Arabayı nasıl sürmeyi hoşunuza gider?

Seçiniz:

• Agresif

Kullanılan: 0 0.0%
  • Agresif ama kurallara uyan

Kullanılan: 3 21.4%
  • Havacı

• Normal, bana hız mız gerek yok 😀

Kullanılan: 10 71.4%
  • Süper agresif!

• Gran Touring ve Spor!!?

• Offroadçu

• Motorcuyum ve merdivenlerde de sürerim 😎

Kullanılan: 1 7.1%
  • Ulaşım aracında hizmet vermeyi ve riske atmaya hazırım. 🚌🚎🚕

• Bilmem

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Merhaba, bir konu daha açmak istedim. O @ishak042 sayesinde bu konuyu açmış bulunmaktayım. Peki araba kullanma tarzınız ya da şekliniz nedir? Benim şeklim:
  • Aşırı agresif sürüş
  • Hız limitine ve trafik kurallarına uyarak
  • SUV ya da en az 250-300HP'lik araba sürmek
@<<Dkn nyz>>, @AlteredTech, @ishak042, @Windows 8.1, @progamer7206 ve @Allahın Kulu özellikle Davetlidirrr! :D

Eski ve güzel konumuza göz atalım:

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Tin tin tin. Agresif olmaya ne gerek? Kendi hayatın önemsiz olabilir ama ya karşındaki kişilerin? Agresifliğin kuralı olmaz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Tin tin tin. Agresif olmaya ne gerek? Kendi hayatın önemsiz olabilir ama ya karşındaki kişilerin? Agresifliğin kuralı olmaz.
Agresif sürmek manası zaten hız limitine ve emniyet kemerinin takılı olmasına dikkat ederek hızlı bir şekilde ivmeyi artırmam konusunda bahsediyorum. :D Yüksek hız için ancak pist alırsam ya da kiralarsam olur. :D 90km/s ve otobanda 120km/s'in yükseği Allah muhafaza. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Agresif bir şekilde kullanmak demek 150km/s ya da 200km/s kullanmak manada değil onu unutma. Agresif sürmeyi severim ama hayatımı ve diğer insanları düşünerek yapıyorum. Bazı insanları biliyorum ki bildiğin şehir içinde 70-80km/s'te giden var, ben hız limitine ve levhaya uymadan peh. Karayolda ve otobanda hız limitine ve yol güvenliğine bakarak ben agresif oluyorum. "Agresif ama kurallara uyan" yerine, "Agresif ama trafik kurallarına dikkat eden" olarak düzeltsek iyi olur yanlış anlaşılmasın diye.

Son düzenleme:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
250 - 300 hp lik arabayı nerde süreceksen tak diye cezayı yapıştırıyorlar artık araba süremez olduk kameralardan 130 geçiyoruz acaba ceza yedikmi radar varmı diye düşünür olduk 2004 m3 sahibiyim iki tane ceza yeyince basamıyorsun artık en iyisi normal bir araba alıp sakin sakin sürmek..

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
250 - 300 hp lik arabayı nerde süreceksen tak diye cezayı yapıştırıyorlar artık araba sürmekten süremez olduk kameralardan 130 geçiyoruz acaba ceza yedikmi radar varmı diye düşünür okduk 2004 m3 sahibiyim iki tane ceza yeyince basamıyorsun artık en iyisi normal bir araba alıp sakin sakin sürmek..

Altındaki araba anormal mi?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
250 - 300 hp lik arabayı nerde süreceksen tak diye cezayı yapıştırıyorlar artık araba sürmekten süremez olduk kameralardan 130 geçiyoruz acaba ceza yedikmi radar varmı diye düşünür okduk 2004 m3 sahibiyim iki tane ceza yeyince basamıyorsun artık en iyisi normal bir araba alıp sakin sakin sürmek..
Ben böyle aptallık yapmam yani. :D Hız limiti neyse ona göre uyarak sürerim.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Altımda torku yüksek bir araba olursa ve turbolu olursa basarım affetmem. Ama tabi dikkatli ve kurallara uyarak.

Hep Bi m serisi araç kullanmak istemişimdir. Bmw hastasıyım ve Bir m5 kullanmadan ölmek istemiyorum. Ah belki de hayat bana o arabayı aldırır umarım cümlemize.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Altımda torku yüksek bir araba olursa ve turbolu olursa basarım affetmem. Ama tabi dikkatli ve kurallara uyarak.

2012 110'luk turbolu GLX ford connect kullanıyorum araç babamın bazen işim oluyor mecbur aracı alıyorum yolu boş görünce yapıştırıyorum affetmiyorum namıssız fena gidiyor 2 bin deviri geçince açılıyor hemen turboya geçiyor :)

O değil de nickinizi programmer diye okudum :D

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
2012 110'luk turbolu GLX ford connect kullanıyorum araç babamın bazen işim oluyor mecbur aracı alıyorum yolu boş görünce yapıştırıyorum affetmiyorum namıssız fena gidiyor 2 bin deviri geçince açılıyor hemen turboya geçiyor :)

Şehir içi turbolu araba kullanmak çok zevkli o yüzden. Hemen toparlıyor çok seri oluyor.

Bende geçen haftaya kadar hep öyle zannediyordum ?? uzun zamandır

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Benim tanıdığım birisi var, ara sıra onunla buluşuyorum ama MB E180 ile karayolunda 140km/s ve şehir içinde 70km/s gidiyor ve polis tarafından hiç ceza yemediğini söyledi. Zengin birisi işte. ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Oyunlarda ise agresifliğimi direk ispat ederdim. İşte böyle yerlerde hız yapılır gerçekten :D:

Devam edelim mi?

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Motorcu yok mu hiç ya?
Ekran Görüntüsü (5).png

Eklenmiştir.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Aşırı hız öldürür.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Oyunlarda ise agresifliğimi direk ispat ederdim. İşte böyle yerlerde hız yapılır gerçekten :D:

Devam edelim mi?
Bu adamlar yarış yapan herkes geç kalkıyor golf felan cl63 ile kalkış yapmasıda ne biliyim diyecek sözüm yok m5 kullanan adamda heralde uyuyakaldı rs6 işini yaptı..

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bu adamlar yarış yapan herkes geç kalkıyor golf felan cl63 ile kalkış yapmasıda ne biliyim diyecek sözüm yok m5 kullanan adamda heralde uyuyakaldı rs6 işini yaptı..
Fark ettim ama tabelada bazı geç kalanlar kazanıyor. Açıkçası çok garip bir durum. ?

Bir tane drift manyağı Türkiye'de ve karayolda drift yeri bulmuş ve fark etmiyor her halde bekleyen arabaları:

Son düzenleme:

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Yanlış; Arabayı nasıl sürmeyi hoşunuza gider?

Doğru; Arabayı nasıl sürmek hoşunuza gider?

Yalnızken hızlı ve sert ancak her zaman değil stres atmak için! Yanımda birisi olduğunda sakin... Ancak her durumda da kurallara kesinlikle uyarım.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Yanımda yolcum varsa bütün kırallara uyarak sürerim

Normaldede kurallara uyarak sürerim

Ama yolcum yoksa ve bilgiğim sakin dür bir yolda isem son gaz

Drift te zevkli olır ama iyi bir araç lazum