Arkadaşa muz şakası

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yine lise zamanın sabah bölümün kapısının açılmasını beklerken arkadaşa bir şaka yapalım dedik bizi sınıfta bi esmer çocuk varsı kulakları büyüktü kulak memesine vurunca 5 sn felan sallanıyordu biz bu çocuğa goril diyorduk goril gibi bişide zaten herneyse bizim arkadaş çantasında muz getirmişti dediki goril nerde yani arkadaş aha orda dedik çağırın gelsin dedi ona hediye vericem diye çağırdık çocuğu çocuk birşeylerden şüphelendi tabi herkes bakıyor zaten gıcık kapıyor böyle dalga geçilmesine neyse işte arkadaş sana hediye getirdim dedi muzu görünce biziö goril delirdi bölümün bahçesinde bizi kovalamaya başladı en sonunds muzu aldı kaçtı yedi bi köşede biz hem gülüyoruz hemde dalga geçiyoruz ne güzel günlerdi ya:D

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Yapmayın şöyle şeyler ya :( Bir ara bende yaşadım yapanlar ne kadar güldüyse okadar ağladım. Lakapları dedikçe millet ben parçalanıyordum. Eve girer girmez ağlamaya başlıyordum. E tabi. YAŞAMAYAN BİLMEZ! :mad:

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Ahhh kötü olmuş onun yerinde olmak istemezdim.Bu durumlar yüzünden özgüven eksikliği oluşabiliyor.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Sizin için ne kadar komik ve eğlenceliyse onun içinde o kadar aşşağılayıcı bir durum du insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçenler dönüp bir kendilerine baksınlar bence

Reaksiyon puanı
2,554
Böyle insanlar yüzünden benimde hayatım alt üst oldu kendi köşeme çekildim insanlardan uzak kaldım insanlardan nefret ettim konuşmak ilişki kurmak istemedim kendimi bilgisayara sanala adadım yıllar pc başında boşa gitti ve şimdi de acısını çekiyorum çünkü girişken değilim iş bulmakta sıkıntı çekiyorum insanlarla muhatap olmuyorum elimden geldiğince ve hiçbir alanda kendime güvenim yok.
Bunu yapanlar da mutlu mesut hayatına devam ediyorlar ne diyim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Böyle insanlar yüzünden benimde hayatım alt üst oldu kendi köşeme çekildim insanlardan uzak kaldım insanlardan nefret ettim konuşmak ilişki kurmak istemedim kendimi bilgisayara sanala adadım yıllar pc başında boşa gitti ve şimdi de acısını çekiyorum çünkü girişken değilim iş bulmakta sıkıntı çekiyorum insanlarla muhatap olmuyorum elimden geldiğince ve hiçbir alanda kendime güvenim yok.
Bunu yapanlar da mutlu mesut hayatına devam ediyorlar ne diyim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
Beni anlatmışsın :(

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yapılmaz ama böyle şey yazık günah