Arda Turan: Herkesten Tek Tek Hesap Soracağım

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Milli Takımımızın futbolcusu Arda Turan, kazandığımız Çek Cumhuriyeti maçı sonrasında "Bizi geçtim, annemi ağlatmasalardı iyi olurdu. Bazılarını affetmeyeceğim." dedi.

arda-turan-herkesten-tek-tek-hesap-soracagim-8548938_x_157_300.jpg

A Milli Takımımızın, Çek Cumhuriyeti'ni 20 yendiği maçın ardından kaptan Arda Turan açıklamalarda bulundu. Arda, şu ifadeleri kullandı:

"ÜZÜLÜYORUZ"

"Sonuna kadar mücadele ettik, kazandığımız için mutluyuz, şimdi sonuçlara bakacağız.

Bütün bu kaosun içinde iyi şeyler yaptık.

Futbolda kazanmak, kaybetmek var, insanların ailelerinden daha önemli şeyler var. Üzülüyoruz, inşallah dualarla en iyi üçüncü oluruz.

"TEK TEK HESAP SORACAĞIM"

Benim moralim hayatım boyunca futbolumla paralel oldu. Biz hayatımız boyunca paranın peşinde olmadık, konuşmadık. Hadi bizi geçtim, annemi ağlatmasalardı iyi olur, bazılarını affetmeyeceğim, herkese tek tek hesap soracağım merak etmesinler"

Arda sert çıktı: "Herkese tek tek hesap soracağım"- LİG TV

(Haberler.com)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Futbolda kazanmak veya kaybetmek var da, sahaya çıkıp sahilde kız arkadaşınla yürüyormuş gibi dolaşmak var mı? Az mücadele edin yeter.

Size kaybettiniz diye laf eden yok.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yendikten sonra konuşması çok manidar olmuş. Daha önce konuşsaydı inanırdım. @Meridian'ın dediği gibi soğuttunuz insanı iyice.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
"herkese tek tek hesap soracağım merak etmesinler"

Böyle bir cümle kurmamış.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Dünkü maça pek sevinemedim gibi sahada mucadele eden birçok futbolcu vardı ama nedense bize o his gecmedi arda barcelona da boşuna kenarda durmuyor bir cenk tosun volkan sen etmez.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
İlk 2 maçta yapacağınız şeyi şimdi yapıyorsunuz. Yine o onu yenerse, bu bunla berabere kalırsa öteki diğerini mağlup ederse...

Şimdi kalkmış 1 galibiyet almış tatavasını yapıyor beyfendi.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Videoyu izlemeden yazıyı okudum. Yazı ile video sonu cidden tutarsız olmuş. Düzeltilmeli.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Tekeeeer tekeeer gidecekleeeer :D