Araç Kaplatma

Bu konuyu okuyanlar

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar daha önce aranızda aracını kaplatan oldu mu? Arabayı yıkayınca kaplama çıkar mı? Ya da zamanla kendi kendine çıkar mı? Son olarakta yaptıranlardan fiyat bilgisi alacaktım aşağı yukarı.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Arkadaşlar daha önce aranızda aracını kaplatan oldu mu? Arabayı yıkayınca kaplama çıkar mı? Ya da zamanla kendi kendine çıkar mı? Son olarakta yaptıranlardan fiyat bilgisi alacaktım aşağı yukarı.

Bu işi kaliteli yapan birisine yaptırırsan, kaplamanın çıkma gibi bir durum yaşamazsın, yıkaman kaplamaya zarar vermez. Kendi kendine de kolay kolay çıkacak bir malzeme değil.

Diğer sorunlarınla ilgili bilgim yok :(

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu işi kaliteli yapan birisine yaptırırsan, kaplamanın çıkma gibi bir durum yaşamazsın, yıkaman kaplamaya zarar vermez. Kendi kendine de kolay kolay çıkacak bir malzeme değil.

Diğer sorunlarınla ilgili bilgim yok :(

Peki sizce renk olarak ne seçmeliyim?

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu göreceli bir kavram, ayrıca aracın marka modeline de göre değişiklik gösterebiliyor. Porsche marka araçlara GOLD CHROME WRAP kaplamayı çok yakıştırıyorum mesela :)

Tabi ille aracın pahalı olmasına gerek yok bu bir örnek :D

Valla Mercedeslere de yeşil güzel duruyor ama benim alacağım araba 206+ :D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kaplama yıpranınca çıkar mı bilmiyorum ama bu yaz aracımı muayene ettirirken önümdeki araca kaplamayı komple söktürdüler adam zorlana zorlana yırtarak söktü mecburen. Adama acıdım. Mevzuatı nedir ne değildir bilmiyorum.

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kaplama yıpranınca çıkar mı bilmiyorum ama bu yaz aracımı muayene ettirirken önümdeki araca kaplamayı komple söktürdüler adam zorlana zorlana yırtarak söktü mecburen. Adama acıdım. Mevzuatı nedir ne değildir bilmiyorum.

Ruhsata işletmediği için olabilir belki.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Muhtemelen 206+ aracım olsaydı mat siyah yapardım.

Video sonda mevcut. :)

Mat Siyah ve Mat Mavi benim de aklımdan geçen renkler

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kaplamanın kaliteli olması gerekiyor öyle kolay çıkan bir malzeme değil kalitesiz olsada kolay çıkmaz ama ileride söktüreceğin zaman kaliteli ürünü kolayca çıkarabiliyorlar kalitesiz ürün boyaya zarar veriyor..

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kaplamanın kaliteli olması gerekiyor öyle kolay çıkan bir malzeme değil kalitesiz olsada kolay çıkmaz ama ileride söktüreceğin zaman kaliteli ürünü kolayca çıkarabiliyorlar kalitesiz ürün boyaya zarar veriyor..

Peki hocam fiyatlar hakkında bilgin var mı? Kaliteli bir işçilik 5 bini bulur sanırım

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Fiyat konusunda kalite kalite olduğu için bir bilgi veremem ama ankara'da ikamet ediyorsan gmg garage bu işi çok iyi yapıyor firmayı arayıp fiyat alabilirsin..

Son mesajlar