Arabistandan iphone 8 plus alinir mi?

Bu konuyu okuyanlar

veliaydiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone 8 plus almayı düşünüyorum arabistandan . Telefonun 1 yıl garantisi oluyor diye biliyorum facetime turkiyeye geldiğinde çalışır mi arabistanda face time çalışmıyor diye biliyorum sizce alınır mi ?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İphone 8 plus almayı düşünüyorum arabistandan . Telefonun 1 yıl garantisi oluyor diye biliyorum facetime turkiyeye geldiğinde çalışır mi arabistanda face time çalışmıyor diye biliyorum sizce alınır mi ?
Benim bildiğim o garanti artık yok bi araştırın onu.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kimilerinde facetime olmuyor alırken dikkatli al garanti işi bitti artık yurtdışından gelen hiçbir cihazın garantisi ülkemizde geçmiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abimin bi arkadaşı var arabistanda telefoncu zamanında 6s plus la 7 plus aldı facetime çalışıyormuş şimdi sordum şimdide x aldı bundada çalışıyormuş haberin olsun

Son düzenleme:

veliaydiin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kimilerinde facetime olmuyor alırken dikkatli al garanti işi bitti artık yurtdışından gelen hiçbir cihazın garantisi ülkemizde geçmiyor

Abimin bi arkadaşı var arabistanda telefoncu zamanında 6s plus la 7 plus aldı facetime çalışıyormuş şimdi sordum şimdide x aldı bundada çalışıyormuş haberin olsun
Eyvallah usta

Peki garanti işi 1 yil uluslararasi garantisi oluyormuymus ?

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Abimin bi arkadaşı var arabistanda telefoncu zamanında 6s plus la 7 plus aldı facetime çalışıyormuş şimdi sordum şimdide x aldı bundada çalışıyormuş haberş
Eyvallah usta

Peki garanti işi 1 yil uluslararasi garantisi oluyormuymus ?
O garanti işi kalktı diye biliyorum eskiden 1 yıl burda 1 yıl yurtdışında garantisi vardı son olarak apple da garantiyi kaldırdı diye biliyorum

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
Alınır. Uluslar arası garanti Türkiyede geçerli değil. Telefonu aldığınızda IMEI kaydını e devletten yaptırıp kullanabilirsin.