Arabistanda Telefon Fiyatları

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve byfaruk tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. ertgrlygmr

ertgrlygmr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. Felagund

Felagund Profesör

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    iphone 5 1300 liraya geliyo bence alınır

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 de 1000 lira falan sanırım iphone5 daha indirimli geldi s3 alacakken kafam karıştı..

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

jarirbookstoreda s3 fiyatı yok.. araştırmalarıma göre iphone5 s3e oranla daha indirimli geldi gözüme kafam karıştı açıkçası..

5. ertgrlygmr

ertgrlygmr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben mekkede bulundugumda orada magazaları vardı.gidip magazadan bakılabilir fiyatlar uygun zaten.birde kabe yanındaki zemzem tower altında yanlış hatırlamıyoram adı abduvahap mı oyle bir magaza vardı.birde ek olarak aziziye denen bölgede telefoncular var oralarada bakılabilir.

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

slm bende samsung galaxy s3 ün arabistanda kac riyal ettigini bilmiom eger bilen warsa bana soylerseniz cok makbule gecer arayan arkadaslara benden selamlar allah razi olsun..

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

iphone5 çıktı 4s raflardan kalktı diyolar.. 4s fiyatı bilen var mı ?s3 ile aynıysa fiyatları4s mi s3 müü :))

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben Sony Xperia Z almayı düşünüyorum Sony mağazasından almayı ama güvenemiyorum

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arabistanda ıphone 5 1275 tl ye gelıyo

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hiç durma al o zmn dostum

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 1600 riyal suudda

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 fiyatını nerden öğrenebiliriz arkadaşalar

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nerede o fiyat acaba daha detaylı bilgi verir misiniz

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Mekkeden alınan LG telefonları da türkiye de kullanabilirmiyiz?ayrıca ıphone haricinde hangi tlfları önerirsiniz?

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar bende note 2 vea lumia 920 qetirtmei düşünüyorum bilgisi olan varmı fiyat konusunda :S

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

note 2 ne kadar bilen varsa cevap yazsn bide ıphone 4s onuda bilen varsa sölyn lutfeen !

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

annem ümrede s4 1250 tl bilginiz olsun ama aldırmaya korkuyorum

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ramazandan sonra babam iş için Arabistan'a gidecek galaxy s3 veya iphone 5 aldırmayı düşünüyorum en güvenilir nerden alınabilir ve garantisi burda geçiyor mu sim kilitleri var mı bir sorun yaşanır mı?

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bugün Medinede bulunan (orada yaşıyor) ahbabımla görüştüm S4 fiyatı nedir diye sorduğumda bana 1150 tl civarı dedi... Bir bilen ile almanızı tavsiye ederim... (Özellikle görevli giden diyanet personeli olabilir) 3 sene önce umreye gittiğimde yanımdaki arkadaşlar iphone almışlardı. Aradaki fark 1000 tl civarıydı o zaman... Ve telefonlarını sıkıntısız şekilde kullanmaya devam ediyorlar...

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar şimdi ıphone 5 arabistanfa ne kadar olduğunu tam olarak bilen var mı??

Sayfayı Paylaş