Arduino'dan anlayanlar bakabilir mi?!!!

Bu konuyu okuyanlar

erenok34eo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Ben daha 8. sınıfa gidiyorum. 2 tane fuara arduino ile katıldım. Biri TUBİTAK bir ise İstanbul Valiliği tarafından düzenlenen bir fuardı. Konu şu ki kendime arduino'dan anlayan bir akıl hocası abi veya abla arıyorum. Facebook'tan ekleyecek ve takıldığım yerde iletişime geçip soru sorabileceğim biri. İlgilenenler yazarsa sevinirim.

Reaksiyon puanı
5,171
Arduino geliştiren bi 10 kişilik yazılımcı türk telegram grubu biliyorum eğer bulabilir isem burada paylaşırım

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Arduino ile güzel bir deneyimim var.Takıldığın yer veya sormak istediğin bir şey olursa buralardayım.Konu açıp etiketlersen mutlaka yardımcı olurum.

erenok34eo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arduino ile güzel bir deneyimim var.Takıldığın yer veya sormak istediğin bir şey olursa buralardayım.Konu açıp etiketlersen mutlaka yardımcı olurum.
Beni Facebook'tan ekleyebilir misin? Pek buralarda değilim de.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Beni Facebook'tan ekleyebilir misin? Pek buralarda değilim de.
Bende Facebook kullanmıyorum.Twitter falan varsa profil linkimi atabilirim.Aslında burası böyle şeylere daha uygun.Takıldığın yerde foruma girip konu açarsın beni de etiketlersin başka anlayan arkadaşlar varsa onları da etiketlersin tabi.Hem senin sorununu çözeriz hemde forumun asıl amacı aynı sorunu yaşayan arkadaşlarında çözüm bulmasına yardımcı oluruz.

Son mesajlar