Arkadaşına aşık olmanın iki sonucu vardır.

Bu konuyu okuyanlar

umitemree

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş sana şu kadarını söyliyim bir erkek için en iyi arkadaşın kız olması kadar mükemmel bir şey yoktur. Hele siz ona aşıksanız daha da güzeldir. Eğer bu mesajı daha kıza açılmamış olanlar okuyorsa bilsinler ki çook özel ve güzel bir şeyi sonsuza kadar kaybedebilirler yapmayın arkadaş kalın inanın bence böylesi daha tatlı.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Birader erkek milletinin tipik sıradan bir gerçeğidir bu.Bi kızla ne kadar yakın olursan ne kadar seversen o kızın sana ait olması ve onunla birleşme dürtüsü uyanmaya başlar.Bu tamamen erkek insanın doğası ve içgüsüyle alakalıdır.Extreme bi durum değildir.Binlerce yıldır bu şekilde gelmiştir ve bu şekilde gitmeye devam edecektir.Burada ki püf noktası insanın kendini ne kadar tanıdığı ve kendinin ne kadar farkında olduğudur.Yetişkin insanlarda bu durum pek rastlanmaz.Genelde çocuk yaşta, okul çağında olur böyle şeyler.Bu da tamamen insanın kendi benliğinin pek farkında olmadığı ve bilinçsiz duygulara sahip olduğu yaşlardır.Olayı yaşayan için o anda her ne kadar kainattaki en önemli ve en vazgeçilmez durum olarak görülsede çok basit birşeydir.Gereken tek şey zamandır.Belli bir zamandan sonra aşık olduğu kankasını hatırladığı yerde yeller esecektir :d

Erkekle kız kanka olmaz.Arkadaş olabilir sadece.Kanka olunca ahanda böyle işte :D O yüzden hiç kız kankam olmadı ve istemedimde :d Kızlarla arkadaşlığımda hep mesafeli oldum.Bir gün keser döner sap döner gün gelir hesap döner diye temkinli yaklaştım hepsine :d

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
zuahahahaha :D
Adam doğru diyor :mrgreen:

Sevişme ve çoğalma dürtüsü aslında :D

Hocam biraz geç kalınmış bi alıntı olmadı mı bu :D Konunun tarihini gördüm, dedim kesin SDN okurları hortingen şıtrayze yapmıştır ama ilk defa bir modun hort yaptığını görüyorum :D

Ama arkadaş cidden iyi demiş, hakkını vermek gerek :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hocam biraz geç kalınmış bi alıntı olmadı mı bu :D Konunun tarihini gördüm, dedim kesin SDN okurları hortingen şıtrayze yapmıştır ama ilk defa bir modun hort yaptığını görüyorum :D

Ama arkadaş cidden iyi demiş, hakkını vermek gerek :D

1 hafta önce hortlamış konuyu hiiç üstüme alınmam :D

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Erkekle kız yakın arkadaş ? Olmaz, denemeyin, oldukça gereksiz sonuçlar elde edersiniz. Birşeyler paylaştığınız tek kız, müstakbel eşiniz olsun :)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Erkekle kız yakın arkadaş ? Olmaz, denemeyin, oldukça gereksiz sonuçlar elde edersiniz. Birşeyler paylaştığınız tek kız, müstakbel eşiniz olsun :)
lisede cemaatten bir kızla arkadaştım kankaydık yani, benden hoşlanmış onların böyle hafta sonu kampları oluyor orda benden bahsetmiş hoşlandığından falan büyük ablaların kulağına gitmiş beni buldular ayarı verdiler buda böyle bir anımdı hayatımda bunu unutmayacağım insanın aklına gelmeyen şey başına gelir derlerdi inanmazdım :mrgreen:

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaş evlenmiş 3 yaşında bir çocuğu var desem inanmayin :D konuyu açalı 5 yil olmuş unutmuştur kesin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende en iyi arkadaşıma aşık oldum amma onon eniyi arkadaşıda bana aşkdı bu sebebden ayrildık:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konuyu hortlatmış olucam ama banada bi akıl verin allah aşkına bi kızla tanıştım sonra onun arkadaşlarıyla falan okulda okul dışında hep beraber vakit geçirmeye başladık hepsini arkadaşım olarak görüyodum ama aradan 1 ay falan geçti o ilk tanıştığım kıza karşı hislerim değişti hoşlanmaya başladım sonunda dayanamadım açıldım kıza ben sana hiç o gözle bakmadım ve arkadaşlığımızın bozulmasını istemem dedi bunu ne sen söyledin ne ben duydum dedi o günden sonra o konuşmayı hiç yapmamış gibi arkadaş olarak devam ettik geçen hafta arkadaşlarla hep beraber bi arkadaşın evinde sabahladık çok güzel vakit geçirdik hep beraber sabah mesaj attı bakışlarından falan rahatsız olmaya başladım artık seninle arkadaş olmak istemiyorum dedi ben biraz ısrar ettim arkadaşlığımızı bozmamak için ama olmadı bu olayın üstünden 1 hafta geçti ve hayla konuşmuyoruz bi aktivite yaptıkları zaman artık beni çağırmıyorlar bile sizce ne yapmalıyım bir şeyler söyleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ve aşk ayrıldığında bile unutamadığın insandır bence ben sorgunda okuyan mustafa demiri çok seviyorum ayrıldık ama hala deli gibi seviyorum...:blushing: seni hala seviyorum yani SENİ SEVİYORUM HALA DA SEVEVEĞİM....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(o kadar cok koyuyo ki ve ben söylesem onu kaybetmek değilde baskalarıda üzlücek o kadar cok engel var ki onu seviyorum ama herkesin iyiliği için kimsenin üzlmemesi için susmak zorunayım o na her knk deyişimde içimde öyle bir yangın kopuyur ki içim yanıyor ama susmak zorunda kalıyorum ve onunda benden hoşlandığını seziorum ama olmuyo söylesem bile o ve ben güneş ve ayın buluşması kadar imkansız o kadar insan varki arda üzülecek onca insanın üzüntüsünü sadece tek basına cekmek ne acı geceleri seviyorum rahat ağlayabiliosun aslında gündüz mutluymus rolü knkm felan aksam olunca tek bir müzikle sabaha kadar onu düşlemek imkansızlığı düşünmek dayanamıorum ama onu kaybedemem varsın knkm olsun varsın herkes mutlu olsun o mutlu olsun unuturum inşallah unuturum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben iki yıldan beri yakın arkadaşına aşığım birkaç gün önce arkaşlarıma söyledim ve alt komşusu aşık olduğum çocuk utandım ondan biraz soğuktu sanki bana hep yanına gidiyodum konuşuyo öyle ona söylesem aramış bozulurmu bilmiyorum kendisi benle hep ciddi konuşuyo normalde arkaşlarıma gülerek falan konuşuyo ben onu çok seviyom onunla konuşurken kendimi çok iyi hissediyorum acaba bana ne tavsiye edersiniz hergün dışarda birlikteyiz hergün görüyom ama bi türlü acılamıyom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yok diğenlere diyorum ben kıza bir şey diyemedim mezun olduk pek konuşmuyoruz maalesef ama kalbim hala onun adını sayıklıyor... Emin ol sen şanslısın kıza seni seviyorum diyebilmişSin bide benim gibi pişman ölecekler var

S

Susuz vaha

SDN Okuru
Benim başımdan da geçen bir olay. Ne çok ortak yanlariniz var insanlarla. Bende hala aşığım o kadına. O günden bu güne tam altı yıl geçti. O acı tıpkı ilk gün ki kadar yakıcı. Ama seninkinden farklı olarak biz hala dostuz. Daha iki gün önce bir kına gecesinde karşılaştık. Ortak çok arkadaşımız var. O gece fotograf makinemle gitmistim. Seksene yakın fotoğrafını çektim. Aklımdan bir an bile cikmiyor .o ise bu fikirden vazgeç, diyor surekli. Diyor ya bu aşk soz dinlese ilk gunden dinlerdi. Çok zor gunlerimiz oldu. Ikimizin de. O bana güveniyor. Biliyor ki onun istemediği hiçbir şey şeyi yapmaya kalkismam. Biraz da guvenle alakali. Geçmişte paylasilan seylerin azligina ve çokluğuna gore sekilleniyor. Ya pesinden git, ki bunu yapsan bile anladigim kadarıyla ise yaramayacak, ya da vazgecmeyi bil. O da kolay değil. Zor bir durum. Ama artik huzur bulmak istiyorsan onunla olmalisin kuskusuz. Sonunda beraber olman mühim değil. Ömrünü bir kadina adamak oldukça anlamli ve degerli. Bunu o da anlayacaktir mutlaka. Ama ikna olmasi lazim gercekten dost olabileceginize.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
: erkek arkadşıma aşık oldum hala da öyleyim ayrı zamanda da çok yakınımdır her şeyimi bilir her şeyini bilirim . ona pek kanka diyemiyorum . o bana kanka dedikçede ben eriyip bitiyorum bi an o konuşurken sadece ona sabit kalıp bakıyorum gözlerimi alamıyorum o da galiba yavaş yavaş fark etmeye başladı :( çevremdekilerin düşüncesi yüzünden açılmamaya karar verdim -.- böylesi belki dha ii olur ama o hep dha yakınımda olduğu için onu unutabileceğimi pek sanmıyorum :(:crying::crying:

burakbzkrt7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazen free takilmak lazim. Her nasil hissediyorsan o sekilde davran insan satranc gibi herseyin sonucunu dusundukce daha karamsar mutsuz huzursuz oluyor

drcll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aşk tıbben patolojik bir olaydır. bağımlılığa benzer. ama iyi haber şu. tedavisi de böylece ilaçla falan mümkün. doktora git. geçmiş olsun.

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çık karşısına yeniden tanışır gibi elini uzat merhaba de nasılsın de başla konuşmaya gerisi gelir zaten asla aşktan sevdiginden bahsetme gitti gibi yere kadar git zaten kızlardan arkadaş olamaz bunun reklamı bile var kardeşim. Zor :D

S

SDN Okuruyum

SDN Okuru
Aynı olayı ben de yaşıyorum ve ona hiçbir şey söyleyemedim söyleyebileceğimi de sanmıyorum. Çünkü işin ucunda onu kaybetmek de var o yüzden sus diyorum kendime.o başka bir şehre gidiyor üniversite için hatta yarın. Bense buradayım bir şekilde hayatıma devam edeceğim etmeye çalışacağım olabildiğince

M

Medoş nesli

SDN Okuru
benim bi kankam vardır facede tanıltık iki gün önce bu gün de bana aşık ne yapmalıyım bn kızım

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bir erkek bir kıza aşıksa kıza söylemesine gerek yoktur. Çünkü bakışları aşık olduğunu hissettirir, kızda ona göre davranır. Eğer kız çok ciddi konuşuyorsa bil ki senden hoşlanmıyor demektir. :mellow::hammer:

ne önemi var

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde basıma geldi söyle anlatıyım üniversite ilk sınıfta herkez kendı kafa dengi arkdaslarını bulur bende buldum arkdas grubu mu neyse gel zaman git zaman 5-6 ay gecti artık kardes gibi olmustuk okul cıkısı beraber gezmeye beraber aynı evde kalmasından yemek konser yanı yapılacak her seyi grupca yapardık talihsizlik işte o yanlış hıslere kapıldım ve yakın arkdas olarak gören kıza dayanamayıp seni seviyorum kaybetmekde istemiyorum dedim.geri gelen cevap olumsuz oldu ve ben bunu kimseye soylemıyecem NE SEN SÖYLEDİN NE BEN DUYDUM. yazdı geri cevap atamadım ben gruptan ayrılmıstım kımseye bırsey demeden whatsappdan digerleri soruyo öyle gerketi falan dedim 1 ay gecti aradan msj atdı kendini soyutlama gruptan GEL ARAMIZA GÜL EĞLEN diyordu yani demek istiyordu ki BU ÖLDÜ AMA GÖMMEYİN DURSUN onu kaybetmemek icin özür diledim yaptıgımın yanlıs oldugunu soyledim oda sorun degil gercekten falan dedi daha görüsmedik bakalım artık eskısı gibi olamıyacaz belki gülüp eylenemiyecez hala sevdigim kız o ben. Beni ilk tanıdıgın gibiyim aklında soru işareti kalmasın dedim asla eskisi gibi arkdas olarak bakamazsın kı onun arkdaslıgını degil sevgisini istersin arkdaslıgını sıtesen soylemezdin zaten eger basınıza gelirse ömür boyu o kızı kaybetmeyi göze alırsanız söyleyin ben sanlıydım arkdas kaldım şans bunun neresinde ise artık ama şu soylediği söz ömür boyu kulaklarımdan cıkmayacak BEN SENİ ARKADAŞ OLARAK SEVİYORUM. en azından sevmis en azından deger vermiş diyip onsuz hayatı mı devam ettirmeye calısıyorum ne kadar basarısız olsamda daha yazmak istiyorum sankı ona yazıyormusum gibi ama o bu yazdıklarımı asla göremiyecek ve anlayamıyacak onu nasıl sevdigimi...

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepinize ders olsun. Hayatta hiçbirşeye bağımlı olmayın. Hayat sizin o hayata iyi şeyler katmak sizin elinizde kendi yaptığınız işlerin sonucuna katlanmak da sizin elinizde. ya birazda zeki olun. ne dersiniz ? belki sonra üzülmezsiniz aşk acısı(bence bazı şeyleri elde edememenin verdiği üzüntüden başka birşey değil)çekmezsiniz. bir de böyle deneyin.