Arkadaşım yok oldu.

Bu konuyu okuyanlar

thisisbor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler. Beyinimi ve mantığımı meşgul eden bir olay yaşıyorum. Uzun zamandır internetten konuştuğum bir arkadaşım vardı. Kendisini çok seviyordum ve gerçekten çok zeki birisiydi. Psikoloji hakkında hemen hemen her şeyi bilirdi ve her muhabbette, söz konusu olan her konuda bilgisi vardı ve konuşabilir haldeydi. Son zamanlarda çok garip davranıyordu ancak halen onunla konuşmaktan çok zevk alıyordum. tüm gün gece gündüz onunla konuşurdum, onunla sabahlardım. Dün gece saatlerinde yine konuşurken gitmesi gerektiğini söyledi görüşürüz dedi, ben de görüşürüz dedim ve telefonu kapattım. Daha sonra ona mesaj yazmak istedim ve telefonu aldığımda mantık sınırlarını zorlayan bir olay yaşadım. İnstagram, twitter, youtube ve steam hesapları yok olmuştu. Çok saçmaydı hiç birşey anlamadım. Adı Thea'ydı. Her yerde tüm sosyal medya sitelerinde aradım konuşmalarımızı dahi bulamadım yok olmuştu herşey. Şu an çok çaresiz hissediyorum ve için karanlık. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Lütfen bana yardımcı olabilicek herhangi biri bana yazsın. Thea'yı çok özledim yardım edin.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Sanal alemi bırakmış gibi gözüküyor bir açıklama yapmadığına göre ya gerçekten değer verdiği birisi değildiniz ya da ani bir olay neticesinde bu kararı aldı.Dönedebilir dönmeyedebilir bekleyin bir süre

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Yapay zeka olmasın??