Araba MP3 Çalmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var arkadaş arabayı almadan önce eski sahibindki usb çalısıyodu ben aldım kendi flashımı taktım (TOSHİBA 8 GB) içindeki mp3leri çalmadı. daha sonra flasın içinde virus vardı onları sildim tekrar biçimlendirdim FAT32 yaptım mp3leri içine attım. Tekrar Taktım olmadı. USB takındaca Teyp göruyo Usb yazısı geliyo ama müzikleri çalıstırmıyo yardımcı olursanız sevinirimmm.

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
eğer oto teybiniz mp3 destekleyip usb calısmıyorsa usbdeki formatı tanımıyordur.,

yok usbde ki mp destekliyor teyp calısmıyorsa teypte sorun vardır kendi kanaatimce teypte problem vardır mp3 te sorun olacagını hiç sanmıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merabalar benim işmakinam var hyundaı bunlarda teyipten bağımsız yani ayrı biyerde usb girişi bulunuyor ben yeni bitane flaş bellek aldım içöinde 2tane de dosya vardı onları sildim müzik attım teyip çalmıyor flaşı okuyor ama çalmıyor neden acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
flaşın blgsayra tak içindek parçların tümünü seç sağ tıkla özellklere gir ve altta ( salt özelliğini kaldıra tıkla) işlmin tamam. gizlilik özelliği oldugundan çalmaz müzikleri böyle yap sorunun btsn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Teyp Düne Kadar Çalışıyordu Fakat Bugun 10sn Çalıştı ve Ses Kesildi Radyo DAhi Çalımıor Teyp=jameson-7200 :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing::blushing::blushing:arakadaşlar marka sandisk bilhisayar görüyor ama arabaya takınca görüyor fakat okumuyor baska flas taktım onları görüyor onlarda sıkıntı yok onları okuyor lütfen yardımcı olun simdiden tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kingston var flaş şarkı atıyorum arabaya takıyorum eror 4 diyo şarkı atadan önce 1-2 şarkı vardı içinde çalışıyodu şimdi çalışmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı 2 tane flas vardı 1 tanesini arabaya koydum arabadaki kayboldu şimdi bendekini arabaya takıyorum loading diyor açılmıyor 8 gb lık kingston 2'side

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende err diyor yani error eskiden tıkır tıkır çalışıyordu içine format dosyası yükledim sonra biçimlendirdim error diyor usbyi takınca yardım edin :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benimde USB ile CD okunuyor erir yazıyor nedendir ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birde bigisayarım girip usb üzerüne sağ tık yapıp özelliklere tıkayın yukardan özelleştir e tıklayıp altdaki "Netür klasör istiyorsunuz" sorusunu müzik olarak işaretlemeyi deneyin ama müzik dosyasının pm3 olması şart