Arada Kaldım ???

Cevabınız

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Sony'de de root olayı gelişmiş o zaman. Benim kullandığım zamanlarda brick riski çoktu. Hatta tanık olduğum arkadaşlar da vardı. Ondan dedim. Korkudan rootlayamamıştım hatta. =))

Yeni teknikler geliştirmişler demek ki :) adamlar çalışıyor :mrgreen:
Çok konuştum ama bir şey daha diyeceğim. Konuşma sırasında sesin az veya çok çıkması alışkanlıkla ilgili. Bir arkadaş söylemişti ve çok da doğruydu. Önceki kullandığın telefonun sesi çok yüksekse belki sp ninki az gelebilir. Ya da öncekinin sesi azsa sp yeterli olabilir. Benim için sorun yok ama seni bilemicem.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bir arkadaş elite 1200 den gelirse demiş bu bir varsayım bide şimdi elite çıkacak diye bekleyecem sonra farklı bir telefon çıkacak diye bekliyecem bu sefer hiç telefon alamam diye düşündüm.Sony nin iki sıkıntısı vardı biri ses ki ona da Elusive cevap vermiş.İnş. Wifi sorunu da güncelleme ile geçer hepinize yardımınız için çok ama çok teşekkürler.Sağolun.Kararım Kesinlikle Sony Sp 1000 Tl ye buldum alacam.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
O ses arttırma özelliği bence sıkıntılı yaa. G2'de de var, çok aşırı ses veriyor sanki hoparlörden yayın yapıyorsun. =)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
bir arkadaş elite 1200 den gelirse demiş bu bir varsayım bide şimdi elite çıkacak diye bekleyecem sonra farklı bir telefon çıkacak diye bekliyecem bu sefer hiç telefon alamam diye düşündüm.Sony nin iki sıkıntısı vardı biri ses ki ona da Elusive cevap vermiş.İnş. Wifi sorunu da güncelleme ile geçer hepinize yardımınız için çok ama çok teşekkürler.Sağolun.Kararım Kesinlikle Sony Sp 1000 Tl ye buldum alacam.

En azından şubatı bekle bence ondan sonra 3-4 ay telefon çıkmaz. Hazır şubata girmişken bekle derim. GM Elite ise 1200den gelme konusunda kesin kararlı görünüyor.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Aslında doğru diyorsun . Onu bekle bunu bekle tekrar bekle ama en azından bir şubatı bekle :) Yerinde olsam beklerdim. Şubatı bekle sonra bekleme al :)

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
peki dediğinizi yapcam bekleyecem çıktığında bakcam pahalı olursa özellikleri beklenildiği gibi olmazsa kararı mı verdim sp.Çıktığında burada olur yine görüşürüz inş.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Belki yeni cihazlarla birlikte G2 16lık olanı da ucuzlayabilir iyice.