefal ürünün alırken 1 daha düşünmenizi tafsiye ediyorum iyigünler iyi forumlar

adam almış ve patlatmış bile az daha ölüyormuş tvye bile çıkmış kuru fasülyeler tavana saplanmışlar...

Tefalmiş hisarmış korkmazmış bunlar geçin abi.
Düdüklüde en iyi marka fisslerdir.Çelik kalitesi ve patlama emniyeti açısından bu işin vakkosusudur ve alman malıdır.Bütçenizi aşıyorsa Wmf marka alınabilir.Fislere rakiptir.Enplus mağazalarımda var ama wmf’i tefal satın aldı.Wmf türkiye pazarındaki payı azalacağa benziyor maalesef.

stat counter