Arkadaşlar 2500-3500 tl arası DSLR kamera önerisi vlog için.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ben youtubea başlıyacağım ve genellikle vlog çekeceğim bana vlog için 2500-3500 tl arası kamera önerirmisiniz ama özellikle canon olursa sevinirim :)

khantheroth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu oneriler canon oldugu icin uygun ama cok eski teknolojiler hepsi. Bence aynasiz sisteme biraz bakin ozellikle microfourthirds sistem makineler sizin icin hem teknolojik hem kaliteli hem ergonomik olacaktir. Ben kendim olympus ve panasonic lumix kullaniyorum. Fotograf icin olumpus video icin lumix derim ayrca fiyat olarak uygundur. Ben lumix gx85 kullaniyorum sifirini body olarak 3500-4000 bandinda bulabilirsiniz. Olympus omd m10 m2 ise 2500 civarina kitlensli alabilirsiniz. Canon tavsiyelerden cok daha kaliteli ve ileri teknolojidir.

Reaksiyon puanı
7
canon eos 200d hakkında düşünceleriniz nedir ?

khantheroth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
canon eos 200d hakkında düşünceleriniz nedir ?

Ufak guzel bir makine. Aynasiz sistem kadar ufak bir yapisi var. tabi zamanla sizde yasayacaksiniz agir lensler tasimak istemeyeceksiniz vs. Ama kesinlikle kotuleyemem guzel bir baslangic makinesi. Amaciniz video da oldugundan fena degil ama ben hala aynasiz sistemden yanayim cok fazla artilari var. bence siz deneme yapin biraz cevrenizde varsa sonra karar verin yada bir elektronik markete gidip karsilastirin. Hafiza kartinizinyaniniza alin orda ikisiylede cekim yapin evde bakin kalitelerine.

camuremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Canon 100D modeline bir bak derim. Ufak ve hafif yapisinin yaninda dokunmatik ekraniyla avantaj saglar.