Araba İçin En Güzel Renk Sizce Ne?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
kasko-sifir-arac.png

Bence markadan markaya değişir. Ama genelde lansmanlarda, broşürlerde ve dergilerde kullanılan renkler yakışır.
Bana göre;
-Volkswagen'lerde beyaz ve siyah yakışıyor.
-Ford'larda açık renkler, gri ve kırmızı. Ama yeni renkleri de çok güzel. Broşürlerdeki ve reklamlardakilerden bahsediyorum.
-Toyota'ya yeni nesilde gri gibi ondan bir öncekinde tartışmasız beyaz ve önceki nesillerde gri yakışıyor.
-Fiat özellikle yenilerde kırmızı.
-Audi beyaz, siyah veya kırmızı.
-BMW siyah veya mavi. Beyaz'da biraz monotona kaçıyor.
-Renault'larda beyaz kesinlikle sonra kırmızı, yeni kaslı duran modellerde de beyaz veya gri güzel gösteriyor. Siyahla yeni Megane'lar makam aracına dönüşüyor. Öyle siyahın yakıştığı diğer modelleri de var ama saymayacağım.
-Alfa Romeo kırmızı kesinlikle.
-Mercedes siyah veya beyaz. Hp ufak modellerinde de kırmızı muazzam oluyor.
Ve geldik Tesla'ya. Kırmızı bunun için var. Güzellik, aşk her şey bunda. Ama X'e beyaz da yakışıyor. Ne giyseler yakışır gerçi. :)

75115

Şunun güzelliğine bakın. :)

75116

Şunun tatlılığına bakın. ?

Son düzenleme:

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Sedefli beyazın yakışmadığı araba yok bence. Çok mübarek renk her arabaya güzel gidiyor. :) :) :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Şu bmw m3 m5 lerde ki hafif açık mavi renk var ya jantlar da siyah olacak. Onun rengi her arabaya yakışır

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
kasko-sifir-arac.png

Bence markadan markaya değişir. Ama genelde lansmanlarda, broşürlerde ve dergilerde kullanılan renkler yakışır.
Bana göre Volkswagen'lerde beyaz ve siyah yakışıyor. Ford'larda açık renkler, gri ve kırmızı. Ama yeni renkleri de çok güzel. Broşürlerdeki ve reklamlardakilerden bahsediyorum. Toyota'ya yeni nesilde gri gibi ondan bir öncekinde tartışmasız beyaz ve önceki nesillerde gri yakışıyor. Fiat özellikle yenilerde kırmızı, Audi beyaz, siyah veya kırmızı. BMW siyah ve ya mavi. Beyaz'da biraz monotona kaçıyor. Renault'larda beyaz kesinlikle sonra kırmızı, yeni kaslı duran modellerde de beyaz veya gri güzel gösteriyor. Siyahla yeni Megane'lar makam aracına dönüşüyor. Öyle siyahın yakıştığı diğer modelleri de var ama saymayacağım. Alfa Romeo kırmızı kesinlikle. Mercedes siyah veya beyaz. Hp ufak modellerinde de kırmızı muazzam oluyor.
Ve geldik Tesla'ya. Kırmızı bunun için var. Güzellik, aşk her şey bunda. Ama X'e beyaz da yakışıyor. Ne giyseler yakışır gerçi. :)
Ekli dosyayı görüntüle 75115
Şunun güzelliğine bakın. :)

Ekli dosyayı görüntüle 75116
Şunun tatlılığına bakın. ?
Sedef beyaz veya Gri(Bir adı vardı ama hatırlamıyorum)

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Marka modele göre değişen bir durum. BMW spor modeller mavi.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Kırmızı rengi her arabaya yakıştıramıyorum. Mesela bir Hyundai de kırmızı renk çok sırıtırken kalıplı arabalarda mercedes, bmw gibi o kadar güzel duruyor ki aşık olasın geliyor. Bu arada benim favorim budur.

75140

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kırmızı rengi her arabaya yakıştıramıyorum. Mesela bir Hyundai de kırmızı renk çok sırıtırken kalıplı arabalarda mercedes, bmw gibi o kadar güzel duruyor ki aşık olasın geliyor. Bu arada benim favorim budur.

1967 elanor mu o??
Mesaj otomatik birleştirildi:

1969 shelby de olabilir

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,265
En kullanışlılık açısından Gri renktir, yıkama derdin pek olmaz. Benim aracım mesela Siyah yıka yıka bitmiyor, yıkasan dahi ertesi gün yine tozlu araç. Ancak araçta Kırmızı'yı severim.. 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun hesabı.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Lancer evo ya kırmızı, impreza wrx sti ye mavi yakışır. Beyaz her arabada güzel duruyor.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Her arabaya aynı renk yakışmıyor bence.Ama genel olarak Mat siyah arabalarda çok şık duruyor.

edegre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence Gri veya Kırmızı, göze batmamak için Gri ama koyu gri olması daha iyi olur. Göze batmaktan kaçınmıyorsanız kırmızı çok iyi durur