Arkadaşlar bi mp3-mp4 tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bi mp3-mp4 herneyse işte =) almayı düşünüyorum yanlız bi kaç şey sormak istiyorum

apple ipod touch ta iphone uygulamalarını ( oyun program vs ) kullanabiliyor muyuz ?

SONY NWZ-A845 16gb ( 16gb olması bişi fark ettirmez benim için sadece bilgi olsun diye yazdım )
apple ipod touch 8gb
apple ipod nano 8gb

hangisini önerirsiniz ? eğer iphone uygulamalarını ipod touch da kullanabiliyorsak onu almayı düşünüyorum :/

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
iPhone uygulamalarını iPod Touch'da kullanabilirsiniz. İkisinin arasındaki temel fark; iPod Touch arama özelliğine ve kameraya sahip değildir.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler bilgiler için

mert26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipod shuffle 3.nesil al dehşet bir cihaz

5himmy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütçen yüksek gibi hangi amaçla kullanacağın önemli. benim gibi işe gidip gelirken günde 1-2 saat kullanıcaksan o fiyata uygun telefonlar var. Nokia 5800-5530 gibi ses konusundada oldukça kaliteliler 2 cihazdada 24 saat kesintisiz müzik ve 8 saat kesintisiz video izleme olanağı var. Bütçene göre bu cihazlar dahada yukarılara gidebilir. 3 hafta önce 5530 aldım, 5800 da GPS ve 3g mevcut ancak bu özellikleri kullanmayacağım için tercihim 5530 dan yana oldu + biraz daha kibar duruyor. Eğer gün içerisinde çok fazla kullanmayacaksan tercihini telefondan yana yap derim. Kız arkaşım bir hevesle iPhone Nano aldı 2 ay kullandı şimdi cihaz yatıyor.