Arda Turan Sevgilisi Aslıhan Doğan'a Evlenme Teklif Etti!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Başakşehir'in yıldız oyuncusu Arda Turan, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti.
arda-turan-dan-aslihan-dogan-a-evlenme-teklifi--10788807.Jpeg

İHA

Medipol Başakşehir'in yıldız oyuncusu Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti.

Devre arasında Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e transfer olan ünlü oyuncu Arda Turan, kız arkadaşı Aslıhan Doğan'a sürpriz bir şekilde evlenme teklifinde bulundu. Aslıhan Doğan'ın "evet" cevabı vererek yüzüğü parmağına takmasıyla Arda Turan büyük sevinç yaşadı. Çevresinde bulunanlar ise, "Arda Turan" sloganları attı.

fft16_mf10788744.Jpeg

Son Dakika: Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklif etti!

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Evlilik gibi kutsal olan bu müesseseyi böyle laçka laçka yaparak yıpratıyorlar. Sonra efendim kadına şiddet boşanmalar vs.vs çoğaldı diyorlar. İşin garip tarafı ise biz halk bunları istiyor ilgileniyoruz. Ülkede hiçbir şeye kafa yormayan sadece poposu veya şekli şemalibiraz düzgün diye insanlar pirim yapıyor. YAZIK BİZE..

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ben anlamadım bu konuda adama yüklenilmesini. Kız arkadaşıyla uygun görmüş, teklifini yapmış. Laçka laçka olan nedir burada? Yada şov bunun neresindedir? Hataları çok ancak bu konuda bir kusurunu bulamadım, mutluluklar dilemek düşer bize diye düşünüyorum.

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben anlamadım bu konuda adama yüklenilmesini. Kız arkadaşıyla uygun görmüş, teklifini yapmış. Laçka laçka olan nedir burada? Yada şov bunun neresindedir? Hataları çok ancak bu konuda bir kusurunu bulamadım, mutluluklar dilemek düşer bize diye düşünüyorum.
Üstadım 1 yaşında bir kız babasıyım. Bunlar bir ayrıl bir barış evlenmeden evlilik hayatı yaşa bu tür şeyleri kastettim. Ben O kızın kızım yada kardeşim olmasını kesinlikle istemezdim. Sence bir mahsuru olmaya bilir saygı duyarım. Veseelam.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Üstadım 1 yaşında bir kız babasıyım. Bunlar bir ayrıl bir barış evlenmeden evlilik hayatı yaşa bu tür şeyleri kastettim. Ben O kızın kızım yada kardeşim olmasını kesinlikle istemezdim. Sence bir mahsuru olmaya bilir saygı duyarım. Veseelam.

Allah bağışlasın abi, yaşça büyükmüşsünüz. Evlenmeden evlilik hayatı yaşadılar mı? Ne yaptılar ne ettiler açıkçası pek bilmiyorum. Ben o yönden bakmayıp sadece teklif üzerinden bir kusur bulamadığımı anlatmaya çalışmıştım. Diğer türlü dediğin gibi şeyler varsa bende istemezdim ancak kendileri uygun görüyorsa ailelerine bile bir yere kadar söz düşebiliyor biliyorsun. Tabi yorum yapma hakkımız var ona bir lafım yok, teşekkürler.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şov yapıyor resmen madem evlilik teklifi yapacak neden kameralar ve insanlar önünde şekil yapıyor Arda. Gündemde kalmak için özel şeylerini basına malzeme olarak veriyor benim kızdığım nokta bu yoksa ne yapıyorsa yapsın. Arda efendi tribün şov yapıyor sözümün arkasındayım.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,305
Şov yapıyor resmen madem evlilik teklifi yapacak neden kameralar ve insanlar önünde şekil yapıyor Arda. Gündemde kalmak için özel şeylerini basına malzeme olarak veriyor benim kızdığım nokta bu yoksa ne yapıyorsa yapsın. Arda efendi tribün şov yapıyor sözümün arkasındayım.
Haklısın

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Olaya pozitif bakmaya çalışırsak, en azından artık her gördüğüne instagramdan, facebook'tan, twitter'dan yürümeye çalışmayacak.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Olaya pozitif bakmaya çalışırsak, en azından artık her gördüğüne instagramdan, facebook'tan, twitter'dan yürümeye çalışmayacak.
Buda doğru artık magazinsel anlamda gündeme gelmesin oynadığı futbolla konuşulsun Arda efendi.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bilmiyorum. İnsan evleneceği kişiye istediği ortamda arkadaşları ile beraberken, bir yemekte insanların içinde bile olsa teklif edebilir diye düşünüyorum. Özel olarak magazincileri peşine takmış gibi durmuyor. Bu işin içinde bir futbolcu olunca insanlar kamerasını kendisi çıkarmış ve çekmiş gibi görünüyor. Popüler bir futbolcu öyle yada böyle bu adam, bunlar olacaktır. Kendi evinde annesiyle beraberken teklif etse bile basına yansıyacak ve bu konuşulacaktı, buna eminim. Bu insanlar göz önünde olan insanlar. Hatası çok, keşke kendini bu seviyelere indirmeseydi. Şimdi çok antipatik bir insan oldu herkesin gözünde. Güzel bir şey yaparken, evlenirken bile insanların gözüne batabilecek seviyeye geldi. Fikrim bu yönde ve Arda beyin avukatı değilim tabi. Bu konuda başka yorum yapmayacağım.