Arkadaşıma Böyle Bir Pc topladım Nasıl

Bu konuyu okuyanlar

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

Siz o fiyata toplayabileceğiniz en iyi sistemi toplamışsınız zaten. Sistem gayet iyi, 600 watt iyi de bir PSU eklerseniz tamamdır.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
psuyu unutmuşum 600 wat yeterli olurmu ileriye dönük için 750 watt falan düşünüyodum bende yoruldum iyice bakmaktan buna karar verdim artık dediğin gibi ya 600 watt psu yada 750 watlık bide psu ekledimmi siparişi vericem @basbeLası

http://www.vatanbilgisayar.com/cx-serisi-80plus-bronze-600w-moduler-guc-kaynagi.html
buna karar verdim

Güzel PSU, O sistem için fazlası ile yeterlidir.

Psu 80Plus Bronze
12V Tek kanalından kombine olarak 46A yani 552W verebiliyor.
Max. Fan gürültüsü %100 kullanımda 36Db
%85 Verimli

27 Lira fazla verip bu kasayı da alabilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/haf-...idt-atx-pencereli-siyah-kasa.html#genel-bakis

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
psu seçeneği fazla yok 3 tane psu var sitesinde mağazadada durum aynı kasayı görünüş olarak değil fiyata endeksli seçtim zalmanın hava akışı birazda daha iyi gibi ve al kısımdaki ızgara kısmı agresif oyuncu bilgisayarına yakışır önerdiğin kasada olabilir fiyat farkı çok fazla değil

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
psu seçeneği fazla yok 3 tane psu var sitesinde mağazadada durum aynı kasayı görünüş olarak değil fiyata endeksli seçtim zalmanın hava akışı birazda daha iyi gibi ve al kısımdaki ızgara kısmı agresif oyuncu bilgisayarına yakışır önerdiğin kasada olabilir fiyat farkı çok fazla değil

Seçtiğiniz kasa mükemmel. iki kasa da kendini kanıtlamış kaliteli markalar. 750 watt psu isteyince cooler master önerdim. Zalman 100 Lira değerinde 5 adet fan ile geliyor. Tam fiyat performans ürünü diyebileceğimiz bir kasa.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Seçtiğiniz kasa mükemmel. iki kasa da kendini kanıtlamış kaliteli markalar. 750 watt psu isteyince cooler master önerdim. Zalman 100 Lira değerinde 5 adet fan ile geliyor. Tam fiyat performans ürünü diyebileceğimiz bir kasa.
Dedigin kasa yokmus magazada siparisi verdim yarin vatan hafta sonu indirimiyle toplam 2150 lira yapiyor ordaki yetkili cocuklarada kagidi gosterdim bu fiyata en iyisini toplamisin dediler hadi hayirli olsun bakalim