Araba Fiyatları (Mobil Uygulama)

Bu konuyu okuyanlar

barışakpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese günaydın.Bugün size 1-2 aydır ugraştığımız bir mobil uygulamadan bahsetmek istiyorum.Geçen hafta itibari ile tam yayına girdi.Sizden ricam uygulamayı deneyip öneri ve görüşleriniz almak,eleştirilerde bulunmak.Yapmış olduğumuz bu uygulamayı indirip puan verirseniz çok mutlu oluruz.Okuduğunuz için şimdiden teşekkürler..Sormak istediğiniz,merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa seve seve cevaplarız.Düşünce ve desteklerinizi bekliyorum.

Uygulama hakkında:
Yapmış olduğumuz uygulama Android Studio ile yazılmıştır.
Uygulamamızda Türkiye’de bulunan araba markalarının hepsinin fiyat listesini güncel,doğru bir şekilde bir uygulamada topladık.Araç fiyatlarına bakmak için siteden siteye atlamak yerine tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla bakabilirsiniz.

Araba Fiyatları - Google Play'de Android Uygulamaları

Reaksiyon puanı
10,325
2. el araba fiyatlarının belirlenmesinde iki husus önem taşıyor. Marka ve model yılının yanında 1. aracın km.si, 2. hasar durumu. Umarım fiyatlandırma kriterleriniz içinde buna yer vermişsinizdir.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
ben aracı görmek tanımak incelemekten yanayım mobilden olacak işler piyasada çakal çok

barışakpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2. el araba fiyatlarının belirlenmesinde iki husus önem taşıyor. Marka ve model yılının yanında 1. aracın km.si, 2. hasar durumu. Umarım fiyatlandırma kriterleriniz içinde buna yer vermişsinizdir.

Uygulama şuanda sadece sıfır araba fiyatlarını gösteriyor.Ayrıca fiyatları siteden çektiği için güncel ve doğru fiyatlardır.
--- Gönderi Güncellendi ---
ben aracı görmek tanımak incelemekten yanayım mobilden olacak işler piyasada çakal çok

Ne demek istediğinizi tam anlayamadım.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Uygulama şuanda sadece sıfır araba fiyatlarını gösteriyor.Ayrıca fiyatları siteden çektiği için güncel ve doğru fiyatlardır.

Ne demek istediğinizi tam anlayamadım.
Demek istediğim şu ki hani böyle programları fazla baz almamak lazım bu işin çok çakallığı oluyor kullanılmalı ama tek bir program değil bir iki yerden de fiyat sordurmak her zaman için en makul olanıdır inşallah kendimi güzel ifade edebilmişimdir

barışakpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Demek istediğim şu ki hani böyle programları fazla baz almamak lazım bu işin çok çakallığı oluyor kullanılmalı ama tek bir program değil bir iki yerden de fiyat sordurmak her zaman için en makul olanıdır inşallah kendimi güzel ifade edebilmişimdir

Bizim uygulamamızın farkıda zaten burada oluyor.Fiyatlatr bizim alıp koyduğumuz değil markanın bizzat kendi fiyatı.Sizin dediğiniz olayın önüne geçmek için fiyatları direk siteden çektik.Yani uygulamayı kullandığınızda açılacak pemcere (örneğin opelin) kedni internet sitesi dolayısıyla en doğru fiyat burada oluyor.Anlatabildiysem ne mutlu.Uygulamayı indirip deneyip bakabilirseniz çok seviniriz.Orada anlatmak istediğimi anlayacaksınızdır.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bizim uygulamamızın farkıda zaten burada oluyor.Fiyatlatr bizim alıp koyduğumuz değil markanın bizzat kendi fiyatı.Sizin dediğiniz olayın önüne geçmek için fiyatları direk siteden çektik.Yani uygulamayı kullandığınızda açılacak pemcere (örneğin opelin) kedni internet sitesi dolayısıyla en doğru fiyat burada oluyor.Anlatabildiysem ne mutlu.Uygulamayı indirip deneyip bakabilirseniz çok seviniriz.Orada anlatmak istediğimi anlayacaksınızdır.
Tabiki anladım Ve tabi denemekten gurur duyarım böyle bir uygulamayı yapmış olmanız ayrıca güzel başarılarınızın devamını dilerim :relaxed::relaxed:

Reaksiyon puanı
10,325
Suzuki neden yok barış kardeşim, Play Store tanıtımında markaya yer vermişsiniz, lakin program içinde bulamadım. :)

barışakpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabiki anladım Ve tabi denemekten gurur duyarım böyle bir uygulamayı yapmış olmanız ayrıca güzel başarılarınızın devamını dilerim :relaxed::relaxed:

teşekkürler
Suzuki neden yok barış kardeşim, Play Store tanıtımında markaya yer vermişsiniz, lakin program içinde bulamadım. :)

Suziki logodan dolayı telif yemiştik o nedenle daha sonra kaldırıldı.Hatayı düzelttik.Yorumunuz için teşekkür ederim.