Araç Çubuğu Güncellemeleri

Bu konuyu okuyanlar

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

frefox`u açarken ara sıra araç çubuğu güncellemeleri oluyor. güncellemeyi kur diyorum.kuruluyor, kurulum bittiği an bir hata ile karşılaşıyorum güncellemeler kurulamadı diye. ne yapmam gerekir? sorun nedir? tarayıcı seçeneklerine baktım javascript aktif.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayarındaki Java yüzünden bir sorun çıkmış galiba Javayı Güncelleyip, Araç çubuğunu kaldırıp tekrar yenisini indirip kurmayı dene.

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım dediğini yaptım. bu sefer bırak güncellemeleri, araç çubuğunu indiremez oldum ve hata aynı. bana yardım edebilecek var mı? olmazsa firefox`u baştan kurmayı düşünüyorum ama eklentilerimi nasıl yedekleyeceğim?

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İlginç bir durum, eklentileri Mozbackup ile yedekleyebilirsin. Ancak Yedek alırken sadece Eklentileri seç yoksa Tüm Firefox ayarlarını yedekliyor. Ancak dediğim gibi hata javadan kaynaklanıyor. olmazsa önce javayı komple kaldırıp tekrar son versiyon javayı yükle Çünkü verdiğin hata da javascipt konsolunda hatanın ayrıntılarını gösteriyormuş.

Edit: http://rapidshare.com/files/46935050/ShiftDelete.Net.rar.html

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maalesef firefox`u sildim baştan kurdum. yine bir değişiklik yok. sorunum biraz daha netleşmeye başladı ama firefox`a eklenti kurabiliyorum ama yalnızca bu site üzerinden yapılmış olan araç çubuğu eklentilerinde bu hata çıkıyor. ve bu hatanın üstesinden gelemiyorum.

zaten java nın son sürümünü kurmadan önce eski sürümünü silmiştim. sen söyleyince aklıma geldi. geçen gün java güncellemesi olmuştu kabul etmemiştim. ondan olabilir diye ama şimdi o yüklü.

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
o zaman eklentiyi ben buraya upload eeyim sende indirip el ile kur

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zahmet etmeseydin. indirme yöneticisi ile masaüstüne eklentiyi indirebiliyoum. ordan yükleyince yine aynı hatayı veriyor.

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet kolay gelsin bana. önerisi olan varsa ömrüm tükenene kadar ya da sorunu kendim çözünceye kadar burada bekiyor olacağım. siz yine önerilerinizi yazın.

byhasanbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunumu çözmüş bulunmaktayım. ve sdn araç çuçbuğunu yükledim. çubuk tamamen değişmiş. siteler bölümü yok. rss bölümü yok. tabi bunlar varda. eskisi gibi değil. ve sanırım hepsi ingilizce. neden böyle birşey yaptınız ki?